Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Propagowanie treści skrajnie lewicowych jest dozwolone, więc nie ma podstawy do jakiejkolwiek decyzji na niekorzyść sojuszu Armia Czerwona.

A co do sprawy od strony bardziej uczuciowej. Oczywiście przykro mi z powodu prababci, ale WSZYSTKIE armie świata miały swoje, bardziej lub mniej znane, czarne epizody. W takim wypadku jako obraza powinna być traktowana każda nazwa armii, jak i sporej liczby organizacji międzynarodowych na tysiącach nazwisk i przezwisk kończąc. (Np. o Angels of Death, które można spotkać na każdym świecie jakoś nikt nie dymi, a dla czepialskiego będzie to oczywiste nawiązanie do dr. Mengele. I co, może zbanować przez to wszystkich?)

Co do samej Armii Czerwonej też proponuję mieć nieco szacunku, bo to przede wszystkim ona pokonała podczas II WŚ nazistowskie Niemcy zadając im około 70% strat wojennych i to dzięki niej nie wszyscy skończyli w kominach. Wiadomo że zdarzali się żołnierze, którzy robili kobietom straszne rzeczy, ale proponuję w takim wypadku mieć żal do tych konkretnych żołnierzy a nie całej Armii Czerwonej, bo moim zdaniem cały świat bardzo dużo jej zawdzięcza... ZSRR w wojnie stracił ponad 20 milionów cywilów i żołnierzy, a mimo tego nie poddał się jak tchórzliwa Francja, lecz walczył do końca, aż do zdobycia Berlina. Straty ZSRR i Armii Czerwonej były największe w całej wojnie, lecz to ona wygrała tę wojnę. Nie zapominajcie o tym i zachowajcie resztki szacunku.

Moje osobiste zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Propagowanie treści skrajnie lewicowych jest dozwolone, więc nie ma podstawy do jakiejkolwiek decyzji na niekorzyść sojuszu Armia Czerwona.

A co do sprawy od strony bardziej uczuciowej. Oczywiście przykro mi z powodu prababci, ale WSZYSTKIE armie świata miały swoje, bardziej lub mniej znane, czarne epizody. W takim wypadku jako obraza powinna być traktowana każda nazwa armii, jak i sporej liczby organizacji międzyn...

itp wypociny...

Proszę o zbanowanie tego użytkownika za pisanie bzdur i do tego nie na temat, to nie dział
wychwalający stalinistów typu Czymborska i Gomułka tylko wątek pt. Sytuacja na świecie Achilles
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

abe654ff-dd58-47f3-9c6f-57ea5e439bf7.jpg

Sure, sam zaczynaj płacze nie na temat a później upominaj innych o czym jest ten wątek, brawo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Tak więc wszystkich rozsądnych zapraszam do zwalczania czerwonej zarazy czyli Armii Czerwonej na świecie Achilles
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

itp wypociny...

Proszę o zbanowanie tego użytkownika za pisanie bzdur i do tego nie na temat, to nie dział
wychwalający stalinistów typu Czymborska i Gomułka tylko wątek pt. Sytuacja na świecie Achilles

TO TERAZ POLECIALES :D hahaha Alex jak tam grasz to pojedz kolege za glupie pomysly :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nie da się ukryć że czerwonoarmiści długo nie pograją na Achillesie, proszę o nie zbaczanie z wątku forum bo posypią się bany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Oto co piszą na alfie o czerwonej zarazie:

"adampasek"

"Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]
Słuchajcie wszyscy nie wchodzcie w sojusz armia czerwona bo oni najpierw cię przyjmują a potem wyrzucają z sojuszu i atakują !!!"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Oto co piszą na alfie o czerwonej zarazie:

"adampasek"

"Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]
Słuchajcie wszyscy nie wchodzcie w sojusz armia czerwona bo oni najpierw cię przyjmują a potem wyrzucają z sojuszu i atakują !!!"

klepanie o tym na forum tylko dodajesz im slawy :) daj sobie spokoj .
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Oto co piszą na alfie o czerwonej zarazie:

