Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

"Widmo" to twoje staty na akcjum, więc za przeproszeniem zanim kogoś ocenisz sama daj przykład.Mądrości z Mody na Sukces zostaw sobie na 'wieczory panieńskie'. A ważniak to chyba w 'Smerfach' był, pomyliłaś bajkę z grą
smiley_emoticons_oh-no2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



Ciekawiej jest na grze, żałosne ataki maratończyków...choćby dzisiaj...:
- kolon bez żadnych ataków poprzedzających
- 10 wsparć po kolonie, pierwsze wsparcie wchodzące 10 minut po kolonie,
- sam kolon to kilka ogni i trochę lądu..

Takie obrazki to codzienność, ten sojusz żyje tylko dzięki temu że ma wielu graczy, jak jeden skończy, zastąpi go nastepny..jeszcze gorszy:)szkoda gadać:D

Cóż, ja też chętnie bym powiedział co nieco o innym sojuszu z którym mam (nie)przyjemność walczyć, choć walką nie można nazwać jeden atak na 2 tygodnie albo akcje typu - podkradanie graczy, wypisywanie do nich na pw żeby im oddali miasta na naszych wyspach (bo sami nie mogą wbić) w zamian za przyjęcie do sojuszu i kilku miastach w głębi ich terenu.
Mam nadzieję że to zdjęcie tłumaczy wszystko...
6ptqbz.jpg


A niestety to nie jest jedna sytuacja tylko wierzchołek góry lodowej :)
Rozpisywać się nie będę w tej kwestii bo wszystko co mam do powiedzenia jest zawarte w moim profilu na grze.

A co bym powiedział o samej grze... cóż świat tragedia, już nawet nie pod względem technicznym (kiepskie godziny bonusu nocnego, morale, i niestety grad - który moim zdaniem jest największą porażką którą INNO wprowadziło) tylko właśnie pod względem graczy, a raczej ich stosunku do siebie. I nawet nie chodzi o graczy z jednego sojuszu tylko o to że są ludzie u przeciwników z którymi mogę przeprowadzić normalną rozmowę i jest bardzo miło, a niektórzy to cwaniaczą na PW jacy to oni nie są i inne takie :)

Ogólnie rzecz ujmując to czekam na nowy świat bo na tym od samego początku mamy pod górkę - nie że przeciwnicy są aż tacy dobrzy tylko te przekręty i spiski których celem się staliśmy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jest tyle fajnych sojuszy i graczy. A tutaj wszystko się sprowadza do MDG,Maratończyków,Furii oraz tego słynnego Gloriana :D
Haha normalnie komedia :D
 

DeletedUser16910

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Olek głupie pytanie :)
najfajniejszy sojusz na tym świecie to nasz ! :D
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie wiem kto takie rzeczy pisze, ale chyba sojusze pomyliłeś.

czyżbyście wywalili już iwo z sojuszu, że pomyliłem :confused:
skoro nie wiesz to po co odpowiadasz :confused:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jest tyle fajnych sojuszy i graczy. A tutaj wszystko się sprowadza do MDG,Maratończyków,Furii oraz tego słynnego Gloriana :D
Haha normalnie komedia :D

dokładnie, popieram w 100% :cool: o niektórych sojuszach na FO żadnych wzmianek nawet..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Cóż, ja też chętnie bym powiedział co nieco o innym sojuszu z którym mam (nie)przyjemność walczyć, choć walką nie można nazwać jeden atak na 2 tygodnie albo akcje typu - podkradanie graczy, wypisywanie do nich na pw żeby im oddali miasta na naszych wyspach (bo sami nie mogą wbić) w zamian za przyjęcie do sojuszu i kilku miastach w głębi ich terenu.
Mam nadzieję że to zdjęcie tłumaczy wszystko...
6ptqbz.jpg


A niestety to nie jest jedna sytuacja tylko wierzchołek góry lodowej :)
Rozpisywać się nie będę w tej kwestii bo wszystko co mam do powiedzenia jest zawarte w moim profilu na grze.

A co bym powiedział o samej grze... cóż świat tragedia, już nawet nie pod względem technicznym (kiepskie godziny bonusu nocnego, morale, i niestety grad - który moim zdaniem jest największą porażką którą INNO wprowadziło) tylko właśnie pod względem graczy, a raczej ich stosunku do siebie. I nawet nie chodzi o graczy z jednego sojuszu tylko o to że są ludzie u przeciwników z którymi mogę przeprowadzić normalną rozmowę i jest bardzo miło, a niektórzy to cwaniaczą na PW jacy to oni nie są i inne takie :)

Ogólnie rzecz ujmując to czekam na nowy świat bo na tym od samego początku mamy pod górkę - nie że przeciwnicy są aż tacy dobrzy tylko te przekręty i spiski których celem się staliśmy ;)

Tak zaproponowaliśmy górę złotych monet. Zterroryzowaliśmy, zagroziliśmy !!!! Był tak zdesperowany, że za wszelką cenę postanowił przejść do NAS ! i wiesz co ? nawet hipotekę zaoferował, że nam spłaci!
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Haha widzę że blokada PW nie podziałała. Dalej, dowal mi jakimś kolejnym tekstem bo nie mogę wytrzymać normalnie ^^

PS: Haha teraz my przejmujemy forum ! Nie będzie gadania o żadnych MDG czy Glorianach !!! :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Haha widzę że blokada PW nie podziałała. Dalej, dowal mi jakimś kolejnym tekstem bo nie mogę wytrzymać normalnie ^^

PS: Haha teraz my przejmujemy forum ! Nie będzie gadania o żadnych MDG czy Glorianach !!! :eek:

Sprawdź godzinę bo nadal masz problem z dedukcją
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No masz rację, rzeczywiście nie dostrzegłem różnicy w godzinach :) Dziękuję koleżanko że zechciałaś mnie poprawić :)
Mam nadzieję że nie będę musiał przez kolejne kilka godzin czytać waszych żali w wiadomościach do mnie :)
W związku z tym mam taką prośbę ... Przystopuj tam graczy od was.
Dziękuję i życzę miłego wieczoru ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

może ty przystopuj z żalami, groźbami ? my tylko napisaliśmy to co mamy do powiedzenia. A wszyscy Cię już znają i widzę, że nawet tutaj musiałeś zrobić z siebie pajacyka by zostać zauważonym :)
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

może ty przystopuj z żalami, groźbami ? my tylko napisaliśmy to co mamy do powiedzenia. A wszyscy Cię już znają i widzę, że nawet tutaj musiałeś zrobić z siebie pajacyka by zostać zauważonym :)

Gdzie Ty tam widzisz groźbę? Widzę że nie jesteś na bakier z czytaniem :) Trudno kiedyś się nadrobi hehe :D
Skoro napisaliście to co mieliście do powiedzenia to nie widzę sensu dalszej dyskusji z waszej strony, chyba że musicie - a zwłaszcza Ty - podnieść sobie EGO przed snem, może coś komuś udowodnić lub pokazać jaka to Ty nie jesteś - tak tak, o Tobie też już wiele słyszałem, jak widać wielu ludzi trafnie określiło twoje zachowanie :)
A co do przystopowania graczy, chodziło mi o to żeby po prostu przestali do mnie pisać na PW wiadomości typu " Eh, ale ty jesteś żałosny, on zrobił to i to bo miał powód i coś tam jeszcze wymyślacie " . Zdrajca jest zdrajcą, kogo Wy tutaj chcecie oszukać. Jak koleś kogoś zabije to nikogo nie obchodzą jego powody, dla ludzi dalej jest mordercą. Więc wasze nauki życiowe zachowajcie dla siebie albo dla swojego sojuszu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I pozwól droga koleżanko że podkradnę Ci cytat z podpisu :)

Vituperia stultorum laus est - celniej bym tego wszystkiego nie podsumował :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gdzie Ty tam widzisz groźbę? Widzę że nie jesteś na bakier z czytaniem :) Trudno kiedyś się nadrobi hehe :D
Skoro napisaliście to co mieliście do powiedzenia to nie widzę sensu dalszej dyskusji z waszej strony, chyba że musicie - a zwłaszcza Ty - podnieść sobie EGO przed snem, może coś komuś udowodnić lub pokazać jaka to Ty nie jesteś - tak tak, o Tobie też już wiele słyszałem, jak widać wielu ludzi trafnie określiło twoje zachowanie :)
A co do przystopowania graczy, chodziło mi o to żeby po prostu przestali do mnie pisać na PW wiadomości typu " Eh, ale ty jesteś żałosny, on zrobił to i to bo miał powód i coś tam jeszcze wymyślacie " . Zdrajca jest zdrajcą, kogo Wy tutaj chcecie oszukać. Jak koleś kogoś zabije to nikogo nie obchodzą jego powody, dla ludzi dalej jest mordercą. Więc wasze nauki życiowe zachowajcie dla siebie albo dla swojego sojuszu.

No dawaj wypłacz się :) Masz coś jeszcze w zanadrzu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Vituperia stultorum laus est - celniej bym tego wszystkiego nie podsumował

smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Vituperia stultorum laus est. hahahha tak dokładnie tak jak napisałam więc Twoje pajacykowanie nadal mnie śmieszy :) a wiesz co najbardziej ? Że nadal nie znasz prawdy i tkwisz w błędzie.A wszyscy z tego mają ubaw po pachy. Leć dalej opowiadać farmazony tylko uważaj by sojusz nie musiał Cię znowu stopować :) powiedziałam już to co miałam do powiedzenia bye PAJACYKU

A jeszcze coś dodam na koniec... To ty krytykujesz nas więc nie odwracaj kota ogonem. Więc nie tykej bo my jesteśmy tacy malutcy i nic nie znaczący! Nie umiemy grać i jesteśmy TAKĄ WIELKĄ MASÓWKĄ!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja ? Nie :)
Nie miałem nawet zamiaru dalej rozmawiać z Tobą gdyż niestety próba nawiązania jakiejkolwiek rozmowy z Tobą jest poza twoim zakresem umysłowym :) Próbujesz odwrócić kota ogonem twierdząc że to ja płaczę z jakiegoś powodu kiedy to Wy wypisujecie do mnie na grze że jaki to ja nie jestem i że lepiej żebym się nie odzywał i inne takie :) Mam nadzieję że sojusz Ci ustąpi w końcu tego miejsca bo normalnie patrzeć na Ciebie nie mogę :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pajacyku pajacyku pajacyku - potrafisz coś więcej poza tym powiedzieć? :) Wydaje mi się że nawet widownia w domu starców byłaby tym znudzona :) Cały czas te same teksty rzucasz ;) Widzę że kreatywna to Ty nie jesteś :)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No i mnie dopadł grad. m55 Team nie chce mi miasta zabrać :( Woli je rozwalić :p
 
Do góry