Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Furio aż miło że tak dbasz o MSF :) ale nie bój się nie zostali oszukani , dlaczego myślisz że grali bez własnej woli ?
MSF nie interesowało się cudakami lecz ci którzy pomagali byli w zwycięskim sojuszu i koronki też dostali :D
A co z tego miały inne sojusze to chyba proste wroga koalicja nie zbudowała żadnego cudaka i przegrała

Kozacy , Węże i Sieroty nie były na żadnej smyczy ( widzę tu jakieś uraz do psów bo doktorek ciągle nas od psów wyzywa , ty piszesz o smyczach tzn. obrażając tym samym Kozaków , Węże i Sieroty porównując ich do psów )
widać tu wasze prawdziwe oblicze

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"
Po co mieliśmy wzmacniać Furię atakujących ich przeciwników od tyłu ( będąc na miejscu FURIA zrobiła by dokładnie to samo )
ale jak MDG to robi to jest złe

Nikt tym sojuszom nie bronił się łączyć ani nic także mogą robić co chcą chyba nie ? Są tam też znajomi paru graczy z MDG więc to kolejny argument po co mieliśmy ich atakować ?
Choć wiem że dla Furi to normalność wbijanie noża w plecy i dla was to żaden argument
a teraz czekam na Furię i doktorka co tam Glorek wam każe napisać :) ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Furio aż miło że tak dbasz o MSF :) ale nie bój się nie zostali oszukani , dlaczego myślisz że grali bez własnej woli ?
MSF nie interesowało się cudakami lecz ci którzy pomagali byli w zwycięskim sojuszu i koronki też dostali :D
A co z tego miały inne sojusze to chyba proste wroga koalicja nie zbudowała żadnego cudaka i przegrała

Kozacy , Węże i Sieroty nie były na żadnej smyczy ( widzę tu jakieś uraz do psów bo doktorek ciągle nas od psów wyzywa , ty piszesz o smyczach tzn. obrażając tym samym Kozaków , Węże i Sieroty porównując ich do psów )
widać tu wasze prawdziwe oblicze

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"
Po co mieliśmy wzmacniać Furię atakujących ich przeciwników od tyłu ( będąc na miejscu FURIA zrobiła by dokładnie to samo )
ale jak MDG to robi to jest złe

Nikt tym sojuszom nie bronił się łączyć ani nic także mogą robić co chcą chyba nie ? Są tam też znajomi paru graczy z MDG więc to kolejny argument po co mieliśmy ich atakować ?
Choć wiem że dla Furi to normalność wbijanie noża w plecy i dla was to żaden argument
a teraz czekam na Furię i doktorka co tam Glorek wam każe napisać :) ?

Ależ nadinterpretacja i wysuwanie pasujacych Tobie wniosków.
kolejny raz powtarzane "wbijanie noża w plecy" itp. ... Komu to i kto wbił nóż w plecy?

O tym właśnie piszę i Twoje wypowiedzi także potwierdzają moje słowa.
Co do zwrotu "na smyczy' - oczytani ludzie pojmują jego znaczenie. Wyciąganie pojedynczych wyrazów z mojej wypowiedzi nic nie daje i wypacza sens dyskusji.
Co do MSF - rozmawiałam z nimi w pierwszych miesiącach istnienia swiata. Wtedy chcieli budowac własne cuda. Potem pomogli usypać Wasze.

Sarkazm w Twojej wypowiedzi nie za bardzo trafny. Nie dbam o MSF, rozmawiam z ludźmi i wyciągam wnioski. Czasami słuszne. :)

Twój zwrot "dlaczego mieliśmy ich atakować" - jest bardzo niepochlebny dla tych sojuszy. Ja raczej uważałam, że to oni Was by atakowali - i tego sie obawiając napuszczaliście ich na Furię, utrzymując wszelkiego rodzaju pony, pakty itp. Widząc jak grają Kozacy, Sieroty czy Węże oraz oczywiście MDG, stawiam raczej na dobre, zgrane sojusze niż na wielkiego stwora :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

@mdg Jeśli jako sojusz przyszliście na serwer z zamiarem budowania cudów to chwała Wam za to jak zostało to rozegrane. Myślę też, że dyplomaci się spisali na medal i byliście w stanie utrzymać ogromną koalicję tak długo. Gratulacje.
Większość dobrych sojuszy jakie znam przychodzą jednak na serwer powalczyć i zdobywać w ten sposób teren. Jeśli skutecznie i na miesiąc/dwa przed EC osiągają wystarczający sukces i co ważniejsze jeśli jest wola budowania to decydują się na uczestnictwo w tej szopce jaką jest zakończenie świata w obecnej postaci.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Twój zwrot "dlaczego mieliśmy ich atakować" - jest bardzo niepochlebny dla tych sojuszy. Ja raczej uważałam, że to oni Was by atakowali - i tego sie obawiając napuszczaliście ich na Furię, utrzymując wszelkiego rodzaju pony, pakty itp. Widząc jak grają Kozacy, Sieroty czy Węże oraz oczywiście MDG, stawiam raczej na dobre, zgrane sojusze niż na wielkiego stwora :)

Furia sama zaczela wojne z nami :eek: a teraz jest zwalanie winy na to że to MDG maczało w tym palce ? :cool:
Nigdzie nie było ingerencji MDG:) dziwi mnie to szukanie tutaj jakiś dziwnych układów których tu nie było.
Nie zapominaj też LG o tym że Furia była odgrodzona od MDG przez nasze sojusze i nikt od nich nie pisał w sprawie paktu czy współpracy, widocznie liczyli na to że nas pokonają ale nie udało im się to i obiecany cel z masówki sie nie udał :) Co więcej Furia bez gloriana dużo lepiej grała i gdyby nie wrócił z urlopu lub zakończył gre to los tego sojuszu by był inny.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Furio aż miło że tak dbasz o MSF :) ale nie bój się nie zostali oszukani , dlaczego myślisz że grali bez własnej woli ?
MSF nie interesowało się cudakami lecz ci którzy pomagali byli w zwycięskim sojuszu i koronki też dostali :D
A co z tego miały inne sojusze to chyba proste wroga koalicja nie zbudowała żadnego cudaka i przegrała

Kozacy , Węże i Sieroty nie były na żadnej smyczy ( widzę tu jakieś uraz do psów bo doktorek ciągle nas od psów wyzywa , ty piszesz o smyczach tzn. obrażając tym samym Kozaków , Węże i Sieroty porównując ich do psów )
widać tu wasze prawdziwe oblicze

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"
Po co mieliśmy wzmacniać Furię atakujących ich przeciwników od tyłu ( będąc na miejscu FURIA zrobiła by dokładnie to samo )
ale jak MDG to robi to jest złe

Nikt tym sojuszom nie bronił się łączyć ani nic także mogą robić co chcą chyba nie ? Są tam też znajomi paru graczy z MDG więc to kolejny argument po co mieliśmy ich atakować ?
Choć wiem że dla Furi to normalność wbijanie noża w plecy i dla was to żaden argument
a teraz czekam na Furię i doktorka co tam Glorek wam każe napisać :) ?

Rada MSF przecież nie chciała budować cudów, natomiast zrobili to dla graczy którzy tego chcieli. Nie wiem czy wcześniej planowali cuda budować w pojedynke (jak to pisze Furia jest ślepa
) ale na to szans nawet nie mieli.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Furia sama zaczela wojne z nami :eek: a teraz jest zwalanie winy na to że to MDG maczało w tym palce ? :cool:
Nigdzie nie było ingerencji MDG:) dziwi mnie to szukanie tutaj jakiś dziwnych układów których tu nie było.
Nie zapominaj też LG o tym że Furia była odgrodzona od MDG przez nasze sojusze i nikt od nich nie pisał w sprawie paktu czy współpracy, widocznie liczyli na to że nas pokonają ale nie udało im się to i obiecany cel z masówki sie nie udał :) Co więcej Furia bez gloriana dużo lepiej grała i gdyby nie wrócił z urlopu lub zakończył gre to los tego sojuszu by był inny.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Rada MSF przecież nie chciała budować cudów, natomiast zrobili to dla graczy którzy tego chcieli. Nie wiem czy wcześniej planowali cuda budować w pojedynke (jak to pisze Furia jest ślepa
) ale na to szans nawet nie mieli.

