Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zmieniając temat... Może poopowiadamy dowcipy?
Chociaż nie, w towarzystwie kobiety nie przystoi. Chciałem zacytować ulubione dowcipy administracji tej gry (np. po co kobieta ma czoło, albo dlaczego kobiety marzną szybciej) ale się powstrzymam.

Chyba, że Kurczak mnie wyręczy :) on jest znany z takiego poczucia humoru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ba :) za to ty możesz rzucić dla równowagi czymś typu dlaczego faceci są jak kosiarki do trawy, ślimaki, albo kukurydza prażona w mikrofali... ;) też mnie bawią :)

A żeby nie było że Kurczak zły, to rzucę branżowym skoro chcesz dowcipów :D

Samochód kierowany przez fizyka zatrzymuje policja:
- Przejechał Pan na czerwonym świetle, będzie mandat - mówi Policjant.
- Niemożliwe.. ja widziałem zielone - odpowiada fizyk.
- To w takim razie dokładamy mandat za przekroczenie prędkości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ba :) za to ty możesz rzucić dla równowagi czymś typu dlaczego faceci są jak kosiarki do trawy, ślimaki, albo kukurydza prażona w mikrofali... ;) też mnie bawią :)

Te o futerku o kobiet były lepsze. Nie krępuj się, trochę wulgarne i obsceniczne, ale o gustach się nie dyskutuje.
Opowiesz czy boisz się kolejnego bana?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

wolałbym nie... jeszcze się skończy jak u konkurencji - groźbami odnośnie życia realnego i wirtualnego ze strony moderatorki... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Kolejny usuniety temat z "niewygodnymi" pytaniami.

Ehh... kiedy w koncu czlonkowie team'u zrozumieja, ze to ONI sa dla NAS, a nie odwrotnie...? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Kolejny usuniety temat z "niewygodnymi" pytaniami.

Ehh... kiedy w koncu czlonkowie team'u zrozumieja, ze to ONI sa dla NAS, a nie odwrotnie...? :confused:

Wątpię, żeby to kiedyś do nich dotarło. A usunięcie tego typu tematów nic nie da. Przez to nie zyskają sobie naszej sympatii, to na pewno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Aż tak było ostro?
Na screenie tego nie widać, może brakuje ciągu dalszego miłej pogawędki.
odpowiednie screeny i inne dowody ma ich support. to wystarczy. ty i inni gracze znać ich nie musicie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Spoko :) Nie przeszkadza mi to (nawet jeżeli masz screeny odnośnie gróźb to jest to problem tamtego supportu, że wszystko im przecieka) :) Jak chcesz to poszukam jeszcze mandatu sprzed roku za przekroczenie prędkości i może wygrzebię gdzieś mandat za brak biletu w mpk (nieco starszy niż ten za prędkość)... Pewnie kolekcjonujesz tego typu pamiątki po mnie ;) Dla mojego największego (jak sadzę) fana mogę też dorzucić identyfikator oraz koszulkę z nickiem z poprzedniego zlotu (mogę nie prać, dorzucić autograf, itp.).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Spoko :) Nie przeszkadza mi to (nawet jeżeli masz screeny odnośnie gróźb to jest to problem tamtego supportu, że wszystko im przecieka) :) Jak chcesz to poszukam jeszcze mandatu sprzed roku za przekroczenie prędkości i może wygrzebię gdzieś mandat za brak biletu w mpk (nieco starszy niż ten za prędkość)... Pewnie kolekcjonujesz tego typu pamiątki po mnie ;) Dla mojego największego (jak sadzę) fana mogę też dorzucić identyfikator oraz koszulkę z nickiem z poprzedniego zlotu (mogę nie prać, dorzucić autograf, itp.).

Zrozumiałeś co napisałem? chyba nie bardzo.
Nie schlebiaj sobie, nie jestem żadnym waszym fanem. A że jest o was na "świecie" głośno, niekoniecznie pewnie tak jakbyście sobie tego chcieli to wasz problem, nie mój ;)

hmm... już zaczynam rozumieć wpis na FB pewnego teamowca. Tylko kto tu jest ....?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie jesteś moim fanem? :( to czemu zbierasz nic nieznaczące dla mnie pamiątki?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie wiem, te co miałem są na ten rok więc już też trochę nieaktualne, ale zgłoś się na PW do mnie myślę, że uda mi się coś jeszcze załatwić.

a moja babcia jak czekała na szalika z konkursu tak czeka dalej, niby zima daleko ale starowinka niecierpliwa jest lekko :rolleyes:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

a moja babcia jak czekała na szalika z konkursu tak czeka dalej, niby zima daleko ale starowinka niecierpliwa jest lekko :rolleyes:

Dane zostały przekazane do wysłania, jeśli były poprawne to przesyłka idąc 2-3 tygodnie powinna już była dotrzeć do adresata.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dane zostały przekazane do wysłania, jeśli były poprawne to przesyłka idąc 2-3 tygodnie powinna już była dotrzeć do adresata.

sugerujesz że mogłem pomylić adres ukochanej babuni? :mad:
wysyłam jej widokówki z każdego zakątka świata i dochodzą a tu takie rozczarowanie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

sugerujesz że mogłem pomylić adres ukochanej babuni? :mad:
wysyłam jej widokówki z każdego zakątka świata i dochodzą a tu takie rozczarowanie :(

albo chcesz wyłudzić kolejny szalik :D

innej opcji nie ma skoro tak szef supportu twierdzi
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

i po co ja się odzywałem z tym szalikiem hahahaha zobaczcie co szanowna Yakamo spłodziła w zamkniętym oczywiście temacie :D

no dawno się tak nie usmiałem szczerze......dziękuję :D
 
Do góry