Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27449

Guest
Poleci banik na 3 miechy jak nic i bedzie spokoj ;P
Forum umrze
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Tomaszek to nałogowiec ... On kończy grę prawie tak długo, jak ja :p
 

DeletedUser11474

Guest
tomaszek70 był ostatnio widziany:
Przeglądał temat Sytuacja na świecie Dyme,9 minut temu
tomaszku widze, że mimo skończenia gry na tebach FO nadal czytasz ;););)


oczywiscie ;) nie zakonczylem grac definitywnie ,raczej krotki odpoczynek ...;) na tebach karty juz rozdane niema sensu dluzej siedziec bo i po co ?;) skasowalem wojo ,cos tam we wiochach zostalo ,jakies 10k ogni/...;) niechcialo mi sie juz rozbijac na kims a na sobie zeby przykoksowac w rankingu niema sensu ...;)
ell to przyglup i nikt mu tego nie zabierze ...;)
 

DeletedUser30077

Guest
Swoją drogą , to może dla odmiany by spróbować zebrać ekipę na jakiś międzynarodowy serwer ?

Może było by ciekawej ....
 
I tak wiadomo kto jest wojownik a Kto warzywo Co pw na sobie albo na szarakach ( lub tych co skończyli) nabija. I potem sie chwali zdobywcą dnia podbił 6 szaraków po kimś, na których dzień wcześniej nabił se PW na + 3-4 sloty. Wielki mi wojownik. Ale Będzie się taka frajerzyna chwaliła ;)
 

DeletedUser11474

Guest
I tak wiadomo kto jest wojownik a Kto warzywo Co pw na sobie albo na szarakach ( lub tych co skończyli) nabija. I potem sie chwali zdobywcą dnia podbił 6 szaraków po kimś, na których dzień wcześniej nabił se PW na + 3-4 sloty. Wielki mi wojownik. Ale Będzie się taka frajerzyna chwaliła ;)

woda kazdy gra jak umie ...przy takiej nagminnosci rozwalania woja na sobie ranking kompletnie stracil na znaczeniu ...inno powinno cos z tym zrobic albo calkowicie go zlikwidowac albo poprostu nie naliczac pw za sojuszowe i wlasne wojo ....znajac zycie nic nie zrobia ....
 

DeletedUser30077

Guest
Zacznie się bobowanie jak wprowadzą nowy system wygrania świata - ,,dominacje" ....
Ludzie będą palikowac na siłę , i na sobie pw nabijać....

Masz racje Tomku , brakuje mi czasu jak poziom miast przekracza 20-30 ....
Ale trudno jest pogodzić wymagające studia , z pracą i innymi obowiązkami ....
no i ogarnieciem grepolis xd
Ale chociaż jak nie mam czasu to bot nie pilnuje mi konta jak pewnemu znanemu nam gimnazjaliście....
 

DeletedUser11474

Guest
Zacznie się bobowanie jak wprowadzą nowy system wygrania świata - ,,dominacje" ....
Ludzie będą palikowac na siłę , i na sobie pw nabijać....

Masz racje Tomku , brakuje mi czasu jak poziom miast przekracza 20-30 ....
Ale trudno jest pogodzić wymagające studia , z pracą i innymi obowiązkami ....

Ale chociaż jak nie mam czasu to bot nie pilnuje mi konta jak pewnemu znanemu nam gimnazjaliście....


olej gre wez sie za nauke ;) gra to odskocznia ...jak masz na nia czas;)
 

DeletedUser30077

Guest
1 semestr na uczelni przesiedziałem na urlopie , a potem stawiałem paliki ...

Ale puki co wszystko zaliczam 1 terminach , wiec tym bardziej przy ochronce nie spinam XD
Teraz będe miec mniej zajęć wiec może uda się coś pograć , a jak nie to pójdę sobie na obrzeża i będę się bawił z supami i patrzył co się dzieje :)
 
Powiem Ci że to prawda , jak teraz mam sesje , siedze po nocach i się ucze to więcej klikam
A myslisz , że dlaczego Ja Też teraz siedzie :D Sesja - Zbój przedemną ;) A studiuje na PG na WM , żeby taki np. tomaszek mógł spokojnie do pracy jeździć i mieć ciepło w domu za sprawą pompy ciepła . I mniej wydajesz ;)
Chociaz tomaszek to w UK mieszka ;) Skubaniec ma 1h do tyłu ;)
 

DeletedUser30077

Guest
Ja uderzam w służbę zdrowia , w tej sesji 4 egzaminy zamną , 7 do napisania jeszcze ...
 
Do góry