[Forum] Gratulacje dla wygranych sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 22 73,3%
  • Nie

    Głosy: 7 23,3%
  • Obojętne

    Głosy: 1 3,3%

  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser15166

Guest
Proponuję aby na stronie głównej grepolis lub na forum w ogłoszeniach, pojawiały się gratulacje dla sojuszy za wygranie świata i ukończenie budowy 7 cudów świata.
np.
Gratulacje dla sojuszu xxx za wygranie świata aaa!
=>Komnata Chwały(link)
=>Lista Graczy(link do grepostats/grepointel do listy graczy)
=>Dział na forum(link do działu danego świata na forum grepolis)
=>Ustawienia Świata(link do wikigrepolis z ustawieniami danego świata)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

Jestem za, dodałoby to reputacji poszczególnym sojuszom :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

Jestem na TAK, ale nie wydaje mi się, by to dodało reputacji innym sojuszom jak piszesz Azir:) Ludzie mogą mieć złą opinię i to czy wygrali świat, czy nie nic dla nich nie zmieni:) Chociaż fajnie byłoby uhonorować takich graczy w jakiś wyraźniejszy sposób niż teraz:)
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

Ja zawsze gratuluje jezeli ktos dobrze gra (deff lub off) wiec mozliwosc pogratulowania wygrania swiata jest jak najbardziej uzasadniona. Natomiast jestem na nie jezeli chodzi o wybudowanie wszystkich cudow swiata, bo to moga zrobic wszystkie sojusze. Generalnie zaglosuje na TAK bo pomysl fajny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

Myślę że spoko propozycja przynajmniej będzie to jakaś zachęta
w sumie i tak już nic nie rozwali bardziej gierki bo od kilku lat i tak dążymy ścieżką złota
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

Ja jestem ponadto. Wystarczy, że są już koronki za zwyciężenie świata. Po co robić odznaczenia za byle wygranie jakiegoś świata? Może to dla innych pasuje, ale ja niestety będę przeciw.
 

DeletedUser20527

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

jestem na TAK
i nie zgadzam się z przedmówcą że " odznaczenia za byle wygranie jakiegoś świata?" wygranie świata nie jest błahostką i często jest celem sojuszu.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

Ja jestem ponadto. Wystarczy, że są już koronki za zwyciężenie świata. Po co robić odznaczenia za byle wygranie jakiegoś świata? Może to dla innych pasuje, ale ja niestety będę przeciw.
A ja się spytam w którym momencie propozycji jest napisane coś o stworzeniu odznaczenia ?:) Przecież takie już są w grze.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gratulacje dla wygranych sojuszy

Propozycja została zaakceptowana :)
 
Do góry