Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

Maniek ,co do sojuszy ,to nie jest tak źle. Jak zobaczyłem limit 40 ,to przed oczami mi stanęły sojusze mające po 5-6 części.
Jednakże największą masówkę,jaką zauważyłem w topce tworzyły 3 części (116 osób). W porównaniu do BoS'u z Juktasu ,to przecież nic strasznego. :rolleyes:

to że nie ma sojuszy:
Legion 1
Legion 2
Legion 3
Legion 4
itd to nie znaczy że nie ma odłamów ale pod inna nazwą.
Wiadomo że ciężko wygrać świat w pojedynkę (w tym wypadku w grupie 40 osobowej) no chyba że przy wzorowej polityce i głupocie przeciwników.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Retimno party

Cóż , ja się zacznę na poważnie rozglądać ,gdy mi ochronka minie. Namierzyłem już ekipkę z którą chcę sobie powspółpracować (moi starzy znajomi z pi zawitali na ten świat, kawałek drogi są o de mnie ,ale najwyżej pomogą mi wbić w ich okolicę). Wtedy zobaczę ,czy ktoś nie ukrywa tutaj jeszcze większej masówki. ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

No i cóż, rankingi jakby się trochę poodwracały. Budowniczych z konotacjami ku złota już tak bardzo nie widać.

Chwile prawdy w boju zweryfikowały brutalnie rzeczywiste umiejętności w grze
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Retimno party

Właśnie widzę ,że ta wasza armijka się wysuwa na prowadzenie. :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

hehe przecież niektórym dopiero ochronka się skończyła ,innym jutro i pojutrze ,na razie to rankingi to można sobie dla zabawy oglądnąć ,bo nic nie odzwierciedlają minie 1-2 miesiące i będzie można podyskutować o sile sojuszy
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

hehe przecież niektórym dopiero ochronka się skończyła ,innym jutro i pojutrze ,na razie to rankingi to można sobie dla zabawy oglądnąć ,bo nic nie odzwierciedlają minie 1-2 miesiące i będzie można podyskutować o sile sojuszy

Popieram w 100%. Jeszcze jest sporo sojuszy, którym ochronka się nie skończyła. Więc, by rankingi
były miarodajne trzeba jeszcze sporo poczekać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Co to ma znaczyć? Toż to niebywałe, niesamowite i przerażające jednocześnie! Co tu taka cisza? :rolleyes:

Całymi dniami tu się debaty i kłótnie toczyły, a teraz - czyżby wszyscy są tak jechani, że nie mają czasu tutaj pisać? :cool:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Co to ma znaczyć? Toż to niebywałe, niesamowite i przerażające jednocześnie! Co tu taka cisza? :rolleyes:

Całymi dniami tu się debaty i kłótnie toczyły, a teraz - czyżby wszyscy są tak jechani, że nie mają czasu tutaj pisać? :cool:

Wszyscy są zajęci okupacjami
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Ano, niektórzy okupują, inni są okupowani... Ale i tak coś za cicho się zrobiło... o_O

bo nie ma bajkopisarza co ciągle zakłada multi by pieśni pochwalne na swój temat tu pisać co to nie on :) szkoda tylko ze zawsze przegrywa co potwierdzają gracze z kilku serwerów
 

DeletedUser20046

Guest
Odp: Retimno party

Adaś nie gadaj bo sam nie lepszy;)
Pamiętam jak na początku świata Ateny ułożyłeś wierszyk o sojuszu LT. Pół dnia się wtedy śmiałem.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

no i witam po bananie, ledwo człowiek kary odpokutował za obronę hiszpana, a jego już na serwerze nie ma :)
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

a czemu cisza?
zwyczajnie Sisi nie ma już nic do napisania :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Adaś nie gadaj bo sam nie lepszy;)
Pamiętam jak na początku świata Ateny ułożyłeś wierszyk o sojuszu LT. Pół dnia się wtedy śmiałem.

Ale co ma wiersz do pisania postów na forum w każdym dziale ? :) wiersz widzieli tylko gracze z aten i nikt o tym nie pisał na ogólnym :) i nie ja go ułożyłem :) ja go umieściłem tylko na swój profil a tutaj chodzi o pewną osobe co wszedzie na ogolnym wypisuje jaki to kot jest a fakty są takie ze na kazdym serwie przegrywa :) widzisz teraz różnicę ? przy okazji pozdrawiam sojusz ktory zaczyna się na literkę R i gra na serwerze pl29

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No właśnie - kocioł garnkowi przyganiał :rolleyes:

uważasz mnie za bajkopisarza? dobre hehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no i witam po bananie, ledwo człowiek kary odpokutował za obronę hiszpana, a jego już na serwerze nie ma :)
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

a czemu cisza?
zwyczajnie Sisi nie ma już nic do napisania :)

Po co broniłeś go :) nie tylko on szaraki zostawił tutaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

przynajmniej 5 dni wolnego miałem od wypocin tutaj :)
 
Do góry