Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Turku nasz kochany ;* ;D Mamy zaszczyt zaprosić Cię wraz ze swoją partnerką życiową Zulską na zlot który się odbędzie się w najbliższym czasie.. Chętnie Cię tam ugościmy, bo nie ma nam kto opowiadać mrocznych historii z grepo przy kominku :) Mam nadzieję że w końcu będziesz miał tyle przyzwoitości i nie olejesz mojego wpisu na forum :p I powiem Ci nawet coś w sekrecie.. będziesz mógł przekonać się że Gosia* to nie jest multi adaśko jak to pisałeś kiedyś tam :p Zapraszamy serdecznie wszystkie informacje u mnie na pw.. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

zapowiada się nie zła impreza, tylko zulski nie zapomnij wziąć ;)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

SiwaMotyka coś polis nie rozbudował bardziej na dzisiejszy mecz? :p
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

SiwaMotyka coś polis nie rozbudował bardziej na dzisiejszy mecz? :p



nie rozbudowal bo wiedzial ze je straci przez mecz :p to ponownie Real z pucharem

ostatnio mu zabrales w taki sposob to teraz sie ubezpieczyl xD

zapowiada się nie zła impreza, tylko zulski nie zapomnij wziąć ;)

a ona istnieje ? znaczy wiem w realnym swiecie tak ale chyba konto objąl turek skoro pisze nom stop z jej konta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jak dla mnie to on może nawet z kotem przyjechać :eek: Ważne żeby był bo nie mam dla ludzi nagrody w konkursie haha :D a tak to będzie jak znalazł.. "Która drużyna wygra zawody będzie miała możliwość posłuchania wywodów Turka w realu" :D hahaahah
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ciekawe jak turek z kiłbaską w gębie troluje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja powiem jedno mam w nosie Turka i jego maczo czarna koszule- portal dla pań jest gdzie indziej więc niech tam znika by połechtac swoje ego albo do agencji jak nadal jest sam. Fakt jest taki że tylko tchórze idą do sojuszu- Looney Tunes (obecnie) bądź złoci chłopcy i szpan robią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

No i turek znikł znów ZBANOWANY :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

szkoda bo bedzie nudno teraz
a co by nie mowic w wielu kwestiach mowil prawde, bardzo dosadnie i czasami chamsko, ale jednak...



a zreszta jaka szkoda przeciez zaraz i tak nowe konto zrobi :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Mam takie oficjalne pytanie do Kreskówek (Looney Tunes).

Czy zdradzicie nam tu maluczkim zasady działania tego wielkiego molocha? (Tak napisałam molocha, bo ktoś mi mówił, chodż z nami stworzymy mały sojusz, ale aktywny, bo ja nie lubię masówek).

Może tak - wstawiamy kolona graczowi X - odbija cały sojusz (pewnie to był ten z wyższej półki gracz).
Wstawiamy kolona graczowi Y - zostaje wywalony (niższa półka?)
Z tego co się orientuję inni wstawiają Wam kolona graczowi Z - zostaje wywalony (znów niższa półka?).

Teraz kolon siedzi u Was i znów cisza... półeczka pośrodku? Grasz, ale masz pecha?

Zastanawia mnie taka polityka.

A i owszem, Wy też wstawiacie kolony, których nie odbijamy, ale są ku temu przyczyny. Posłaliśmy wszystkie ognie na odbicie jednej okupacji, a niestety, ale muszę przyznać, że jednak malutcy jesteśmy i na wszystkich nie starcza, co nie oznacza, że kogoś porzuciliśmy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Mam takie oficjalne pytanie do Kreskówek (Looney Tunes).

Czy zdradzicie nam tu maluczkim zasady działania tego wielkiego molocha? (Tak napisałam molocha, bo ktoś mi mówił, chodż z nami stworzymy mały sojusz, ale aktywny, bo ja nie lubię masówek).

Może tak - wstawiamy kolona graczowi X - odbija cały sojusz (pewnie to był ten z wyższej półki gracz).
Wstawiamy kolona graczowi Y - zostaje wywalony (niższa półka?)
Z tego co się orientuję inni wstawiają Wam kolona graczowi Z - zostaje wywalony (znów niższa półka?).

Teraz kolon siedzi u Was i znów cisza... półeczka pośrodku? Grasz, ale masz pecha?

Zastanawia mnie taka polityka.

A i owszem, Wy też wstawiacie kolony, których nie odbijamy, ale są ku temu przyczyny. Posłaliśmy wszystkie ognie na odbicie jednej okupacji, a niestety, ale muszę przyznać, że jednak malutcy jesteśmy i na wszystkich nie starcza, co nie oznacza, że kogoś porzuciliśmy...

My nic i nikogo ńie zdradzamy, a juz napewno naszej polityki :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

My nic i nikogo ńie zdradzamy, a juz napewno naszej polityki :)
Anadri jednak się cieszę, że zostałam.
W soju mamy pełną współpracę, na miarę możliwości.

A co pokazuje Looney Tunes?
Kolejne miasto przejmujemy i zero pomocy od Was.
To żenujące ;/

My to przynajmniej próbujemy... chociaż jesteśmy mniejsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Anadri jednak się cieszę, że zostałam.
W soju mamy pełną współpracę, na miarę możliwości.

A co pokazuje Looney Tunes?
Kolejne miasto przejmujemy i zero pomocy od Was.
To żenujące ;/

My to przynajmniej próbujemy... chociaż jesteśmy mniejsi.

i bardzo sie ciesze, bo kiedy zabraknie Wam LT do lania, to ciekawa jestem co wy zrobicie ? wszystcy mają pakty ze sobą, przeciwko nam :D

u nas przynajmniej jest ciekawie :p a nie zielono i błogo. a jak się nie uda to trudno :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

i bardzo sie ciesze, bo kiedy zabraknie Wam LT do lania, to ciekawa jestem co wy zrobicie ? wszystcy mają pakty ze sobą, przeciwko nam :D

u nas przynajmniej jest ciekawie :p a nie zielono i błogo. a jak się nie uda to trudno :)

Tak to sobie tłumacz :)

Zresztą zawsze znajdziecie wytłumaczenie swojej porażki, że wszyscy byli przeciwko Wam.
Chcieliście to macie.

Ja mam swoją zasadę - nigdy nie lekceważ przeciwnika!
A Wy zlekceważyliście wszystkich.

Policzyliście ile miast wybroniliście dziś, a ile straciliście?

Miasto za miasto będzie, aż Ci silni się załamią i skasują konta! (oczywiście powód będzie inny, np. że otwarli nowy świat, czy cuś :p)
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

i bardzo sie ciesze, bo kiedy zabraknie Wam LT do lania, to ciekawa jestem co wy zrobicie ? wszystcy mają pakty ze sobą, przeciwko nam :D

u nas przynajmniej jest ciekawie :p a nie zielono i błogo. a jak się nie uda to trudno :)


to masz problem bo akurat my nie mamy paktu z nikim, a to ze rzuciliscie sie na wszystkich i teraz lecą kontry to nie nasz problem, wy zaczeliscie z nami wiec lejemy was, co do innych sojuszy nie wem ale pewni tak samo bo czuliscie sie zbyt pewnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Oj już nie gadaj, że tacy silni jesteście ;)

I w sumie popieram Sisi w tym co napisała wcześniej - wyrzucacie tych, których wiecie, że już nie obronicie - żenujące. No ale tak, oczywiście nic takiego nie miało miejsca, prawda? :)

Teraz spora część graczy się wykruszy bo zaczęła się edukacja, więc więcej miast będzie padać - zobaczymy co się po robi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

i jeszcze doszły mnie słuchy żę mogi przejmuje swoich słabych graczy w soju

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze doszły mnie słuchy żę mogi przejmuje swoich słabych graczy w soju
 
Do góry