Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34747

Guest
W nocy jest spokój, po prostu lepiej się skupiasz nad wykonywaną pacą.
ksiazki.gif
 
Nie co prawda nie jesteśmy tą samą osobą.Urodziliśmy się tylko tego samego dnia, ale jeśli chociaż jedna nieświadoma osoba dzięki avatarovi wygooglowała kim był to znaczy, że było warto;)
Chyba nie sugerujesz, że ktoś nie chodził do szkoły i nie wie kim był lub kamieni nie czytał :)
"Alek – tak nazywali go wszyscy, bowiem imię to było w jego rodzinie tradycyjne – jest dla kolejnych pokoleń wychowanych na książce Kamińskiego symbolem odwagi, patriotyzmu, braterstwa i prawości charakteru." Marią Dawidowską–Strzemboszową
Wybacz ale moim zdaniem Ty raczej odbiegasz swoją postawą od niego, szczególnie w ostatnim .
 
a właśnie chłopaki i dziewczyny jakie dziś plany na noc? latamy czy śpimy bo nie wiem czy ubrać piżamę czy koszulę nocną
A ja sobie na pewno janczyska potrzymam dopóki nie pójdę spać, może odechce mu się od rana latać :>
A czy inni się wyśpią to już zależy wyłącznie od was, pobudki są w odpowiedzi na fejki dunkera. A jak chcecie spać i fejkować to wyłączcie apki :D
 
A ja sobie na pewno janczyska potrzymam dopóki nie pójdę spać, może odechce mu się od rana latać :>
A czy inni się wyśpią to już zależy wyłącznie od was, pobudki są w odpowiedzi na fejki dunkera. A jak chcecie spać i fejkować to wyłączcie apki :D
haha a fejki Dunkera są odpowiedzią na wasze fejki więc kółeczko się toczy dalej:))) - moze jakieś stoppery dla psiaka kup żeby się nie stresował. Ja już kupiłam dla kociaków:)
 
czy nie można w jakiś sposób się dogadać w sprawie fejków? każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że ta patologia zapoczątkowana została przez jednego lub dwóch toksycznych graczy, a odbija się teraz na wszystkich. jesteśmy tylko ludźmi i, wbrew temu co czasem zdarza mi się ironicznie mówić, potrzebujemy snu. grepolis ma być grą dostarczającą rozrywki, a nie frustracji i toksyczności. może jestem naiwny myśląc, że to zadziała, ale proponuję umówić się między sojuszami na zaprzestanie fejkowania. osoba, która mimo zakazu będzie fejkować, jest właśnie tą toksyczną jednostką początkującą wszystko, czyli niszczącą grę wielu innym graczom - i tej osobie należy niszczyć grę, a nie całemu jej sojuszowi. sojusz toxica też powinien taką osobę wtedy gnębić.
 

DeletedUser23808

Guest
A ja sobie na pewno janczyska potrzymam dopóki nie pójdę spać, może odechce mu się od rana latać :>
A czy inni się wyśpią to już zależy wyłącznie od was, pobudki są w odpowiedzi na fejki dunkera. A jak chcecie spać i fejkować to wyłączcie apki :D

To trzymaj, jak pójdziesz spać i przestaniesz to ja zacznę, dla mnie żaden problem. Budzisz mnie po nocach a później jeszcze marudzisz że latam rano ? Gratuluję.
 
Dopiero dzisiaj zaczniemy zabawe jak dunker, po 80 osobach po 2 biremy. Jak po mnie wasze "wzmocnienia" z hatersów siedzące wtedy jeszcze na moralach latały po nocy i całe dnie to było ok, teraz nagle się nie podoba i tak nie wolno bo na nim są morale i bo to wy jesteście budzeni, żałosna logika ale absolutnie nikogo to nie dziwi, przecież kroniczka zawsze jest ofiarą :D
Napisze wam to samo co napisał mi wasz gracz jak z nim o tym rozmawiałem, jak was ktoś denerwuję to go podbijcie i wyzerujcie :D

A poza tym to beczka z was, na forum 5 osób się świetnie bawi a pozostali proszą na grze, żebyśmy przestali :D
 
Do góry