Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Liczyłem, że wejdzie tu Kronika w konkretnym składzie i będzie fajna walka z Futrami ale ci co weszli to raczej będą chłopcami do bicia chyba, że jeszcze ktoś dojdzie lub zrobią koalicje. Na razie widzę jednego faworyta tylko. Swollen duże i coś kojarze ale nie jest to raczej faworyt.

Ale chyba duzo osob zrobilo sobie wolne po ostatnim swiecie.


Kacpi zobacz, jakieś turki nazywają mnie chłopcem...
jzGSKwX.png
 

DeletedUser34424

Guest
Hej wkońcu mi ban spadł....ehhh Misiek znowu się na mnie uwziął. :( No nic mam nadzieję że bedzie tu ciekawie na tym świecie
 
Przegrywać trzeba też umieć ;-)
Swoją drogą.... wygrywanie non stop było by nudne... a gdzie adrenalina ?
Wygranie 3 z rzędu to sztos uczucie a zaraz może 4 win z rzędu adrenalina jest jak krulig jest pijany i nagle rano masz x powiadomień z czujek i sie dodzwonić nie możesz XD
 

DeletedUser34424

Guest
Póki Co natchnione zwycięstwem na Lato odważnie zaatakowało paliki na Morzu 33.czyżby mieli jakiś plan poza fejkowaniem i zamulaniem serwerów ?
 
Póki Co natchnione zwycięstwem na Lato odważnie zaatakowało paliki na Morzu 33.czyżby mieli jakiś plan poza fejkowaniem i zamulaniem serwerów ?
Dostaną baty i tyle . Sezony tam już przy nich są widze czyżby pakt czy bitka, sezony mają doświadczenie w fejkowaniu więc słabym pomysłem będzie fejkowanie graczy sezonów
 
Status
Zamknięty.
Do góry