Margonem

  • Rozpoczynający wątek bartek4574
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.Zuważylem że nie ma tematu z dość popularną grą "Margonem" mozecie sie wypowiedziec czy graliscie itp.:D Więc ja zaczne gram czasami mam 181lvl paladynem i gram na świecie telawel
 

DeletedUser

Guest
Cóż, ja z tą grą spotkałem się tylko w jeden sposób - na topliście. Toplista dotyczyła hacków do Margonem, strona odznaczała się dużą popularnością i ilościami wejść. Jednocześnie zniechęcił mnie banner, przedstawiający m.in. grafikę gry. Wszystko razem przywołało dość silne skojarzenie z tibią i graczami takimi jak Ty - z którymi nie ma nawet o czym gadać.

Dość oczywiste że nie grałem i raczej nie będę grać. Nie jest przeznaczona dla mnie, zarówno pod względem inteligencji jak i wieku.
 

DeletedUser

Guest
Javox ty zgryźliwy zgryźliwiaku :pP Ja też uważam, że gra jest do bani- Tibia, Margonem... była jeszcze jedna tak ale nie pamiętam nazwy... uważam, że te gry są raczej dziecinne- jeśli już RPG to porządny, a takich nie jest mało. A jeśli gra przeglądarkowa, to z sensem, a nie nawalanie tego co popadnie. Spójrzmy np. na grepolis- 'gra jest prosta jak budowa cepa' jak to powiedział kiedyś mój kolega Javox, ale czasami, żeby ogarnąć taktykę przeciwnika trzeba być bardzo sprytnym :)
 

DeletedUser5716

Guest
Javox ty zgryźliwy zgryźliwiaku :pP Ja też uważam, że gra jest do bani- Tibia, Margonem... była jeszcze jedna tak ale nie pamiętam nazwy... uważam, że te gry są raczej dziecinne- jeśli już RPG to porządny, a takich nie jest mało. A jeśli gra przeglądarkowa, to z sensem, a nie nawalanie tego co popadnie. Spójrzmy np. na grepolis- 'gra jest prosta jak budowa cepa' jak to powiedział kiedyś mój kolega Javox, ale czasami, żeby ogarnąć taktykę przeciwnika trzeba być bardzo sprytnym :)

RuneScape ? :))

Co do gry- to nie gram. Od dawna nie gram w takie gry przez przeglądarkę, wole coś rozbudować, i iść z kompa na parę godzin, wiedząc że nadal się rozbudowuje :)
 

DeletedUser

Guest
nie, Rune jest 3D- kiedyś nawet grałem przez 2 dni, może więcej
 

DeletedUser

Guest
Grałem w Margonem prawie od początku istnienia gry, czyli ponad trzy lata, teraz już odszedłem, trochę mi się przejadła. Gra jest na bardzo wysokim poziomie, świetne forum, doskonały czat w grze. Rewelacyjni ludzie. Bardzo mądra administracja gry, z założycielem włącznie. Niestety, z pewnych przyczyn, że tak powiem "towarzyskich", odszedłem.
Ale gra jest warta świeczki i każdemu mógłbym ją z czystym sercem polecić.
Teraz próbuję swoich sił w Grepolis, jeszcze tutaj wszystkiego nie ogarniam, nie wiem jeszcze o co chodzi, ale tak też było z Margonem 3,5 roku temu. Póki co, robię w Grepolis za newbie, a może nawet nooba.
Pozdrawiam/ Heliodus, a w Margonem Europeus.
 

DeletedUser

Guest
Gram w Margonem prawie rok ale wolno wbijam lvla i mam tylko 54 (mag). Już mi się trochę przejadła bo żeby wbić lvla to muszę robić długie questy albo ciągle expić i jeszcze dochodzą lagi, i żeby przejść z mapy do mapy to trzeba długo czekać:(
 
Do góry