"adampasek"

"Sojusz Armia Czerwona [Uwaga!]
Słuchajcie wszyscy nie wchodzcie w sojusz armia czerwona bo oni najpierw cię przyjmują a potem wyrzucają z sojuszu i atakują !!!"

nie wiem czy grasz na alfie czy nie ale odkąd gram w grepo to gram z ludźmi z Armii Czerwonej , co do cytatu gracza adampasek to powód jest bardzo banalny mianowicie był zdrajcą , szpiegował dla wrogiego sojuszu a na obronie jego miast traciliśmy dziennie sporo defa niby przypadkiem , no ale mniejsza z tym proponuję nie sapać na forum tylko wykazać się w grze...
Ps-Cocacolas nawet nie masz odwagi ujawnić swojego nicku w grze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

nie wiem czy grasz na alfie czy nie ale odkąd gram w grepo to gram z ludźmi z Armii Czerwonej , co do cytatu gracza adampasek to powód jest bardzo banalny mianowicie był zdrajcą , szpiegował dla wrogiego sojuszu a na obronie jego miast traciliśmy dziennie sporo defa niby przypadkiem , no ale mniejsza z tym proponuję nie sapać na forum tylko wykazać się w grze...
Ps-Cocacolas nawet nie masz odwagi ujawnić swojego nicku w grze

tak jasne u was każdy jest podejrzany zwykłe metody stalinowskie, człowiek nie pewny jutra same w czystej postaci zło,
już na was się szykują - szybko zostaniecie rozebrani
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Cocacolas, jeszcze całkiem niedawno byłeś niezłym trollem ale Twój poziom dosyć diametralnie spada i robi się nudny i przewidywalny, skończ już i wróć do piaskownicy. Dużo płaczesz, piasek będzie mokry i wtedy podobno lepiej się zameczki buduje. Sprawdź to i podziel się wrażeniami :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A ja cocacolas'ka skąd pamiętam i przypomniała mi się skąd, z naszego kochanego NY, gdzie płakał na manfredka i jego LA widzę tu podobne zamieszanie wznieca tylko:)

A nick jak i tam ukrywa... chętnych do czytania dziwnych wypocin zapraszam na forum NY jak dobrze pamiętam to początkowe strony tematy "Sytuacja na..."
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A ja cocacolas'ka skąd pamiętam i przypomniała mi się skąd, z naszego kochanego NY, gdzie płakał na manfredka i jego LA widzę tu podobne zamieszanie wznieca tylko:)

A nick jak i tam ukrywa... chętnych do czytania dziwnych wypocin zapraszam na forum NY jak dobrze pamiętam to początkowe strony tematy "Sytuacja na..."

Nie mam zamiaru tutaj się nikomu podlizywać mam swoje zdanie, i nie dam się zaszczuć. Mam silną osobowość i nie gram pod publiczkę tak jak np:palikot.
Co do LA to wszyscy im się podlizują ja stanąłem okoniem i to się nie podobało, nie jestem politykiem i nie zależy mi na wyborcach :D

Ponadto nie wiem co tutaj robicie skoro nie gracie na Achillesie ( pewnie posty sobie nabijacie)
idźcie sobie tradycyjnie Turka zlinczować i pisać peany na cześć Mafredda :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Po pierwsze to gram:) Znów na M44 jak na NY, nie znam się z Turkiem i zdania nie wymieniliśmy, a z Mańkiem też może parę słówek kiedyś... jeżeli to dla cb jest skakanie w koło jego osoby to brawo:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Po pierwsze to gram:) Znów na M44 jak na NY, nie znam się z Turkiem i zdania nie wymieniliśmy, a z Mańkiem też może parę słówek kiedyś... jeżeli to dla cb jest skakanie w koło jego osoby to brawo:)

O jaki szczery chłopak :D a pod jakim nickiem grasz ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

somart79 dla twojego doinformowania:)
 
Do góry