[Inne] Masz pupila? Pochwal się!

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17693

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Taki słodziutki ;) jak mojego kocurka chciałam ubrać to się na mnie obraził i uciekł za łóżko a później pogłaskać się nawet nie dał ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Zwierzaczki w ubrankach są spoko ;D Moja kicia po sterylizacji miała taki kaftan i poszła gdzieś, później patrzymy a ona bez niego. Bo na podwórku już kilka razy gubiła, ale wtedy znaleźliśmy, a jak poszła dalej, to już po kaftanie ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Ale musiała nosić, żeby szwy jej nie pękły. Ale to olała i poszła ;P Jak przyszła, to kaftanika nie było :( A taki stylowy był, bo zielony w takie czarne kocie łapki.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

To mój piesek na imię mu Maksiu, Maks jak kto woli :*
100_2925.JPG .
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Fajny :) a jakie oczka mu wyszły hehe ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Straszny z niego rozrabiaka :D
Zwykle śpi w swoim koszyczku z poduszeczką ale kiedyś chyba mu się nudziło bo zastałem go jak wstałem w moim łóżku o_O ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Mój piesek śpi tylko w moim łózku -.-
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Moj jak by spał to nie wiem czy by wytrzymał w nocy sie wierce więc mogło by go przygnieść :\
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Moj jak by spał to nie wiem czy by wytrzymał w nocy sie wierce więc mogło by go przygnieść :\

Wydaje Ci się, gdyby psiak zasypiał z Tobą to Twój mózg automatycznie miałby informację że śpi on z Tobą i nie zrobiłbyś mu krzywdy - znam to z autopsji:d

Pozza tym psinka cholernie słodka:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

A wygląda na małego, słodkiego szczeniaczka :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Co tak temat ucichł?
Jak tam wasze pupile po wystrzałach fajerwerków?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Mojej psinie jakoś nie przeszkadzały fajerwerki ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

A u nas w domciu przebywają cztery urocze chomiki. wesoło w nocy baraszkują i czasami nie można spać, kiedy biegają po swojej karuzeli.
Wszyscy jednak im to wybaczamy, bo są nieziemsko słodkie ;).
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Chomiki przestają być słodkie kiedy to okazuje się że jednak miało się od małego dwa samce w jednej klatce.. W dodatku kiedy to jeden nie ma głowy a drugi go zjada :D (z życia wzięte)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Tak natura jest okrutna, a my właśnie mamy dwa samce w jednej klatce i dwie samiczki w drugiej. Ponieważ przebywały ze sobą od początku to raczej nie są do siebie wrogo nastawieni. Może z czasem jak dorosną obudzą się w nich złe instynkty. Będziemy je obserwować żeby niczego nie pominąć.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Takie chomicze walki będziesz miałam chyba ,że je rozdzielisz :) ja też miałam chomiczki a później małe chomiczątka :p
 
Do góry