Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

To nie Bronder i Malibu odwalili tyko Ika z Mazurem i kilkoma radnymi kazali im sojusz oddać. A ze chcieli być Ok w stosunku do reszty graczy to kontrolowane szare zrobili.
Jak się chce być ok w stosunku do graczy to się robi kontrolowana rozbiórke, a nie wali szare u nas też część rady skończyła/ nie miała już chęci na gre, ale miasta oddali, a nie szare walnęli.
 
Koalicja zbierała się długo wielu graczy poświęciło na tym mase czasu i część się już wypaliła po prostu. Jakbyście od początku mieli przeciwko sobie ekipe to by serwer inaczej wyglądał. A tak zgarnęło się bonusy z igrzysk do ataku i się przejmowało spokojnie graczy, bo massówki nie są w stanie ogarnąć deffa na sojusz który ma już doświadczonych graczy i rade. Ale Wojtynol miał na start tylko 6 osób reszte musiał zbierać w bólach..., w relaksach to bronder z malibu też odwalili spore zamieszanie. I tak uważam za duży sukces, że śpiochy maja niecałe 41% zbierając miasta ze wszystkich członów. Tyle wam wystarczy żeby wygrać, ale jak sobie czytam dc jak tu sytuacja wyglądała na przełomie styczen/luty to ten wynik nie robi szczególnego wrażenia :D
Ale my tu na handel wbiliśmy.
Ta wygrana to tak z przypadku.
 
Jak się chce być ok w stosunku do graczy to się robi kontrolowana rozbiórke, a nie wali szare u nas też część rady skończyła/ nie miała już chęci na gre, ale miasta oddali, a nie szare walnęli.

Dodajmy, ze szare byly Tak “kontrolowane” ze umowilismy sie na godzine x a szare byly zrobione 10 minut pozniej niz ustalenia, kolony sie odbily a czerwoni powchodzii na wyspy.


Jakbyś stworzył sojusz a kilku samozwańczych kazało Ci go oddać plując na Cb to Ciekawy jestem jakby wyglądała Twoja kontrolowana rozbiórka.

Jakby sojusz byl taki cudowny to jakim cudem 90% nie przeszlo za tak swietnym przywodca?

Bo gwarantuje Ci, ze jakbys ktos teraz w sojuszu krzyknal ze przejmuja kontrole i Ika i Mazur maja odejsc to minimum 90% idzie za nimi.
 
Dodajmy, ze szare byly Tak “kontrolowane” ze umowilismy sie na godzine x a szare byly zrobione 10 minut pozniej niz ustalenia, kolony sie odbily a czerwoni powchodzii na wyspy.




Jakby sojusz byl taki cudowny to jakim cudem 90% nie przeszlo za tak swietnym przywodca?
No o tym mówię, problem był nawet z tym kto ma poprowadzić koalicję, no ale teraz będą mogli za kilkanaście dni się szczycić, że potężną massówke pokonali na tym Pegasie.
 

Ja już na prawdę z tobą nie mogę xD
Zrób najpierw jakiś research, a później się odzywaj. Zacząłem grę na tym serwerze 13.03.2021, czyli 2 miesiące po tobie.
Od 13.03.2021 do 6.04.2021 grałem w deffie. Miałem tylko jedno miasto z ogniami, oraz jedno z walcem. Od 06.04.2021 do 02.05.2021 mnie nie było. Wchodziłem tylko raz dziennie na wieczór odpalić festyny i wysłać deffa, ale nawet przez ten czas ani razu mnie nie zaatakowaliście xD


No i taką prawdziwą grę w offie zacząłem od 02.05.2021, to wtedy zacząłem brać miasta na froncie i atakować. Czyli miesiąc, miesiąc gram w offie
Sądzę że 600k to i tak spoko wynik. No ale gdzie tam się mogę z tobą równać muchomorku
 
Do góry