Przywileje premium

  • Rozpoczynający wątek Rysiek66
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak już jest spam to trzeba go dokończyc.

Co do premium,zauważyłem że jak teraz kupisz np 240 monet to następne 240 otrzymujesz gratis czyli za 10zł ma się 480 monet.

Niestety mylisz się w cenie 10zł zamiast 120 złotych monet dostajesz 240. Nie ma mowy o żadnych 480 monetach. Uwierz mi sprawdziłem ;)
 

DeletedUser

Guest
Bombowy Gracz- no właśnie nie do końca. 10,98 zł (sms) kosztuje 120 złotych monet. A to że teraz jest promocja (wsio razy 2), (jeszcze 27 dni) to i tak stanowczo za drogo.

Drogo, drogo i jeszcze raz drogo :D
 

DeletedUser

Guest
z tego co zauwazylem najlepiej jest kupic ten pakiet za 229zl przynajmniej masz z glowy na jakis czas :)
 

DeletedUser

Guest
pewnie tak ale niezbyt duza liczba ludzi bedzie miala wydac ponad 200 zeta na monety w grze :p
 

DeletedUser

Guest
Sahim80 ma w 100% rację. Gry na przeglądarkę robione są teraz w głównie pod bogatych casuali.

Chodzi o to, że "bogatego casuala" przegonisz spokojnie, bo on będzie miał włączone premium, ale co z tego jak nie będzie aktywnie grał. Ta gra wymaga klikania, bez klikania nawet premium nie pomoże. Proponuję za kilka miesięcy zerknąć na czołówkę z alfy, może nam powiedzą czy grali z premium, czy bez. Teraz to nie ma sensu zbytnio nic oceniać.
 

DeletedUser

Guest
Bombowy Gracz- no właśnie nie do końca. 10,98 zł (sms) kosztuje 120 złotych monet. A to że teraz jest promocja (wsio razy 2), (jeszcze 27 dni) to i tak stanowczo za drogo.

Drogo, drogo i jeszcze raz drogo :D

Mój błąd,myślałem że najpierw było 120,gracze się burzyli to zrobili 240,jeszcze nie pasowało to do tego promocja.Ale i tak Innogames musi oddać 60% zarobku z premium.
 

DeletedUser

Guest
cena Premium jest wg mnie chora jak na polskie realia, (czy po raz kolejny premium polskie i zagraniczne kosztuje tyle samo w Euro - bez względu na takie choćby czynniki jak średnie zarobki w danym kraju??)

... ale może to i dobrze ;) bo te przywileje też absurdalne.. w plemionach praktycznie każdy przywilej premium można "wyklikać" nieco bardziej się przy tym męcząc, i to jest jak dla mnie o.k. - płacę, więc mam wygodniej, sam zresztą na plemionach wykupuję premium mając nawet 1 wioskę (przyzwyczajenia)

a tu, wątpię żebym kupował, za drogo, no i powiem szczerze nie miałbym zbytniej satysfakcji z takiej gry, że wygrywam dzięki kasie :confused: . Chyba nie o to chodzi w strategiach..... gdzie indziej trzeba się nagłowić żeby zyskać przewagę rzędu 20% w atakach.. a tutaj byle kto może to sobie kupić :D

rozumiem że INNO nie jest organizacją charytatywną i musi z czegoś żyć, nie jestem przeciwny opłatom, ale przy tych rozwiązaniach naprawdę szkoda że gra się automatycznie psuje :( mnie te bonusy nawet zniechęcają do kupowania, czuję się do tego niejako przymuszany bo wydaje mi się że w 90% walk równorzędnych pod wzgl umiejętności graczy, wygra ten z KP.
 

DeletedUser

Guest
ma2cin ma sporo racji.

uważam, ze 'specjalne atrakcje' dla graczy posiadających konto premium są zbyt duże. Posunę się nawet do stwierdzenia, ze nie opłacalne dla reszty, która nie używa premium. Zwiększenie produkcji o 30%, czy siły wojska o 20% poprzez premium jest grubo przesadzone!
 

DeletedUser

Guest
full wypas premium to 1000 złm, czyli 46 złotych miesięcznie, to sporo, a jeszcze można dokupować skrócenie czasu budowy o 50% :cool: co jest ogromnym wsparciem

gdyby zrobić internetowe szachy według takiej filozofii to ktoś w trakcie rozgrywki mógłby dokupić dodatkowe figury ;)

ale nawet nie chodzi o kasę, tak sobie myślę że mi nawet głupio by było chwalić się pokonaniem kogoś, gdybym miał świadomość że wygrały pieniądze, a nie taktyka :(
 

DeletedUser

Guest
no ale i tak nic nie zdziałamy.
Pieniądz rządzi światem.
 

DeletedUser

Guest
Tak czy inaczej mam nadzieję, że przez ceny mało ludzi w Polsce będzie kupować premium i cena spadnie w dół. Niestety ale Polska rządzi się własnymi prawami i dosłowne przeliczenie z Euro na PLN u nas nie przejdzie. Nasze zarobki po prostu na to nie pozwolą.
 

DeletedUser

Guest
wątpię ;)

grepolis to gra z tej samej "stajni" co plemiona, a w plemionach jest dosłownie taka sama cena (w euro) na wszystkich światach, polskim i zagranicznych.. nie ma żadnego przelicznika, przez co my tracimy, płacąc relatywnie dobrych kilka razy więcej niż np. Niemcy, za tą samą grę :(

ale z drugiej strony, jak pisałem, to może i dobrze że tutaj KP jest drogie ;) niech sobie będzie drogie, bo te przywileje naprawdę psują zabawę według mnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli ktoś ma kasę na premium do gry to będzie go kupować, nic na to nie poradzimy, a IG z tego ma właśnie kasę, być może takie wysokie wymagania są tylko teraz i po to by zachęcić nowych graczy do kupna premium.
 

DeletedUser

Guest
Tylko proszę pamiętać że w przypadku The West udało się zmienić KP. Na początku tam też użytkownicy KP mieli bonus do ataku w pojedynkach ale gracze zebrali się w kupe i IG zmieniło zdanie cofając ten bonus. Tutaj można by podobnie zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Tylko proszę pamiętać że w przypadku The West udało się zmienić KP. Na początku tam też użytkownicy KP mieli bonus do ataku w pojedynkach ale gracze zebrali się w kupe i IG zmieniło zdanie cofając ten bonus. Tutaj można by podobnie zrobić.


Wydaje mi sie ze to jest rozwiazanie, dobrze zorganizowac akcje i ci z KP zamiast przewagi beda w opalach, zrezygnuja lub wmyumusza na IG (oczywiscie za dodatkowa oplata) uznanie takich praktyk za nielegalne ...
 

DeletedUser

Guest
Tak czy inaczej mam nadzieję, że przez ceny mało ludzi w Polsce będzie kupować premium i cena spadnie w dół. Niestety ale Polska rządzi się własnymi prawami i dosłowne przeliczenie z Euro na PLN u nas nie przejdzie. Nasze zarobki po prostu na to nie pozwolą.

Czyli czekamy na wprowadzenie euro. Co najmniej do 2012 :mad:
 

DeletedUser

Guest
Proszę nie mieszać pojęć... nie chodzi mi o cenę premium a jedynie o przywileje jakie daje a konkretnie o jeden z nich jakim jest bonus do wojska i to powinno być zlikwidowane. Reszta może pozostać, a o cenie nie ma dywagować bo nie ulegnie zmianie tak czy siak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry