Efez - party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Jako muzułmanka ( choć dopiero świeżo nawrócona, ale jednak to podstawowa zasada) powinnaś wiedzieć, że strój nie powinien zdobić, bo to pielęgnuje próżność w kobiecie !

Jeżeli wolisz inaczej, to zmień soj :).
Ale lepiej by było gdybyś tam została .. fajnie będzie patrzeć, jak pod wpływam Twojego nieodpartego uroku kolejny soj się rozpada :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Marta ma taką właściwość, iż uwielbia działać na nerwy zadufanym w sobie nobom, egoistycznym samograjkom, kłamcom. Najpierw trzeba zlać tych, którzy na to zasłużyli, no a później można dopiero odejść. Ale wcześniej lanie musi być, nie ma innej opcji.
Pozdrawiam kolegę FOCHMENA :eek: hehehe słuchajcie strzelił focha jak normalnie rasowa kobietka i doprowadził do podziału w Romie.
No a wcześniej podziałał na niekorzyść sojuszu odkrywając zakładki Rady Romy, to dopiero kreciki miały robotę, skany poszły jak nic.

Hmm...buduj dalej tego deffa.
Próbowałaś szukać schronienia u demonów, ale nawet oni cię olali :cool:
Czy taka sytuacja nie powtórzyła 3 raz ?
Słyszałem o twoich czynach na Bizancjum i Ksi.
Z resztą większość mnie poparła.
A ty dziewczynko dalej kłam i siej propagandę.
Poziom wyższy od Turka.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

Nie ma gorszego kłamcy i mąciciela od Ciebie. Pochwaliłeś się Demonom, że ze Skalpelem knuliście zdradę przeciwko nim? Choć to podstawowy sojusznik Romy.
Zdradziłeś i jeszcze zabrałeś ludzi Romie, no ale cóż oczywiście nie zauważasz, że zrobiłeś coś "nie halo"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Ofc, zdrada.
Nie ma to jak twoje bajeczki.
Na forum nadal wszystkich rzeczy nie pokazałaś ?
Akurat Angel wczoraj podpisało pakt z demonami, myślę że nie musi być to tajemnicą, bo sąsiednie sojusze na 100% już wiedziały :)
Mają się tu znaleźć twoje masówki i moje ? Ładnie kłamiesz, nie ma co.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

Mam wkleić co pisałeś ze Skalpelem na forum Rady? Tam Twoje i jego szubrawstwo pokazane jest czarno na białym. Knuliście przeciwko sojusznikowi.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Efez - party

Wchodzę sobie na forum a tu wersja angielska.

Och, gomen, wy się tu kłócicie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Jak masz wkleić to co w swoich masówkach to sobie daruj.
Rada była widoczna i każdy prawie sobie przeczytał.
Ludzie wiedzą.
Zdrada ?
Czy mówi to pani, która podobno na Bizancjum została wyrzucona za podobne podejście z rady i przeszła do wroga ?
HONOR GODNOŚĆ I SZACUNEK
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

Wyrzucona??????????????????????? Jak nie wiesz jak było, jak jest to nie pisz bo bredzisz jak potłuczony

Ty chyba sobie kpisz? Nigdy w życiu nie zostałam wyrzucona z żadnego sojuszu i wbij to sobie do główki, o ile coś tam jeszcze pomieścisz.

Panowie Boski i Skalpel wymyślili sobie, że zerwą pakt z głównym sojusznikiem Romy, ewentualnie zamienią go na pona a w zamian za to zaczną sobie współpracę z sojkiem oznaczonym na czerwono. No ale też jak im się ten sojek przestanie podobać, to też sobie zerwą, bo co tam.
Sorry, ale gdzie w tym wszystkim jest uczciwość, odpowiedzialność, honor?
W życiu z kimś takim nie chciałabym być w pakcie, bo dla mnie ktoś taki jak Ty gdy daje słowo i zrywa pona bo tak mu się podoba to robi sobie z gęby "śmierdzącą cholewę" , fujjjjj
Inna sprawa, to działanie na szkodę Romy: czyli odkrycie ukrytych zakładek Rady. Skany poszły jak nic, kreciki miały pełne łapki roboty.
Dla mnie jesteś zakałą, po prostu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Podobno na Ksi to samo było.
TWOI WSPÓŁPRACOWNICY Z INNYCH ŚWIATÓW TO POWIEDZIELI, KAŻDY CIEBIE OLEWA DZIEWCZYNKO
Nie, nie pisałem wcale o pakcie, tylko o sposobie działania.
W Angel z demonami pogadałem, wyjaśniłem jak mamy współpracować i wybraliśmy ich stronę, so qq.
Zawsze prowadzisz do takiej atmosfery ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

O Boszzz znów się zaczyna ^^ Jak ja to lubię czytać :D

Marta podobno miałaś kończyć grę a tu QQ ;P

Boski weź się już przymknij i chodź nooo.. wieszz.. ten tego .. no do łóżka spać :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

Co Ty możesz wiedzieć o Ksi, skoro na nim nie byłeś? Nie wymyślaj kolejnych kłamstw bo się pogrążasz.

Ja opisałam to, co była i nie możesz temu zaprzeczyć, Ty po prostu wymyślasz.

Jednak jak widzisz są Ci, którzy mi ufają i popierają. Nienawidzą mnie tylko Ci, którym wytknęłam to czy tamto, bo nie mam tolerancji dla takich kłamców jak ty, mataczy, fermenciarzy. Nie mam też tolerancji dla tych, którzy łamią prawa innych. Z takimi po prostu nie wato grać, od takich trzeba odchodzić, bo głupiemu trzeba ustąpić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Chciałbym ci uświadomić, że ludzie po twoim odejściu pisali mi "Wracajcie, nie ma Marty już jest dużo lepiej" itp.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ps. Marta daj mi unignore na pw.
Warto pogadać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Tak piszecie "chcesz to Ci wkleję" i tak czekam i czekam aż wkleicie a tu rezultatów brak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Prawie każdy to i tak już ma ^^
Powiem tylko, że niezłą pompę mam.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Efez - party

marta czy uwazasz, ze 2+2=4?

i drugie pytanie

czy uwazasz, ze jak troche popieprzysz pseudoladnymi slowkami to 2+2 da inny wynik?


a soj tego pajca nade mną i tak upadnie w gora 2 tygodnie, wiec nvm ale poki co jest not soł bed bijacz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Tchórzu, który bawi się w marnego hejtera, ofc jestem lepszy podaj nick w grze, chętnie pokażemy ci pazurki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Efez - party

maluczki robaczku, tutaj polowa kont nalezy do mnie a druga polowa jest pod moja wieksza lub mniejsza kontrolą
 
Do góry