Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27908

Guest
Ta boguś gra.
Ciekawe jak tam studia. Chyba zdalnie.

Edit.
Ooo przeprowadzka Gdańsk hahaha.
Dawaj na Kwadrat :D

Jak chcesz się wprosić to zapraszam.Facebooka znasz bo krążył gdzieś tam w grepolisowym zaścianku.Grą bym tego nie nazwał.Raczej wegetacją.
 
P8grom pokaż jak Ci offa kasowałem 3 dni pod rząd się posmiejemy :d i nie pokazuj takich bzdur dzidzi . Bo skoro tak nieskutecznie bronie to dlaczego jeszcze miasta nie podbiles ??? Hahaha
 
Ale Cię zabolało Adasiu :) I doskonale wiesz, że z nikim Cię nie pomyliłam Panie g... wiedzący :) Zawsze byłeś bardzo mocno wyczulony na swoim punkcie, ja zresztą też :) Potraktujmy to, że było i minęło. Nie bądź przykry dla mnie to i ja nie będę dla Ciebie - proste :)
A herbatka uzu to jeszcze jest "z prundem" - jak mawiają górale :) dla rozluźnienia niektórym by się przydało
Akcjum to ostatni serwer gdzie grałaś na serwerze gdzie byłem i zostałaś tam zjechana. Nic mnie nie boli bo do dziś pewnie nic się nie nauczyłaś jeśli chodzi o grę. Jak mając miasta blisko kogoś można go fejkowac atakami które lecą 2 dni? xD walnij się w ten pusty baniak który masz na szyi. A jak to nie pomoże to po raz kolejny zostaniesz wyjaśniona na grze czyli czyt. standard tj. miasta brane na żywca
 
Ostatnia edycja:
Do góry