[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: GRCRTools

No jak tu jest skrypt wypisany jako LEGALNY to nie o ten chodzi. Popatrz może masz jakiś inny skrypt zainstalowany który nie jest na liście legalnych.
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: GRCRTools

mam dokładnie to samo - dziś o 13:58

Dokładnie 13:58 :):):):) identycznie....

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No jak tu jest skrypt wypisany jako LEGALNY to nie o ten chodzi. Popatrz może masz jakiś inny skrypt zainstalowany który nie jest na liście legalnych.

Nie mam nic innego... przez chwile zastanawiałem się, czy to nie jest wina komórki bo przecież jest wersja mobilna - ale sprawdziłem - ta wersja na komórke to jest oryginalna firmy InnoGames
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: GRCRTools

No to piszcie do supportu ticketa bo to ewidentnie jakiś błąd - podejrzewam, że z ta nową aktualizacją. Bo ten skrypt jest na pewno legalny
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: GRCRTools

No to piszcie do supportu ticketa bo to ewidentnie jakiś błąd - podejrzewam, że z ta nową aktualizacją. Bo ten skrypt jest na pewno legalny
Pisałem... Obstają przy swoim... Ciekawe, ze na innym świecie te jakieś skrypty się nie pokazały a gram z tego samego kompa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: GRCRTools

Ciężko mi powiedzieć. Proponuje napisać do Robina to chyba najrozsądniejszy facet w tym całym teamie i zna się na rzeczy na pewno sprawdzi i podejmie decyzje odpowiednią.
W tikecie napisz że prosisz o to by sprawą zajął się właśnie on
 

DeletedUser23776

Guest
Odp: GRCRTools

Ja wczoraj dostałem odp od Robina i napisał mi to samo co graczowi ppcppc
czekać do końca bana, a jestem święcie przekonany ze chodzi o ten skrypt, innego nie mam :(
korzystam do gry 3 komputery, wszystkie mają legal Win itd a tutaj taki zonk
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: GRCRTools

Ja wczoraj dostałem odp od Robina i napisał mi to samo co graczowi ppcppc
czekać do końca bana, a jestem święcie przekonany ze chodzi o ten skrypt, innego nie mam :(
korzystam do gry 3 komputery, wszystkie mają legal Win itd a tutaj taki zonk

Ja również miałem odpowiedź od Robina... Napisałem dzisiaj jeszcze raz - opisałem wszystko - czekam na odpowiedź...
Sytuacja bez sensu - nie zrobiłeś nic a dostajesz kijem po krzyżu...
Była jeszcze niedawno aktualizacja na iphona - może to ona czymś sieje - @SirGangrenA - Ty też masz może - może tu jest pies pogrzebany...
 

DeletedUser23776

Guest
Odp: GRCRTools

Ja korzystam z mobila na androidzie - Sony Xperia - wątpię aby to była przyczyna naszych problemów.
Również napisałem do supportu ale z tego co rozmawiałem ze znajomymi to nic już nie zmieni - bana nie cofną.
"Sytuacja bez sensu - nie zrobiłeś nic a dostajesz kijem po krzyżu... "
w 100% zgadzam się z Tobą @ppcppc
człowiek płaci im 2 razy w miesiącu a tutaj traktują go jak cheatera
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: GRCRTools

Ja korzystam z mobila na androidzie - Sony Xperia - wątpię aby to była przyczyna naszych problemów.
Również napisałem do supportu ale z tego co rozmawiałem ze znajomymi to nic już nie zmieni - bana nie cofną.
"Sytuacja bez sensu - nie zrobiłeś nic a dostajesz kijem po krzyżu... "
w 100% zgadzam się z Tobą @ppcppc
człowiek płaci im 2 razy w miesiącu a tutaj traktują go jak cheatera

Wiesz jeszcze co może się zdarzyć - w końcu wrócisz do gry i znowu dostaniesz bana - i znowu nie wiadomo za co... :))))
Skoro teraz ma miejsce taka sytuacja to dlaczego ma sie nie powtórzyć w przyszłości...
Przecież mogli by prześledzić przebieg gry i sprawdzić czy jakaś "automatyzacja" miała miejsce - przecież to łatwo stwierdzić....

Zastanawiam się czy w ogóle nie zrezygnować z tej gry - być może jest to strata czasu i pieniędzy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

i co ban bez ochrony za legalny skrypt ? to jakaś kpina.
Wyłączyłam wszystkie skrypty co by losu nie kusić.. oj Państwo z supportu to chyba myślenia jak zwykle zabrakło.
I przyznania się do błędu to już standardowo nie potrafią..
 

DeletedUser23776

Guest
Odp: GRCRTools

i co ban bez ochrony za legalny skrypt ? to jakaś kpina.
Wyłączyłam wszystkie skrypty co by losu nie kusić.. oj Państwo z supportu to chyba myślenia jak zwykle zabrakło.
I przyznania się do błędu to już standardowo nie potrafią..

Niestety na to wygląda :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

dobrze że mnie nie było wczoraj o tej godzinie.
Bo to jakiś chyba ich automat zadziałał , tak mi się wydaje.

No nic.. ja mam skrypty wyłączone i to samo doradze moim koleżankom i kolegom.
na wszelki wypadek wszystkie skrypty.. skoro TEAM Grepolis jest taki to nie będziemy ryzykować banów bez ochrony.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: GRCRTools

ja dla bezpieczeństwa odinstalowałem wszystkie skrypty i tak nie wiem po co mam zainstalowane już nie używam :)
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: GRCRTools

dobrze że mnie nie było wczoraj o tej godzinie.
Bo to jakiś chyba ich automat zadziałał , tak mi się wydaje.

No nic.. ja mam skrypty wyłączone i to samo doradze moim koleżankom i kolegom.
na wszelki wypadek wszystkie skrypty.. skoro TEAM Grepolis jest taki to nie będziemy ryzykować banów bez ochrony.

Z tego co twierdzi support to tak - automat zadziałał
Ja wtedy właśnie łączyłem się z komórki...
Więc chyba z komórek tez trzeba odinstalować... :) A najlepiej nie grać - wtedy na 100% ban Ci nie grozi :)
 

DeletedUser23775

Guest
Odp: GRCRTools

u mnie tez 13:58.
szkoda gadac.
nie dostalem zadnej konkretnej informacji, nawet jaka automatyzacja zadzialala, zeby moc to wylaczyc.
moze za malo place?
rezygnacja chyba to najlepsze wyjscie.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: GRCRTools

muszę zapamiętać:
nie włączaj grepolis o 13:58
nie dostałem bana, uff :p odinstalowałem wszystkie skrypty czekam aż ktoś napisze czy jest ten o ot skrypt legalny czy nie
 
Do góry