[Legalny] Generator Sygnaturek forumowych

  • Rozpoczynający wątek michal123k
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,
Dawno, dawno temu ktoś wpadł na pomysł żeby zrobić generator sygnaturek forumowych, który sam by pokazywał ile gracz ma punktów, ile miast itd. no i zrobiłem fakt wlokłem sie z tym bardzo długo, ale wine zrzucam za to na szkołę, to przez nią nie miałem czasu ;)

Nie jest on wersją końcową, bo narazie można generować sygnaturki tylko o rozmiarach 100px na 300px a w planie mam zrobić, żeby generował sygnaturki do 500px na 100px większych nie mogę, bo forum nie pozwala, regulamin forum ;)

Jak można zauważyć czcionka w nicku jest inna, musiałem taką zastosować, bo ta czcionka które jest do reszty tekstów nie posiada polskich znaków więc ją wykluczyłem w nicku.

Co do samej czcionki, jakby ktoś miał jakąś, która przypomina litery greckie, albo coś w ten deseń, tylko z polskimi znakami, to śmiało pisać na PW ;)

Co 24 godziny dokładnie i 00:01 aktualizuje rekordy w bazie, więc jak ktoś zbudował sobie port i ma kilka punktów więcej, to będzie to widoczne na sygnaturce dopiero na drugi dzień, tyle, że jak ktoś zrobił port na przykład o 23:30 to nie ręcze, że się w sygnaturce coś zmieni, bo moja aktualizacja rekordów to jedno, ale grepolis.pl musi zaktualizować jeszcze swoją bazę, a nie wiem co ile oni ja aktualizują.

No to chyba tyle na temat samego generatora, tutaj macie link:
http://www.michal123k.vot.pl


No, a tak wygląda wygenerowana sygnaturka:
gd.php


/* Ten generator co wcześniej miałem w podpisie, jest jeszcze wcześniejszą wersją tego, w nim się nie aktualizują dane co 24h. */

A i jeszcze jedno, reklamy tej po prawej nie usunę, bo muszę z czegoś opłacić serwer.

[+] Last apdejt:
1. Wszystko śmiga jak należy.
2. Nowe światy dodane.
3. Poprawiony problem z polskimi znakami.

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tylko skąd taka za free wziąść?

// A taka czcionka jak jest teraz?

Tylko ludzie piszcie coś, nawet jak wam sie nie podoba to napiszcie, że dno, żenada, wracaj do hal itd. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser803

Guest
Dno, zenada, wracaj do hal- czemu?
Nie ma Bety:p

Ten obrazek z tylu taki troche... pusty, ale pomysl kulaszczy, tym bardziej, jesli sie faktycznie aktualizuje.
 

DeletedUser

Guest
Dno, zenada, wracaj do hal- czemu?
No bo tak cicho, nikt nie pisze ani negatywnych ani pozytywnych opni ;]
A beta będzie w swoim czasie ;) Może jeszcze nawet jutro, moja baza danych powinna utrzymac gdzieś około 20 światów więc z tym nie będzie problemu ;)
 

DeletedUser

Guest
Sygnatura fajna, ciekawy pomysł. Jeżeli chodzi o samo wykonanie to nie chcę się wypowiadać gdyż nie mnie oceniać.
 

DeletedUser

Guest
Grafika jest nawet dobra, lecz skopiowana z innego generatora.
Czcionka do bani, proponuję Verdane bez wygładzania...
 

DeletedUser

Guest
tło nie jest skopiowane z innego generatora, to jest część tła które jest na forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Mam jedna czcionkę grecką, ale nie ma w niej polskich znaków, i teraz jak myślicie, olac to i zrobić w skrypcie żeby w nicku usuwało ogonki? naprzykład by było: a zamiast ą, e zamiast ę itd.?
 

DeletedUser

Guest
Trajana mogę Ci przesłać :] gdzieś kiedyś znalazłam darmową.

Pomysł się mnie podoba, wykonanie też, obrazek tylko mało dynamiczny... wiem obiecałam że coś podeślę... brak czasu ;(
 

DeletedUser

Guest
kl

Fajne,nawet bardzo, tylko przydała by się opcja wybory rozmiarów sygnaturki + przede wszystkim dodaj świat gamma ;D czcionka nie jest zła,tło tez, ogólnie fajne, tylko ten brak światów mnie strasznie zniechęca
 

DeletedUser

Guest
Trajana mogę Ci przesłać :] gdzieś kiedyś znalazłam darmową.

Pomysł się mnie podoba, wykonanie też, obrazek tylko mało dynamiczny... wiem obiecałam że coś podeślę... brak czasu ;(
Spoko, looz mi się nie śpieszy a jak narazie to taki może być :p
A co do trojana, jak masz to możesz przesłać, może przez jakiś serwer rapidshare, czy chomikuj.pl, tylko w sensie, że czcionke nie wirusa, bo trojanów na kompie to mam wystarczająco ;]

@carldouglas światy będę dzisiaj dodawał, wieczorem będą ;)
 

DeletedUser

Guest
Wielka prośba o zmianę wagi generowanych sygnatur. Są niezgodne z regulaminem forum, przez co nie chcąc dostać warna nie można ich używać na forum.
 

DeletedUser

Guest
Kurka, masz racje, juz to zmieniłem, nie obyło się bez strat na jakości, alke to poprawie jak wrócę ze szkoły i od razu dodam resztę światów, troche dziwny ten regulamin, na sygnaturke można 20kB, a na awatar 60... chociaż wiadomo, że sygnaturka z reguły jest większa od avka :/

Dobra są wszystkie światy, tylko są zapisane jako numerki
alfa -> 1
beta -> 2
itd.
Było mi tak po prostu łatwiej zrobić, a wam chyba to nie przeszkadza? ;>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
asd

Teraz to jest super :D naprawde wielkie gratulacje dla autora
 

DeletedUser

Guest
Czemu teraz nie pisze kto ile ma pkt, rankingu, i miast? i niku?
 

DeletedUser

Guest
Grepolis.pl zmieniło linki do danych z serwera, i sposób wyświetlania, przerobie skrypt i będzie działało.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Witam... michal123k jesteś w stanie napisać kiedy będzie ukończone przebudowywanie sygnek?
Pytam bo podoba mi się ta opcja... Jeszcze jedno, będzie świat Eta? bo bez tego na nic mi się to nie przyda.
 

DeletedUser

Guest
powiem szczerze, że ja nadal nic nie widzę po którymś update, jedynie świat i tło, żadnych innych danych.
 
Do góry