Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Mają na Tobie genialne szczęście.
I kto wysyła kolona samymi biremami i szermierzami?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Ale masz za tego kolona łatwe punkty ;)
Ustawisz sobie trochę deffa i po sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

grasz na Delfy???
sr że nie PV...
 
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Hehe , ale roxxor masz farta ataki bez łódek kolon chyba bez ogni szedł i offa sojusznicy AZ w końcu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Kod:
[font=Courier New][b](24.02.2013 16:41) Limbo (Solitario) atakuje miasto V*2[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Limbo[/b] [b]Solitario[/b] [b]Huzarska Gwardia Śmierci[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -21 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/img.php?type=f&list=A2.B1.D1.E1[/img]
   19    90    65    75 
[color=#b50307]   19    90    65    75 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]V*2[/b] [b]Roxxor[/b]  Mur miejski: 20 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    32450    32375    47950      513        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.19 created by Potusek[/font]

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kod:
[font=Courier New][b](24.02.2013 16:44) Kamina City (Solitario) atakuje miasto V*2[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Kamina City[/b] [b]Solitario[/b] [b]Huzarska Gwardia Śmierci[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -6 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/img.php?type=f&list=A2.C2.B1.D1.E1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/img/strength_of_heroes_30x30.png[/img]
   25    30   200   170    40 
[color=#b50307]   11    30   200   170    40 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]V*2[/b] [b]Roxxor[/b]  Mur miejski: 20 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    65100    52050    76300      867        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.19 created by Potusek[/font]

ciężko mi jest ale jakoś się bronię xD

Kod:
[font=Courier New][b](24.02.2013 20:04) Kamina City (Solitario) atakuje miasto V*2[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Kamina City[/b] [b]Solitario[/b] [b]Huzarska Gwardia Śmierci[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -28 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/img.php?type=f&list=A2.B2.G2.A1[/img]
    1    34     1    20 
[color=#b50307]    1    34     1    20 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]V*2[/b] [b]Roxxor[/b]  Mur miejski: 20 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    39600    34300    18220      469        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.19 created by Potusek[/font]
Zabawne. :) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Hehe , ale roxxor masz farta ataki bez łódek kolon chyba bez ogni szedł i offa sojusznicy AZ w końcu :D
W ciągu dwóch miesięcy roxxor tyle razy zmieniałeś sojusz, że to twoi byli sojusznicy cię atakują. Od początku świata chyba 6 sojuszy zaliczyłeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

W ciągu dwóch miesięcy roxxor tyle razy zmieniałeś sojusz, że to twoi byli sojusznicy cię atakują. Od początku świata chyba 6 sojuszy zaliczyłeś.
byłem w terrormachine który się rozpadł, potem byłem w ET ale nie odpowiadał mi pakt z PoM, a potem w AZ

Polecam ukończenia podstawówki:)
;o gratulacje Huzarzy wsadzili mi kolona:p Przy okazji pkt wpadły bo miasto tylko 4k haha;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

byłem w terrormachine który się rozpadł, potem byłem w ET ale nie odpowiadał mi pakt z PoM, a potem w AZ

Polecam ukończenia podstawówki:)
;o gratulacje Huzarzy wsadzili mi kolona:p Przy okazji pkt wpadły bo miasto tylko 4k haha;D

W Terrormachine też byłem , teraz żałuję mam jeszcze wiadomości z wyzwiskami gość bana dostał(założyciel) to go przejęliśmy.
Nie zapomnij o Winds of War bo byłeś wczoraj :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Przez przypadek dołączyłem:D
Sojusz ciekawie się prezentował ale zbyt daleko ode mnie:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

sytuacja na świecie delfy
info od kreta z rady koalicji az:
jutro wielka akcja sie szykuje na cb, chca przejac cb i TC ma cb wyrzucic z soja, rob deffa;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

a czemu piesek reksiu :D
wbija na kilku nickach,już trzy Ci zbanowali,teraz widzę że na kuszczyk'u też dostałeś bana :D

a swoimi postami ośmieszasz sam siebie
uciekłeś do sojuszników i planujesz kolejny sojusz rozwalić :D

Ps. przecież miałes bana od mamusi na kompa :D

żal mi ludzi ułomnych więc po tych "atakach" nawet bym nie miał odwagi zaatakować Twoich polis :D:D:D


(01.03.2013 00:02) *V* (Roxxor) atakuje miasto ===06 A===
══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Agresor: [town]815[/town] [player]Roxxor[/player] [ally]Tytani Cienia[/ally]
morale.png
Morale: 100 %
luck.png
Szczęście: 28 %

imgdyn.php

˙˙˙˙˙1˙˙˙˙˙˙3˙˙˙˙˙˙1˙˙˙˙˙˙1˙
˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙1˙

