[Wyjaśnione] Raporty szpiegowskie

  • Rozpoczynający wątek danielbaka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam

Podczas ostatniej aktualizacji, została wprowadzona zmiana dot. raportów ze wsparć :

"Jeżeli gracz wspiera inną osobę jednostkami z kilku swoich miast, w wypadku ataku otrzyma on jeden połączony raport zamiast kilku."

Ja chciałbym się zapytać, jak to się ma do raportów szpiegowskich? Czy podczas czyszczenia jaskiń, np. po 1k, obrońca widzi jeden raport ze skana, za tyle ile, miał zgromadzonego srebra? Czy tez po staremu, setki rapków ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

chyba wszystkie bo nie wchodzą w tym samym czasie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

dziwnym zbiegiem okoliczności, oberwałem dzisiaj , za tyle , ile miałem srebra w jaskini , a było tego sporo. Zostało 0 i akcja zakończona niepowodzeniem. Bardzo ciekawa sytuacja. Oczywiście dodam, że w mieście wyroczni nie ma i nie było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

Co w tym dziwnego, jeśli ktoś trafił dokładnie w taką ilość jaką miałeś to nie przebił się szpiegiem, bo trzeba wysłać x, gdzie x to ilość srebra w jaskini, +1.

Jeśli w nowym systemie podboju jest remis na lądzie bądź wodzie to kolon nie przejmuje miasta - przykład obrazujący podobną sytuację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

po drugie skoro zostało 0 to mozliwe ze się przebili innym skanem wiec pilnuj wiochy ;O)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

Co w tym dziwnego, jeśli ktoś trafił dokładnie w taką ilość jaką miałeś to nie przebił się szpiegiem, bo trzeba wysłać x, gdzie x to ilość srebra w jaskini, +1.

Jeśli w nowym systemie podboju jest remis na lądzie bądź wodzie to kolon nie przejmuje miasta - przykład obrazujący podobną sytuację.

wiem,wiem. Tylko właśnie bardzo zastanawia mnie ten skan , z tą samą ilością srebra, co była w jaskini. No chyba, że to przypadek, to chyba uwiecznię sobie ten raport, bo rzadko się tak zdarza :) Jeśli chodzi o ścisłość.W jaskini było +25 k .
 
Odp: Raporty szpiegowskie

Witam

Podczas ostatniej aktualizacji, została wprowadzona zmiana dot. raportów ze wsparć :

"Jeżeli gracz wspiera inną osobę jednostkami z kilku swoich miast, w wypadku ataku otrzyma on jeden połączony raport zamiast kilku."

Ja chciałbym się zapytać, jak to się ma do raportów szpiegowskich? Czy podczas czyszczenia jaskiń, np. po 1k, obrońca widzi jeden raport ze skana, za tyle ile, miał zgromadzonego srebra? Czy tez po staremu, setki rapków ?
Zmiana dotyczy raportów ze wsparć. Dlatego też w przypadku raportów szpiegowskich z czyszczenia jaskini nadal dostaniemy tyle raportów, ile razy został wysłany szpieg.

Co w tym dziwnego, jeśli ktoś trafił dokładnie w taką ilość jaką miałeś to nie przebił się szpiegiem, bo trzeba wysłać x, gdzie x to ilość srebra w jaskini, +1.
Dokładnie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

On trafił dokładnie taką liczbę? Co do jednego sreberka? Takie rzeczy, to się raczej nie zdarzają, prawdopodobieństwo nie jest duże, ale może akurat wykorzystał swoją szansę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

Może masz w mieście badanie kryptografia, nie wiem jaki wpływ na szpiegowanie ma to badanie ale być może dzięki niemu szpieg się nie przebił a jeśli go nie masz wygląda na to że trafił taką samą liczbę srebra.

No i wszystko jasne :) dzięki za przypomnienie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Raporty szpiegowskie

Ja nadal nie rozumiem, co zmienia kryptografia?! Utrudnia szpiegowanie jedynie przecież...a co do szpiega, to jak się nie przebił, to i tak musiał dać dokładnie taką sumę, jaka była w Twojej jaskini, że w raporcie pokazało Ci, że zostało zero srebra...
 
Do góry