Poziomy budynków[...]

  • Rozpoczynający wątek OneFirst
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 41 63,1%
  • Nie (napisz dlaczego).

    Głosy: 21 32,3%
  • Obojętne

    Głosy: 3 4,6%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym, aby (nie licząc najeżdżania myszką na budynek) pokazane były poziomy owych zabudowań w podglądzie graficznym. Małe, lecz pożyteczne udogodnienie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Według mnie przyda się dla graczy z wolnym łączem. Bo wchodzenie do senatu lub do przechodzenia gdzie indziej to dla nich kłopot bo ładuje się im pól godziny.
 

DeletedUser

Guest
Ale to praktycznie żadna różnica czy będzie od razu czy po najechaniu myszką...
 

DeletedUser

Guest
dokladnie, w tej chwili wystarczy myszka najechac na budynek i pojawia sie jego poziom wiec ta poprawka to wiekszy klopot niz korzysc
 

DeletedUser

Guest
A ja zagłosowałem na Tak a teraz myślę, że to jednak zły pomysł. Zobacz jak teraz Twoja polis ładnie wygląda. Chcesz to niszczyć dodając nad każdy budynek tabelkę?
 

DeletedUser

Guest
Squnqs mogłaby być możliwość włączenia/wyłączenia pokazywania poziomów budynków:)

ale masz rację - mogłoby to trochę oszpecić widok miasta:)
 

DeletedUser

Guest
Możliwość wyłączania/włączania tej opcji byłaby chyba najlepszym rozwiązaniem a pomysł na TAK , świetny!:p
 

DeletedUser

Guest
Ale po co coś takiego??
Miałoby to sens w przypadku, gdyby budynki rozbudowywało się bezpośrednio z podglądu miasta (tak jak to jest np. w ikariamie). W senacie jest pełna lista budynków z wszelkimi istotnymi danymi i w sumie tylko tam potrzebny jest wgląd do poziomów.
No chyba, że chcesz się chwalić przed kolegami jakie masz poziomy budynków, ale to znowu screen z senatu wystarczy.

Jak dla mnie zbyteczna opcja. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie, polis faktycznie ładniej wygląda bez numerków... co to koszary wojskowe blok nr taki a taki - tak by to wyglądało :)
wolę najechać myszką na budynek i widzę - żaden kłopot :), dlatego uważam ze to zbędna opcja... co do wolniejszych łączy to przecież i tak parę razy dziennie muszą do senatu wchodzić aby załadować kolejny poziom danego budynku, co nie wchodzą bo się im pól godziny ładuje - "by zy dura" :)
 

DeletedUser

Guest
Bezsens, szukanie sobie roboty na siłę, która tak na prawdę jest zbędna.
W końcu każdy może zobaczyć poziom budowli najeżdżając na jej ilustrację.
Zresztą jak Squnqs wspomniał, oszpeci się jedynie panorama miasta, niczym 70tka po botoksie.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie
Wystarczy kliknąć na rąsię z młotkiem po prawej stronie i masz podane poziomy wszystkich budynków.
Poza tym ankieta jest nieregulaminowa brak opcji obojętne
 

DeletedUser

Guest
Nie
Wystarczy kliknąć na rąsię z młotkiem po prawej stronie i masz podane poziomy wszystkich budynków.
Poza tym ankieta jest nieregulaminowa brak opcji obojętne

Ta ankieta już była dawno kiedy nie było jeszcze tych aktualizacji...
 

DeletedUser

Guest
Niepotrzebne to w niczym ponieważ każdy chyba wie jak rozbudowywuje budynki a pozatym pomysły z plemion to jest grepolis a nie plemiona
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Poziomy budynków są widoczne w senacie. Nie ma potrzeby zaśmiecania podglądu miasta dodatkowymi ikonami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry