Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hm... nie wolno mi wchodzić na czerwone wyspy na razie na M55,
tak bym Ci pokazała, że to nic trudnego :)

wierze na słowo
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oj czuję, że nie wierzysz.
Chodź na PW w grze, pokażę Ci coś :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolejne rozbijanie kolona Tsunami i jak zwykle pewnie nic dla mnie nie styknie :(
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolejne rozbijanie kolona Tsunami i jak zwykle pewnie nic dla mnie nie styknie :(
Gdyby w grepo stworzono nagrodę dla bobującego gracza miesiąca, czyli takiego co dużo pisze, mało robi i nic z tego nie wynika to z chęcią bym Ciebie nominował, nawet jak nagrodą by było za to milion dolców do wykorzystania w kasynach w Las Vegas połączone z 2 tygodniowym pobytem w okolicy
smiley_emoticons_lol.gif

Przechodząc do meritum przedstawię statystyki gracza Londi ze świata Akcjum:
http://grepolis.potusek.eu/player/pl46/358008

Z nich jasno wynika:
- 0 miast przejętych sojuszowi Tsunami,
- na 9 miast posiadanych przez w/w - 1 przejęte od gracza sojuszu, 5 od graczy bez sojuszu, 1 od sojuszu hakkapelittat, 1 od sojuszu Królestwo Aniołów.Największe miasto w momencie przejęcia miało około 3200 pkt,
- 20 301 PW, w tym 18585 w ataku, reszta w obronie - 38 graczy sojuszu Tsunami ma więcej pkt przejętych od gracza Londi, a pozostali mają niewiele mniej.
smiley_emoticons_smilenew.gif
jednym słowem - nie ma to jak czekać aż punkty walki same spadną z nieba i pisać bzdury na FO, bo może poczuję się lepiej
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Rzeczywiście od ciągłego pisania można stać się lepszym graczem...zaraz w odpowiedzi usłyszę że staty kłamią, a PW powinno być 5 więcej tylko że przez atak hakerów na orange potusek podaje zakłamane dane
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hehe widać coś komuś nie pasuje, zastanawiam się gdzie wypisuję bzdury. Chociaż zawsze ssię miło czyta osoby anonimowe, które nie podają swoich nicków, ale są największymi myślicielami grepolis:D
Rzeczywiście od ciągłego pisania można stać się lepszym graczem...
Rzeczywiście ja takie coś piszę.:D No ale widać ktoś jest niepocieszony, że jakoś nie bardzo idzie podbijanie naszych miast jeśli wiemy o okupacji.
Tak trzymaj, czekam na kolejny rozdział książki jacy to my(mój sojusz) i ja jesteśmy źlllllllliiiiiiiiiiiiii :D Bo ja się tłumaczyć komuś takiemu nie będę :)
 

DeletedUser9349

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hehe widać coś komuś nie pasuje, zastanawiam się gdzie wypisuję bzdury. Chociaż zawsze ssię miło czyta osoby anonimowe, które nie podają swoich nicków, ale są największymi myślicielami grepolis:D

Rzeczywiście ja takie coś piszę.:D No ale widać ktoś jest niepocieszony, że jakoś nie bardzo idzie podbijanie naszych miast jeśli wiemy o okupacji.
Tak trzymaj, czekam na kolejny rozdział książki jacy to my(mój sojusz) i ja jesteśmy źlllllllliiiiiiiiiiiiii :D Bo ja się tłumaczyć komuś takiemu nie będę :)

A ja tam lubie ten sojusz złych ludzików :) Trzymać tak dalej. :D:):):):):)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

cóż za czarodzieje z tych Maratończyków :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Popiszcie coś ciekawego bo nic człowiek nie wie :( Na FO cisza w grze też :confused:
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

cóż Maratończycy to sojusz noobów.. Przyjmują każdego jak popadnie.. Ich synchro jest przecudowne.. (może nie wszystkich ale większości)
Główne ich atuty to:
- Rzucanie czarami aby pokazać że uzbierało się łask na trzęsienie i błyskawice
- Nieudolne skanowanie miast
- Fejkowanie wszystkich miast (można spokojnie czytać sobie gazetę)
- Wysyłanie ataków bez obstawy ogni
- Lubią akcję w stylu Maratończycy vs 1 gracz (tylko wtedy czują się silni)
cóż tu dodać trzeba samemu to poczuć :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I tak na baris zbierasz złoto, to po co Ci ta wioska :p


a jak myślisz ? tu dochody też nie sa złe a jak atakujecie to ja się bedę bronił

a wiesz, że z jednego źródła surowców nie powinno się brać wiec ja ciagne z 2 złóż


ale ja to nie wiem jak mozna być takim ?
rzpwxzirdpodtkmdukshpltunzllcybctkrglwpiilimnrmpkirjxxafgujxoxpfnmjjtgrxukzddghvnvathrevklzrnsulwdya


czy wy myślieliscie że jak pako napisze do mnie to wioche oddam ?
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Spartaker ogarni się bardzo długo szłem ci na ręke dobrze o tym wiesz .

Utopiłeś offa za pomocą wiemy kogo i co w tym strasznego ? Zdarza się.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Spartaker ogarni się bardzo długo szłem ci na ręke dobrze o tym wiesz .

Utopiłeś offa za pomocą wiemy kogo i co w tym strasznego ? Zdarza się.

korzyści były obustronne wiesz o tym i chyba źle na tym nie wychodziłeś

no offa się topi sam czesto to robie ale żeby atakować na takich moralach ?
nawet jak bym miał murek 0 to by się nie bardzo opłaciło

jeśli przejmniecie trudno taka wioche długo sie nie stawia tylko nie wiem co wam ona tak przeszkadza
smiley_emoticons_confusednew.gif


chyba was targowisko tak zachęca bo nic ciekawego w tym mieście nie ma
 
Do góry