Gela Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

zamiast normalnie powalczyć o miasto to na łatwiznę leci , co to za przyjemność z gry ?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Takich jest pełno :) a teraz złotnicy dostają jeszcze większych forów wraz ze zmianą systemu wiosek to sie dużo osób wykruszy.

A Ty to tylko latasz po forum i wszędzie krytykujesz nowe wioski :) masz w tym jakiś osobisty cel? :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Nie lubie sie wypowiadac na temat innych graczy.
Nie podobał mi się ton w jakim atakowano gracza adek na forum akcjum.
Ale zaczynam sie przekonywac że to jednak prawda, gracz jest wart tyle ile ma złota, bez złota chyba 0...

takich graczy jest więcej, nawet cofki nie potrafią zrobić jak należy

a adek to nic innego jak eventowy leszcz (0 umiejętności,kupa złota) i tutaj prośba do adminów by termin zagościł na stałe w grze tak jak noob :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Ja nie wiem czy to jeszcze gra czy biznes, było fajnie 2-3 lata temu jeszcze, złoto nie miało takiej wagi jak teraz, wszelkie zmiany w grepo prowadza tylko do nabijania komuś portfela, czy jest gdzieś granica? myślę ze nie bo już dawno ktoś ja przekroczył. Strategia?, myślenie? umiejętności? a po co jak załaduje kabzę.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

To jest event, na event najlepiej brać urlop i sobie przeczekać. Poza eventem takie cuda jak kilkanaście razy rzucone oczyszczenie raczej nie mają miejsca więc po co dramatyzować. Za tydzień eventu nie będzie i sytuacja wróci do normy. Z reszta... nie było eventu i takich pomocy a Killa i tak nie była w stanie adkowi zabrać miasta.

Swoją drogą ten event jest ciekawy. Zawsze myslałem, że event musi mieć jakąś okazję np. Haloween a tu zaskok, event bez okazji nie pierwszy już raz. Ostatnio z El Gato policzyliśmy, że przeciętnie na grepo okres eventowy trwa pół roku w danym roku kalendarzowym, jak zsumować wszystkie.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

To jest event, na event najlepiej brać urlop i sobie przeczekać. Poza eventem takie cuda jak kilkanaście razy rzucone oczyszczenie raczej nie mają miejsca więc po co dramatyzować. Za tydzień eventu nie będzie i sytuacja wróci do normy. Z reszta... nie było eventu i takich pomocy a Killa i tak nie była w stanie adkowi zabrać miasta.

Swoją drogą ten event jest ciekawy. Zawsze myslałem, że event musi mieć jakąś okazję np. Haloween a tu zaskok, event bez okazji nie pierwszy już raz. Ostatnio z El Gato policzyliśmy, że przeciętnie na grepo okres eventowy trwa pół roku w danym roku kalendarzowym, jak zsumować wszystkie.

Przypominam akcje 4 kolonow na zywca , na graczy z topu soja, 3 weszly i ustaly. Tutaj tez by ustal kolon bez czarowania.

A teraz mi przypomnij ile kolonow poszlo od luzakow na aktywnie broniacego kille, ile z takich sie utrzymalo. Ile takich puscil adek ?

Widze ze zacznie sie zaraz to co na akcjum, nazlatuja sie obroncy i bedzie cacy. Dla mnie temat zamkniety co mialem pokazac pokazalem. Mozecie dalej wielbic i bronic

Ps. Jak zauważyłeś nie wspomniałem nic o evencie, a o sposobie obrony miasta w pierwszym poście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Przypominam akcje 4 kolonow na zywca , na graczy z topu soja, 3 weszly i ustaly. Tutaj tez by ustal kolon bez czarowania.

A teraz mi przypomnij ile kolonow poszlo od luzakow na aktywnie broniacego kille, ile z takich sie utrzymalo. Ile takich puscil adek ?

Widze ze zacznie sie zaraz to co na akcjum, nazlatuja sie obroncy i bedzie cacy. Dla mnie temat zamkniety co mialem pokazac pokazalem. Mozecie dalej wielbic i bronic

Ps. Jak zuważyłeś nie wspomniałem nic o evencie, a o sposobie obrony miasta w pierwszym poście.

Ja jedynie stwierdziłem fakt, że gdy nie było opcji by robić takie rzeczy jak czarowanie bez końca także nie zabraliście mu miasta. Czy to prawda czy fałsz ? Nie odnoszę się do kolonów do innych graczy ani tego jakie akcje robią Luzacy.

Swoją drogą walczę na innym froncie (trzeba zrobić porządek z grupą nobków grających na botach) więc nie znam dokładnie co się tam dzieje a jedynie śledzę staty i forum ale wiem, że poprzednie kolony były bronione normalnie a, że zawsze wybiera się rozwiązanie najprostsze z możliwych...
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Ja jedynie stwierdziłem fakt, że gdy nie było opcji by robić takie rzeczy jak czarowanie bez końca także nie zabraliście mu miasta. Czy to prawda czy fałsz ? Nie odnoszę się do kolonów do innych graczy ani tego jakie akcje robią Luzacy.

Swoją drogą walczę na innym froncie (trzeba zrobić porządek z grupą nobków grających na botach) więc nie znam dokładnie co się tam dzieje a jedynie śledzę staty i forum ale wiem, że poprzednie kolony były bronione normalnie a, że zawsze wybiera się rozwiązanie najprostsze z możliwych...

Nie, ale teraz bysmy zabrali. Teraz ty odpowiedz na moje pytania, moze inni sa ciekawi. Ja jestem noobkiem gram sobie bo gram przejmuje miasta wewnętrzenie, od świeta puszcze kolona na wroga. Aakurat wszedl taki na zywca jeden do was i zaraz szarak, teraz byłby drugi. I teraz mi powiedz jak to sie ma to tej gloryfikacji która prowadzisz, bo ze mnie zaden agresor.

Z reszta i tak kazdy ma swoje zdanie. Milego wieczoru
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Nie, ale teraz bysmy zabrali. Teraz ty odpowiedz na moje pytania, moze inni sa ciekawi. Ja jestem noobkiem gram sobie bo gram przejmuje miasta wewnętrzenie, od świeta puszcze kolona na wroga. Aakurat wszedl taki na zywca jeden do was i zaraz szarak, teraz byłby drugi. I teraz mi powiedz jak to sie ma to tej gloryfikacji która prowadzisz, bo ze mnie zaden agresor.

Z reszta i tak kazdy ma swoje zdanie. Milego wieczoru
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

hehe bo nawet przeciętny gracz wstawi mu kolona na żywca:)
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Nie, ale teraz bysmy zabrali. Teraz ty odpowiedz na moje pytania, moze inni sa ciekawi. Ja jestem noobkiem gram sobie bo gram przejmuje miasta wewnętrzenie, od świeta puszcze kolona na wroga. Aakurat wszedl taki na zywca jeden do was i zaraz szarak, teraz byłby drugi. I teraz mi powiedz jak to sie ma to tej gloryfikacji która prowadzisz, bo ze mnie zaden agresor.

Z reszta i tak kazdy ma swoje zdanie. Milego wieczoru
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Nie prowadzę gloryfikacji. Uważam jedynie, że to co pokazujesz nie jest do końca obiektywne bo sprowadza się do tego, że on inaczej się bronić nie umie i jaka beka z niego. Tymczasem bez tych pomocy również się wcześniej bronił, więc dało się. A co by było jakby nie czarował to nie wiem, może i by się udało Wam i gratulacje za akcję na żywca.
smiley_emoticons_bravo2.gif


Wzajemnie
smiley_emoticons_smilenew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

I muszę powiedzieć, że odkąd MDG zeszło ze sceny w końcu inne ''mniej topowe'' sojusze mogą swobodnie powymieniać poglądy, co za pozytywna odmiana.
 
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Ja jedynie stwierdziłem fakt, że gdy nie było opcji by robić takie rzeczy jak czarowanie bez końca także nie zabraliście mu miasta. Czy to prawda czy fałsz ? Nie odnoszę się do kolonów do innych graczy ani tego jakie akcje robią Luzacy.

Swoją drogą walczę na innym froncie (trzeba zrobić porządek z grupą nobków grających na botach) więc nie znam dokładnie co się tam dzieje a jedynie śledzę staty i forum ale wiem, że poprzednie kolony były bronione normalnie a, że zawsze wybiera się rozwiązanie najprostsze z możliwych...

to u nas w terenie są bociarze ? kto ?
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

I muszę powiedzieć, że odkąd MDG zeszło ze sceny w końcu inne ''mniej topowe'' sojusze mogą swobodnie powymieniać poglądy, co za pozytywna odmiana.
A kiedy to Vlad MDG zabraniało komukolwiek, cokolwiek tu pisać?
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

A kiedy to Vlad MDG zabraniało komukolwiek, cokolwiek tu pisać?


Nom, jak napisał przedmówca wszystko kręciło się wokół jednego. Ale to w sumie niczyja wina to forum jest beznadziejnie skonstruowane.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Nie chodzi o zabranianie, tylko o to że forum było zdominowane przez ten temat
no w dalszym ciągu nie rozumiem co zdominowane było przez MDG? fakt jest taki ze jak Turek gral to sie dzialo, i w grze i na forum, a teraz nawet nie ma co ciachać, 3 wpisy na krzyż dziennie;) i tu pozdrawiam opozycje;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

reasumując kolego Vlad, masz swoje 15 minut to sie ciesz;) i powodzenia życzę.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Nom, jak napisał przedmówca wszystko kręciło się wokół jednego. Ale to w sumie niczyja wina to forum jest beznadziejnie skonstruowane.

Hm... chyba mylisz pojęcia. Co ma forum do dyskusji na świecie? Były napinki typu MDG kontra Niepokorni. Ale to raczej osobiste animozje do konkretnych ludzi ukryte nieco.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

no w dalszym ciągu nie rozumiem co zdominowane było przez MDG? fakt jest taki ze jak Turek gral to sie dzialo, i w grze i na forum, a teraz nawet nie ma co ciachać, 3 wpisy na krzyż dziennie;) i tu pozdrawiam opozycje;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

reasumując kolego Vlad, masz swoje 15 minut to sie ciesz;) i powodzenia życzę.

No ja Ci powiem, ze u nas w Luzakach na wszystkich frontach przestalo sie dziac po tym naglym odejsciu Turka. Z tego co slyszalem w Killi tez gra i emocje opadly gdy jego i Was zabraklo. Jednym slowem to juz nie jest to samo :(

A tak serio to my gramy zamiast toczyc jalowe spory na fo. I caly czas my czy Kille bylismy daleko w statach przed mdg i niepokornymi i w sumie niezaprzatalismy se glowy problemami emocjonalnymi sojuszy daleko za nami. Ale szkoda bylo czytac dzien w dzien o tym samym kto jest lepszy mdg czy niepokorni.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I ja jedynie na koniec posta nawiazalem do tego co inni pisali wczesniej w identyczny sposob.
 
Do góry