Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

generImg.php
 

DeletedUser31082

Guest
Samiec szkoda że taki hop do przodu nie byłeś, jak rano trzeba było Waszego grajka odbijać
Czyżby potężna Fobia bez sojuszników jest nikim?

Był mur 11 i zabunkrowane do rana wiec co tu odbijać. Nam na prawdę nie zaszkodzi jak na kilka podbitych przez nas miast jedno stracimy. Zwłaszcza, że to nie był frontowiec. Cieszę się, że mówisz o nas potężna Fobia i się nie dziwie w koncu was lejemy ale nie oczekuj, ze bedziemy dobijac na murku 11 okupacje zabunkrowana;p

Naprwdę gratuluje wasze pierwsze podbite miasto w nocy na murku u malo doswiadczonego gracza, ktory nie jest na froncie.

Kacperek policzysz tam ile do jednego prowadzimy w podbojach;p? bo ja nawet nie liczylem ale troche bylo.
 
Był mur 11 i zabunkrowane do rana wiec co tu odbijać. Nam na prawdę nie zaszkodzi jak na kilka podbitych przez nas miast jedno stracimy. Zwłaszcza, że to nie był frontowiec. Cieszę się, że mówisz o nas potężna Fobia i się nie dziwie w koncu was lejemy ale nie oczekuj, ze bedziemy dobijac na murku 11 okupacje zabunkrowana;p

Naprwdę gratuluje wasze pierwsze podbite miasto w nocy na murku u malo doswiadczonego gracza, ktory nie jest na froncie.

Kacperek policzysz tam ile do jednego prowadzimy w podbojach;p? bo ja nawet nie liczylem ale troche bylo.



Jest 4:2 dla was.
Do jest deklasacja XD?
Weź rozpęd i wiesz co zrób.
 

DeletedUser31082

Guest
A tak pamiętam te miasto 2k pojedyncze male dookola sama czerwien. Gracz nie wiem jak sie tam znalazl z tym miastem czy chcial ponabijac pkt czy co ale te miasto z gory bylo na straty i nie chcielismy odbijac. Takze podsumowujac jedno zabrane na spiocha drugie malenkie bez mozliwosci obrony.

Ale juz przywyklismy, ze dlaKroniki sukcesem jest nawet wstawienie mi kolona na 40 min. W sumie dziwne, ze nie liczycie 4 do 2,5 xD

Tak czy inaczej nie twierdze, ze was deklasujemy ale jednak my podbijalismy wam miasta w akcji sojuszu i wasi gracze sie bronili i nie byli sami z pojedynczym miastem 2k. To jednak troche roznica nich na spiocha i murku.
 
Do góry