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Obrońca: [town]146[/town] [player]===maciej3011===[/player] [ally]===Anioły Zagłady===[/ally]
oldwall.png
Mur miejski: 21 (-0)
nightbonus.png
Bonus nocny: +100%

imgdyn.php

˙˙˙150˙˙˙˙162˙
˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙0˙

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
˙˙˙
uZ1Z2Z3Z4Z5.png
˙˙˙Straty
˙˙˙˙˙˙˙95˙˙˙˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙˙85˙˙˙˙˙˙˙˙1˙˙˙˙˙˙˙˙0 Agresor
˙˙˙˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙˙˙0˙˙˙˙˙˙˙˙0 Obrońca
══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Grepolis Report Converter - ver. 2.1.19 created by Potusek
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

a czemu piesek reksiu :D
wbija na kilku nickach,już trzy Ci zbanowali,teraz widzę że na kuszczyk'u też dostałeś bana :D

a swoimi postami ośmieszasz sam siebie
uciekłeś do sojuszników i planujesz kolejny sojusz rozwalić :D

Ps. przecież miałes bana od mamusi na kompa :D

żal mi ludzi ułomnych więc po tych "atakach" nawet bym nie miał odwagi zaatakować Twoich polis :D:D:D


Macieju a po co te nerwy? Wiem, że może Ci być przykro bo prawie nikt Cię tu nie lubi ale pamiętaj - to tylko zabawa.
Zapracowałeś sobie solidnie na to "nie lubienie" i widzę, że twardo walczysz o kolejne odznaczenia w tej dziedzinie.
Życzę Ci samych sukcesów w ich zdobywaniu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

a czemu piesek reksiu :D
wbija na kilku nickach,już trzy Ci zbanowali,teraz widzę że na kuszczyk'u też dostałeś bana :D

a swoimi postami ośmieszasz sam siebie
uciekłeś do sojuszników i planujesz kolejny sojusz rozwalić :D

Ps. przecież miałes bana od mamusi na kompa :D

żal mi ludzi ułomnych więc po tych "atakach" nawet bym nie miał odwagi zaatakować Twoich polis :D:D:D

zaatakowałem bo chciałem spalić mego offa...
ban od mamusi na kompa? nie słyszałem o czymś takim, ale szkoda, że ty nie dostałeś bana na grepo to by ciebie wreszcie zabrali do psychiatryka:) Strasznie dużo czasu poświęcasz grze. Powinieneś zachować umiar!!!

PS. sry zapomniałem, że bot za cb wszystko robi...;/ Jesteś stary chłop, a jak przedstawiłem rozmowy ze skypa to nie miałeś odwagi napisać na forum.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Uwaga Krii obrał taktykę maćka, blokada wiadomości PW haha, jak już piszesz chłopie do kogoś to po kiego go potem blokujesz?:( Się boicie prawdy panowie, a najlepsze jest to, że krii powiedział, że nie wie o jakiego bota chodzi hahaha!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zapomniałem jak maciek do mnie dzwonił na tel. i gadał o grepolis xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Trwa oblężenie twojego miasta *V*
Konwertuj
:
przez: ===maciej3011===


jak zwykle maciek zagarnia najlepsze miasta dla siebie:) gratulacje pomocy przy kolonie, szkoda ze nie rozbijaliscie tak klinow jak wsadzali nam kolony jak bylem w az... lacznie naliczylem ze poleglo 223 ognie a te ktore atakowaly to lacznie 600 cos pomylilem sie dalej w liczeniu:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

beztytuuuzd.png

maciek jesteś zdrowy?
 
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

zaatakowałem bo chciałem spalić mego offa...
ban od mamusi na kompa? nie słyszałem o czymś takim, ale szkoda, że ty nie dostałeś bana na grepo to by ciebie wreszcie zabrali do psychiatryka:) Strasznie dużo czasu poświęcasz grze. Powinieneś zachować umiar!!!

PS. sry zapomniałem, że bot za cb wszystko robi...;/ Jesteś stary chłop, a jak przedstawiłem rozmowy ze skypa to nie miałeś odwagi napisać na forum.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Uwaga Krii obrał taktykę maćka, blokada wiadomości PW haha, jak już piszesz chłopie do kogoś to po kiego go potem blokujesz?:( Się boicie prawdy panowie, a najlepsze jest to, że krii powiedział, że nie wie o jakiego bota chodzi hahaha!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zapomniałem jak maciek do mnie dzwonił na tel. i gadał o grepolis xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Trwa oblężenie twojego miasta *V*
Konwertuj
:
przez: ===maciej3011===


jak zwykle maciek zagarnia najlepsze miasta dla siebie:) gratulacje pomocy przy kolonie, szkoda ze nie rozbijaliscie tak klinow jak wsadzali nam kolony jak bylem w az... lacznie naliczylem ze poleglo 223 ognie a te ktore atakowaly to lacznie 600 cos pomylilem sie dalej w liczeniu:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

beztytuuuzd.png

maciek jesteś zdrowy?


Mnie też zablokował zanim zdążyłem napisać .
Może to jego taktyka jakaś;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

mnie na Rho zablokował mój własny Sojusznik...xD
Widze że ktoś tu słucha Paktofoniki :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Ja nie widzę w tej taktyce sensu.
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

shninkiel - Proszę cię o nie obrażanie graczy Husarii ponieważ też do nich należałem i parę osób z mojego sojuszu. Myślisz że uciekając do IP będziesz pod ochroną maćka? Jego Anioły oddają miasto za miastem... Więc sobie lepszej koalicji nie wybrałeś. Pozdrawiam...
 
Do góry