Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Myślę, że niestety tendencja zwiększania odpłatnych opcji będzie się niestety utrzymywać. Co do FoE to jest to jeszcze wersja Beta i mam nadzieję, że bardziej to zbalansują bo obecnie to rzeczywiście przesadzone.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Takie tam pitu pitu. Nie wierzę, aby się cokolwiek ruszyło w tej sprawie. Osobiście płatności w tego tupu grach mi nie przeszkadzają i uważam je za uzasadnione. Korzystam ze strony, na której część materiałów jest dostępna za darmo, a część za odpowiednią opłatą. Dzięki temu, twórcy mają co do garnka włożyć, a robią kawał dobrej roboty. Należy im się! :)
Swoją drogą dzisiaj sobie paczałam na premkę w Forge of Empires. To chyba gra dla ludzi o głębszych portfelach ;]

Oj Laina no już nie przesadzaj tak bardzo :), jest trochę płatnych opcji ale jeszcze nie jest tak dużo. W sumie to widziałem gry gdzie było drożej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobra, zwracam honor. Widać coś się gdzieś po drodze zmieniło, bo widzę że w Grepo jest identycznie ;]
Kiedyś minimalny zakup premki był za mniej niż 10 zł, ot taki tam sms. Teraz już tej opcji nie ma. Czyżby zmiana targetu, czy się ludzie wzbogacają? Wolałabym to drugie ^^
Echh, mimo wszystko 23 zł za kawałek drogi, to trochę dużo :p

Pamiętam jak mi się marzyła noc w Grepo, bo ta w Plemionach wyglądała pierwsza klasa. Teraz mi się będzie marzyć kilka rzeczy z FoE ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobra, zwracam honor. Widać coś się gdzieś po drodze zmieniło, bo widzę że w Grepo jest identycznie ;]
Kiedyś minimalny zakup premki był za mniej niż 10 zł, ot taki tam sms. Teraz już tej opcji nie ma. Czyżby zmiana targetu, czy się ludzie wzbogacają? Wolałabym to drugie ^^
Echh, mimo wszystko 23 zł za kawałek drogi, to trochę dużo :p

Pamiętam jak mi się marzyła noc w Grepo, bo ta w Plemionach wyglądała pierwsza klasa. Teraz mi się będzie marzyć kilka rzeczy z FoE ;)
Jedno tylko pytanie mam do ciebie czemu piszesz na forum Grepo a nie na forum Foe :>?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Bo tak mi przyszło do głowy przy okazji tematu o płatnościach w grze. W FoE to ja dopiero grać się uczę i nie mam nic mądrego do powiedzenia :>
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobra, zwracam honor. Widać coś się gdzieś po drodze zmieniło, bo widzę że w Grepo jest identycznie ;]
Kiedyś minimalny zakup premki był za mniej niż 10 zł, ot taki tam sms. Teraz już tej opcji nie ma. Czyżby zmiana targetu, czy się ludzie wzbogacają? Wolałabym to drugie ^^
Echh, mimo wszystko 23 zł za kawałek drogi, to trochę dużo :p

Pamiętam jak mi się marzyła noc w Grepo, bo ta w Plemionach wyglądała pierwsza klasa. Teraz mi się będzie marzyć kilka rzeczy z FoE ;)

Muszę sprostować - w Grepo nadal jest dostępna "ta opcja" - za pomocą SMS-a za 11,07PLN można dokonać zakupu złota.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Esz, faktycznie jest. Schowała się przede mną nikczemna (w FoE też). Co nie zmienia faktu, że i tak poszło w górę ;)

Btw. czy w Grepo potrzebne są jeszcze FAQi? Czy korzysta się jeszcze z poradników, biorąc pod uwagę bardzo rozbudowaną Wiki?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja gram w tą grę ponad 2 lata i ciągle się uczę, jeżeli chodzi o mnie to lubie czasami skorzystać/poczytać właśnie z takich poradników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

oho... przyszedł zazdrosny Silver :D u niego na forum cisza a na Grepo o FoE rozprawiają :D

Czy ja wiem czy taka cisza, przyjdź i się przekonaj sam czy faktycznie tak jest :)
Kurczaczku ja to po prostu chciałem waszego dobra :), bo jeśli ludzie tu będą nawet pisać o foe to w końcu na całym forum zaczną pisać o tej superowej gierce a grepo odejdzie w siną dal :)) - Widzisz jaki ja dobry jestem :D?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy ja wiem czy taka cisza, przyjdź i się przekonaj sam czy faktycznie tak jest :)
Kurczaczku ja to po prostu chciałem waszego dobra :), bo jeśli ludzie tu będą nawet pisać o foe to w końcu na całym forum zaczną pisać o tej superowej gierce a grepo odejdzie w siną dal :)) - Widzisz jaki ja dobry jestem :D?

Czy ja wiem?

Pykam sobie tam od 3 dni poświęcając minimalna ilość czasu w przerwach pomiędzy wysyłaniem ataków na grepo. Awansowałem o 6 tys. miejsc w rankingu (sic!) i jestem bezkonkurencyjny w swojej epoce choć nie mam kompletnie pojęcia jak w to grać (strategia rozwoju).

Co do gierki to nie wchodząc w szczegóły widać rozpaczliwe poszukiwania, żeby temu budowaniu domków nadać jakiś sens bo gra w sumie w obecnej postaci nie prowadzi do niczego.

Ot, taka zabawa dla dzieciarni zamiast klocków lego :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Siemka ludzie ;D! Jak leci w GP :)? Powodzenia i do kiedyś (maybe) :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Żal. Forum już leży, z wyjątkiem światów... Pozdro
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

E tam death, ludzie żyją więc jeszcze nie jest tak źle, a Wy jak tam, żyjecie jeszcze? :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Aby przyciągnąć tłum potrzebny jest ciekawy temat,a tu z tym tak sobie jest :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Oj chłopie :/ No lypa... To co mi przychodzi do głowy to nowa formuła Grepolis 3G xD Wszystko od kasacji starych światów zależy... Mnie ciekawi jedynie kiedy zostaną zamknięte i kiedy ewentualnie by powstał jakiś fajny pode mnie ;D a zagrałbym sobie kiedyś jeszcze heh ale czasu mało ;/ Pozdro ludzie :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

E tam death, ludzie żyją więc jeszcze nie jest tak źle, a Wy jak tam, żyjecie jeszcze? :)

Żyją, żyją, ale jako że za dużo czasu poświęcali Grepolis kilka miesięcy temu, to teraz biedacy zmagają się z sesją poprawkową, coby ich edukacja nie została drastycznie zakończona :D Pod mostem ciężko będzie znaleźć jakiegoś hotspota, więc to wszystko dla większego dobra ;)
 
Do góry