Heroes III

  • Rozpoczynający wątek Animush
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Gelu to nie jednostka tylko Bohater :)
Jego specjalność jest świetna. Pozwala na przemiane Nieulepszonych i ulepszonych kapłanów oraz elfów na strzelce.
Strzelec to moja ulubiona jednostka :) Ma świetny atak natomiast gorzej z wytrzymałością. Ma bardzo mało życia i jak ktos ci w nie walnie (Najgorzej implozją) to.... straty wielkie. Pozatym ma brak ograniczeń na odległość :)
Podobną umiejętność ma Dracon. Tylko że zamiast w strzelców zmieniają w Czarodziejów (Też dobra jednostka :) ) i zamiast elfów to Arcymagów i magów.

Błękitny smok to najlepsza jednostka w grze ale jakoś jej nie lubie. Niby ma te swoje 1000 wytrzymalosci ale jest ją tak ciężko dostać że kupywanie jej nie jest opłacalne. W małych ilościach nie imponują mocą :)
Nie wiem czemu wspomniałeś o trollach. Przecież to słabiaki :p


Chodzi ci o granie z ludzmi przez internet czy może wersje przeglądarkową Heroes Online?

Mój ulubiony zamek to Nekropolia czy jak kto woli Nekropolis (Nie lubie nazwy Nekropolis :p)
Jak sie chce mieć potężną armie nekropolią to nie legionuje sie szkieletów, lecz Arcyliczy (Arcyliszy) Wystarczy stworzyć Płaszcz nieumarłego króla. Przedmioty do stworzenia Artefaktu są bardzo proste do zdobycia (Kaptur Wampira, Amulet Grabarza, Buty Trupa). Wiele razy widziałem je w sprzedawcy artefaktów. Potem tylko szybka walka i atakujemy każdego potwora jakiego napotkamy. 3 miechy i 4000 liczy idzie zebrac jak nie wiecej.

To sie rozpisałem :p

Wersja przegladarkowa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Na początku nic ciekawe ale czym dłużej gram to coraz bardziej mi się podoba
 

DeletedUser18687

Guest
Odp: Heroes III


Znalazłem mały błąd, którego nikt widocznie na razie nie zauważył. Gelu zmienia łuczników, kuszników, elfy i wysokie elfy w strzelców, a Dracon zmienia magów, arcymagów, mnichów i kapłanów w czarodziei. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

Ooo heroes 3, czy ja dobrze słyszę? :D myślałem że ta gra wymarła. Sam gram w nią od 5 lat, moim zdaniem to najlepsza z wszystkich części, heroes 5 też była fajna, a 4-ka to było największe gówno, już wolę jedynkę, gdzie było jak w minecrafcie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

hehe mi przypadło jedynie grać w 3, a szkoda bo z chęcią by się sprawdziło inne;/
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

hehe mi przypadło jedynie grać w 3, a szkoda bo z chęcią by się sprawdziło inne;/

Zawsze można kupić na allegro jeśli masz ochotę zagrać ;) najnowsza teraz jest 6-tka o ile się nie myle, nie mialem jeszcze przyjemności jej wypróbować, ale z tego co czytalem to grafika ponoć zniewalajaca.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Hehehe łątwo się mówi "kupić na allegro":D Żeby mnie na to było stać to jasne, ale chwilowo to ja mam inny cel, trochę droższy zapewne, choć pewnie i heros nie jest tani do kupienia.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

Hehehe łątwo się mówi "kupić na allegro":D Żeby mnie na to było stać to jasne, ale chwilowo to ja mam inny cel, trochę droższy zapewne, choć pewnie i heros nie jest tani do kupienia.
Spoko ja tylko daję propozycję :) a herosi bez zadnych dodatkow nie są wcale takie drogie, no wyjątek stanowi 6-ka i sie nie dziwie, bo tworcy musieli włożyć sporo pracy jak i kasy żeby zrobić tą część.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Może za milion lat w to zainwestuję kasę:D Teraz zbieram se na maltańczyka:D
ale trzeba przyznać, że czasem nachodzi mnie ogromna chęć, by agrać sobie w tą grę. Moje pierwsze zetknięcie z nią było hm.... z 9 lat temu jak nie dalej:D Kiedy niedawno w sumie udało mi się zagrać w III, to stwierdziłam, że znam wszystkie mapy i są nudne heh
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

Może za milion lat w to zainwestuję kasę:D Teraz zbieram se na maltańczyka:D
ale trzeba przyznać, że czasem nachodzi mnie ogromna chęć, by agrać sobie w tą grę. Moje pierwsze zetknięcie z nią było hm.... z 9 lat temu jak nie dalej:D Kiedy niedawno w sumie udało mi się zagrać w III, to stwierdziłam, że znam wszystkie mapy i są nudne heh

Zawsze mozna dac mape losową, gdzie sie tworzy mape. Ja raz stworsylem XL-ke grałem w nią z 2 tygodnie z komputerem na maxa, o bylo tyle zamkow ze w kazdej turze tracilem i zdobywalem miasto, a nie mialem portalu zeby sie teleportowac wiec bylo ciezko, ale po dluzszym czasie i wielu nerwach udalo mi sie wygrac :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Mi się nei chciało robić map, moja cierpliwość nie jest tak wielka by zrobić wszystko od początku do końća i po chwili była kapitulacja z mojej strony ;/
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

Mi się nei chciało robić map, moja cierpliwość nie jest tak wielka by zrobić wszystko od początku do końća i po chwili była kapitulacja z mojej strony ;/

Kurde zle powiedzialem, chodzilo mi o to, ze komputer tworzy mape losową, czyli praktycznie mapy nie mają końca ;)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Heroes III

Co do heroes 5 .. dla mnie to równo głupia wersja jak i 4 :p 3 to był taki klasyk .. :D
btw. widzę że grasz lub obiło Ci się o uszy .. lol ;) :D

a 2 też niczego sobie ..
Ja mam 3 złotą edycje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Aaaaa to w sumie nei wiedziałam, że jest taka opcja;/ szkoda, bo już nie mam herosa:( :(
Chodź nie popieram piractwa to w naglych wypadkach mozna sobie cos tam ściągnąć :D
ale badzmy szczerzy. Chyba nie ma czlowieka ktory nigdy nic nie spiracił
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Już mi ktoś pomógł pobierać coś z neta ale w końcu się zwiesiło i nie chciało chodzić:d Chyba nawet to był Heroes 3:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry