[Nowość] Raport z błędnych logowań

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takiego raportu?

  • Tak

    Głosy: 26 92,9%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 7,1%

  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzić do gry raport dotyczący błędnych logowań do gry, który otrzymywalibyśmy po błędnym wpisaniu hasła. Znajdowałby się tam informacje dotyczące tego ile razy podano źle hasło oraz o której godzinie. Włamań na konta myślę że nie ma wiele, ale dzięki takiemu raportowi widzielibyśmy czy ktoś próbował się zalogować na nasze konto.
W the west wygląda to tak:

r.png
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

Całkiem niezła opcja. Włamań może i nie ma dużo ale usiłowań może być masa. Dobrze byłoby wiedzieć.

Na TAK.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

W sumie opcje może się przydać chociaż byśmy wiedzieli kiedy ktoś chce się na konto włamać :)
Głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

Jestem zdecydowanie za :) Myślę że raczej nikt nie chciałby mi się włamać na konto, bo wysokiego miejsca w rankingu nie mam, ale co szkodzi zmiana na lepsze, nawet jeśli mnie nie dotyczy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

Jestem na tak.

PS: Można też pomyśleć o automatycznym wysyłaniu maila z informacją o błędnym logowaniu na konto. Wtedy będzie można w razie czego szybko zareagować i nie będzie sytuacji, że ktoś się włamuje od rana, a człowiek wracający po pracy nie ma już co zbierać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

Fajny pomysł i przemyślany. Przyda się.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

To kolejny Twój świetny pomysł :) Przydałoby się na włamywaczy :p PS: A czy zrobisz taką propozycję o prawidłowych logowaniach?
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

Pomysł ciekawy, zwłaszcza że czym więcej opcji zabezpieczeń, tym lepiej
smiley_emoticons_%5E%5E.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

Jestem na tak. Przydałaby się taka opcja.
Im więcej zabezpieczeń tym lepiej :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

Na pewno nie zaszkodzi ,a może zaalarmować i pomóc utrzymać konto przy sobie ,na tak.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Raport z błędnych logowań

ZDECYDOWANIE NA TAK, wiadomo będzie kiedy podano i że w ogóle podano złe hasło i wtedy je zmieniamy, świetna i bardzo przydatna propozycja ;-)
 
Do góry