Jak Ty, Adasiu , wszystko o wszystkich wiesz, prawie taki dobry w tym jestes, jak inny często tu cytowany gracz.
Ja rozmawiałam z członkami rady MSF, więc mogę stwierdzić, że raczej chcieli budowac cuda, potem sie odmieniło.
A o tym, że byliscie pomiędzy MDG a Furią i innymi cały czas piszę. Dobrze spełniliscie swoje zadanie (świadomie lub nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Furio w pierwszych 2 miesiącach sojusz FURIA planował tutaj podbić świat a wszyło jak wyszło :D
także jak widzisz palny się zmieniają a szczególnie te z założeń z początku serwera
To proszę wyjaśnij mi co miałaś na myśli pisząc "na smyczy" ? ale szczerzę :)
Ja mam szacunek do tych sojuszu bo mimo małych składów są w stanie powstrzymać każdego ba i pokonać
I chyba najważniejsze nikt Kozaków , Węży czy Sierot nie namawiał do walki z Furią , Furia miała złą reputacje ( ci co grają dłużej wiedzą dlaczego ) i każdy chciał ją lać za to co zrobiła i jak to chciała podbić świat Akcjum :)
Ta masówka chyba samego Gloriana jak to będą liczyć się w statystykach rozśmieszyła wszystkich i każdy sojusz blisko Furii chciał pokazać jej miejsce w szeregu ( oczywiście Babcie chciały paktować na wzgląd na Korynt i chyba niczego nieświadomi Luzacy ) to był jeden z punktów zwrotny dlaczego te sojusze walczyły z Furią
Komu WULKAN/Furia wbił nóż w plecy można przeczytać na Retimo
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Rada MSF przecież nie chciała budować cudów, natomiast zrobili to dla graczy którzy tego chcieli. Nie wiem czy wcześniej planowali cuda budować w pojedynke (jak to pisze Furia jest ślepa
) ale na to szans nawet nie mieli.

Najlepiej gdyby ktoś z MSF się wypowiedział i rozwiał dylematy Ślepej Furii.
To co mi wiadomo to faktycznie MSF chciało budować cuda na początku.
Później jednak wielu graczy przestało grać i było ich po prostu za mało żeby samodzielnie mogli je zbudować.
Nie jest tajemnicą, że te dwa cudaki zbudowali z pomocą Maratończyków i MDG, no i jednej Sieroty :D.
Tak ze nie wiem czy ktoś jest tam poszkodowany, czy się tak czuje - resztę musi ktoś z MSF skomentować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ciach
No tu widać poziom kultury tegoż gracza , chyba taka kultura panuje w Rzeźni?Furii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wiem noobciu
Ale wiesz powiązania z Rzeźnią /Wulkanem są
poziom czego konta na FO ? aktualnie walczę z harpiami :D
witaj2.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak Ty, Adasiu , wszystko o wszystkich wiesz, prawie taki dobry w tym jestes, jak inny często tu cytowany gracz.
Ja rozmawiałam z członkami rady MSF, więc mogę stwierdzić, że raczej chcieli budowac cuda, potem sie odmieniło.
A o tym, że byliscie pomiędzy MDG a Furią i innymi cały czas piszę. Dobrze spełniliscie swoje zadanie (świadomie lub nie :)

Widzisz różnica jest taka że ja byłem w MSF i wiem co pisała rada i gracze na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Furio w pierwszych 2 miesiącach sojusz FURIA planował tutaj podbić świat a wszyło jak wyszło :D
także jak widzisz palny się zmieniają a szczególnie te z założeń z początku serwera
To proszę wyjaśnij mi co miałaś na myśli pisząc "na smyczy" ? ale szczerzę :)
Ja mam szacunek do tych sojuszu bo mimo małych składów są w stanie powstrzymać każdego ba i pokonać
I chyba najważniejsze nikt Kozaków , Węży czy Sierot nie namawiał do walki z Furią , Furia miała złą reputacje ( ci co grają dłużej wiedzą dlaczego ) i każdy chciał ją lać za to co zrobiła i jak to chciała podbić świat Akcjum :)
Ta masówka chyba samego Gloriana jak to będą liczyć się w statystykach rozśmieszyła wszystkich i każdy sojusz blisko Furii chciał pokazać jej miejsce w szeregu ( oczywiście Babcie chciały paktować na wzgląd na Korynt i chyba niczego nieświadomi Luzacy ) to był jeden z punktów zwrotny dlaczego te sojusze walczyły z Furią
Komu WULKAN/Furia wbił nóż w plecy można przeczytać na Retimo

hmmm .... akurat na retimno grałam w tym sojuszu i nie wiem nic o żadnych nożach z naszej strony. Przeciwnie, od początku świata mieliśmy sojusznika, który grał na dwa fronty. Ale to stare dzieje i nie ten świat.
Co do planów Furii na tym świecie - ich propaganda ograniczyła się do jednego massa, przeciwnika za to do wielkiej ofensywy dyplomatycznej, antyfuriowej :) Może Ty osobiście nie brałeś w tym udziału ...
Nie ma co więcej pisać, kazdy ma swoje za i przeciw.
Ja znam źródła i treści wielu wypowiedzi na temat sojuszu Furia, na temat mojej skromnej osoby - i uwierz mi, gdy je czytam, to muszę się pytać o jakiego to złego człowieka chodzi ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Widzisz różnica jest taka że ja byłem w MSF i wiem co pisała rada i gracze na forum
Gdy Ty byłeś w MSF, to nie było tam juz graczy, którzy chcieli budowac cuda, to fakt. Gdy ja rozmawialam o cudach z MSF, to Ciebie jeszcze tam nie było.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Najlepiej gdyby ktoś z MSF się wypowiedział i rozwiał dylematy Ślepej Furii.

Gdy doszedłem do MSF było tak jak napisałem, rada ugieła się pod prośbą graczy i zdecydowali się budować cuda. Nie wiem jak było na początku akcjum i na ten temat się nie wypowiadam.

PS Furio ja nie mówie że wszystko o wszystkich wiem. To ty tak twierdzisz, ja wypowiadam sie za siebie opisujac sytuacje jakie zastalem w tym sojuszu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdyby nie pomoc sojuszników, MSF nie zbudowało by cudów przed Luzakami czy Odessą.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdy Ty byłeś w MSF, to nie było tam juz graczy, którzy chcieli budowac cuda, to fakt. Gdy ja rozmawialam o cudach z MSF, to Ciebie jeszcze tam nie było.

Dlatego nie wypowiadam sie o czyms o czym nie wiem. Gdy doszedłem do MSF Willow sama wielokrotnie pisala ze to decyzja graczy byla by budowac cuda itd.
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

KOZACY ŻEGNAJĄ ŚWIAT! ;) Chyba wszyscy zszarzejmy, nie wiem :) Powodzonka. :D
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

droga furio tyle piszesz o Wężach Sierotach Kozakach na jakiej to smyczy Turek ich trzymał :) a moze opowiesz o tym jak budowałaś koalicje przeciw Mdg i posypała się przez danie schronienia graczom z 9 legionu bo co to jakiś serdel będzie nam stawał okoniem jak my sobie mozemy przyjmować kogo chcemy :)
masz racje ten świat mógłby wyglądać zupełnie inaczej gdyby nie kilka głupich decyzji podjetyc h przez kilka zadufanych w sobie osób
jak wytykasz wszystkim błedy :) to rzuć czasem okiem też na swoje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak "se" wszedlem i popatrzylem na strategiczna M55 . Buhahahahahahaha babcie i luzaki sie rozwijaja jak na drozdzach :D nooby . przez 3 miesiace ani jednej proby wbicia kolona, a tu prosze , slotow a slotow maja :D
smiley_emoticons_hust.gif

Sie sojusze rozwijaja teraz :D
 
Do góry