Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30346

Guest
Siedze np u suskiego czy karola. A u lam tez raz byłem z karolem , tylko tomaszek akurat był i zaraz do pracy wychodził , ok 8-9 to było. I tam opowiadał o życiu swoim i grze.
Gowno nas to obchodzi gosciu, ty nie widzisz ze on specjalnie to napisal by cb sprowokowac, a ty bedziesz opowiadal co ty robiles?
 
Siedze np u suskiego czy karola. A u lam tez raz byłem z karolem , tylko tomaszek akurat był i zaraz do pracy wychodził , ok 8-9 to było. I nie wiem czy wział nas za swoich czy wiedział , że my z innego soja, ale tam opowiadał o życiu swoim i grze.
Oooo, Woda był na TS u czerwonych. Szał normalnie, a sam rozpowszechniałeś bajki o TS. Widzisz jak to hipokryzja szybko się pojawia i u Ciebie jest to całkiem normalne. Fejki od Ciebie są normalne, Twoje słupienie jest normalne, Twoje mizerne pw jest normalne, a tak się chwaliłeś na Tebach, ze jesteś graczem offensywnym i rozważałeś różne taktyki. Tak z ciekawości zapytam. Ile rozegrałeś bitew w swojej wyobraźni i jaki był ich wynik? Najwidoczniej rozgrywasz wyimaginowane serwery grepo i tam robisz za Aleksandra Wielkiego z domieszką Wałęsatyzmu postbolkokomunistycznego. Przecież robisz za taki ogon, gdzie nawet gracz po 10 restartach by Cię wyprzedził. mam nadzieję, że oszczędzisz swojemu sojuszowi wstydu i nawet nie pojawisz się w durnej KC xd
 
ty, kiedy to było :eek: ? nie przypominam sobie by mi tomaszek o zyciu opowiadał
smiley_emoticons_confusednew.gif
No tam raz waliliśmy beke chyba w sobote to było , bo z rana wiec do szkoły nie szedłeś
 

DeletedUser30346

Guest
Bedziesz musial sie w miescie podziemnym w Anglii schowac, moze tam Cie nie znajda.
 

DeletedUser22509

Guest
Echhh i po zabawie. I co my amutni ludzie bez zycia teraz zrobimy z tym sobotnim wieczorem :D
 
Dobrze, że troche skopiowałem
Jak to czytałem tomaszku to miałem wrazenie , że on pisze o Sobie. Nie ma co . Teksty takie , że spływa po mnie jak po kaczce
 
Do góry