Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Spokojnie, bede w domu to na spokojnie wrzucę screeny co murarze pisali przez ostatnie miesiące i zacznie się tłumaczenie, że to nie jest robienie z mordy <wiecie czego> tylko dyplomacja :D

Chodź Tu wypraszam sobie, wawa to jeden z moich zdolniejszych uczniów ale w weekend nagram co robię z Kacperkiem z wojownicznym rambow530, to dopiero będzie content +18.

///moderatorów proszę o sklejenie moich postów zamiast karania mnie.

//Zrobione ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Nie, wy obaj przy nim jesteście nikim.Pozdrawiam.

PS. We dwóch nie jesteście w stanie wykręcić lepszego wyniku niż ja na Messynie
 

DeletedUser27580

Guest
Pragnę zauważyć, że jak wbilem na messyne grać dla ciebie defa to z apki zrobiłem 2 lepsze kliny niż ty z kompa robisz.
A potem walnąłem szare żeby nie podnosić poziomu świata bo o top 10 byś mógł zapomnieć.
 

DeletedUser32016

Guest
Pragnę zauważyć, że jak wbilem na messyne grać dla ciebie defa to z apki zrobiłem 2 lepsze kliny niż ty z kompa robisz.
A potem walnąłem szare żeby nie podnosić poziomu świata bo o top 10 byś mógł zapomnieć.
Po primo to nie wiem o co ci chodzi, a po drugie dawno i nie prawda
 

DeletedUser27580

Guest
To wrzuć nam tu odrazu screena ze wszystkimi ruchami, zobaczymy czy będziesz próbować się bronić chociaż czy skończy się na wstawieniu całego defa do wioski i odpaleniu bonusów do obrony :v
 

DeletedUser32434

Guest
Ależ ty agresywny, no przejmij sobie 1 wiochę to zaraz kolejną ja przejmę .
 

DeletedUser32016

Guest
Królik tylko dziobem potrafi szczekać, nie ma co go brać na serio bo lubi koloryzować
 
Do góry