siła wiosek

  • Rozpoczynający wątek rexkow
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jaki jest przelicznik między siłą wiosek a surowcami jakie można wyciągnąć. Bo napadłem wioskę z 8 procentami i zwinąłem jakieś 250 a mogłem ponad 700 za to siła spadła tylko o 2% . Czy jakbym zaatakował mniejszymi oddziałami to bym zdobył więcej czy tyle samo??
 

DeletedUser

Guest
czym mniejsza siła wioski tym mniejsze łupy z niej można uzyskać
 

DeletedUser

Guest
Wg moich doświadczeń ze świata Beta, to jest tak:
Wysyłając ataki na wioski które posiadają więcej niż 20% siły, dostaniesz full surkę czyli tyle ile mogą unieść twoje wojska.
Wysyłając atak na wioskę która ma powiedzmy 10%, to dostaniesz jakieś 50% z tego ile mógłbyś unieść :> jakoś tak to jest xD
Ciekawi mnie tylko podnoszenie siły, na czym to polega, jaka jest szansa ze ktoś wyskoczy z za krzaków i mnie zgwałci ;P
 

DeletedUser

Guest
z tego co usłyszałem to że zostaniesz zaatakowany w czasie rabunku jest tak samo prawdopodobne jak w czasie pomagania im ale to nie jest pewne
czym mniejsza siła wioski tym mniejsze łupy z niej można uzyskać
i wielkie dzięki ale nie o to się pytałem
 

DeletedUser77

Guest
Wg moich doświadczeń ze świata Beta, to jest tak:
Wysyłając ataki na wioski które posiadają więcej niż 20% siły, dostaniesz full surkę czyli tyle ile mogą unieść twoje wojska.
Wysyłając atak na wioskę która ma powiedzmy 10%, to dostaniesz jakieś 50% z tego ile mógłbyś unieść :> jakoś tak to jest xD
Ciekawi mnie tylko podnoszenie siły, na czym to polega, jaka jest szansa ze ktoś wyskoczy z za krzaków i mnie zgwałci ;P

Wszystko zależy od poziomu nastroju.
Im mniejszy tym większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz zaatakowany przez obrońców.
Jest tak samo jak w przypadku normalnego ataku na wioskę.
Więc jak masz niski poziom nastroju lepiej się wstrzymaj z akcjami na tej wiosce chyba że nie szkoda Ci armii :p
 

DeletedUser

Guest
max surki to 6000 --przy 100% siły


Fajnie ale jakie wojska zastaniesz w wiosce przy 100% siły i analogicznie ile wojska wysłać. Myślę, że nie na tym etapie w jakim jesteśmy teraz.





Zawsze dostawałem szału jak widziałem milicjanta.
 

DeletedUser

Guest
przecież to już było musi być minimum 70% nastroju i 100% siły
wtedy na pewno nie napotkasz obrony a weźmiesz max surki
przy mniejszym nastroju jak się pojawi obrona to może ci paść i pół młyna:D
 

DeletedUser

Guest
Wyczytałem tu na forum Twój post i dlatego pytam.

"sos45
Szermierz

Zarejestrowany: Feb 2010

Domyślnie
macie tu garść zależności
przy ilu % siły co może sie pojawić
52%--12 M/7Ł/7H
24%--2M/1Ł/2H
22%--1M/2Ł/2H
17%--2M
13%--1Ł
10%--1M
8%--1H

gdzie
M-miecznik
Ł-łucznik
H-hopek
sos45 jest offline Raportuj zły post Odpowiedź z Cytowaniem "
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mi sie niechcacy raz wjechalo ponizej 70 i przy sile 38 mialem odpowiednio
3M ;1L ;2H czyli mniej wiecej sie zgadza...

a troche z innej beczki : jest sens latania 2 grupami przy zalozeniu ze jest 8 farm na wyspie to nastroj sie bedzie wmiare szybko podnosil a sila niska jest troche problem to jedna grupa goni sile inna sciaga surke..
 

DeletedUser

Guest
ja jeżeli mam wioski np.70% nastroju i 45-62% siły to lece tak
3-4 x po 60 pojedyńczych na winogronka (lub równowartość)
potem np. 280 łuk ,lub 85 koniki lub 100 rydwanów na plader
 

DeletedUser

Guest
hehe no dobra dotego etapu nie doszedlem gram tu raptem pare dni dopiero:) ale zapamietam sobie instrukcje;)
 

DeletedUser

Guest
Pytanko (sorki jestem początkujący) Farmiąc na wyspie zielone osady obniżając im % i siłę ja tylko wpływam i ten przelicznik jest liczony pode mnie czy wszyscy go razem na wyspie obniżamy razem z innymi graczami ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry