Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja pokaże sowę jak Ty pokażesz honor i uczciwość:)
Najpierw to może wyjaśnij o jakiej uczciwości piszesz? Czy dostałem jakiś urlop za oszukiwanie bym miał pokazywać uczciwość? Nie miałem nigdy urlopu za skrypty czy inne wspomagacze to raz. Co do honoru to mnie rozśmieszasz bo co jak raz gram mecz z kolegami a raz przeciwko to nie mam honoru bo zagrałem przeciwko? Nigdzie w regulaminie gry nie ma zakazu zmiany sojuszu w trakcie gry.
 
Niektórzy to mają na prawdę ubogie życie skoro tak bardzo wypominają mi zmianę sojuszu. Napisałem to i w tym temacie i w temacie messyny że zrobiłbym to drugi raz i uzasadnienie tej decyzji było w temacie messyny, nie chce mi się tego za każdym razem powtarzać. Zresztą od zawsze jestem ten zły, na Retimno też bym problem zmian sojuszu o który obwiniani się mnie bo przecież najlepsi gracze z frontu wyszli z kroniki i nie chcieli dalej w niej grać, założyli swój sojusz do którego wpadłem na chwilę. Coś jeszcze chcecie mi wypomnieć? W sumie można to że ci ludzie którzy wyszli wtedy z kroniki dali mi zaproś na kolejny serwer i to też pewnie moja wina że nie poszli z kronika na inny świat.
 
Do góry