Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Oj gildon ty zuy ;P Jestem ciekawa po prostu, czy na 4 poziom odznaki potrzeba 24 razy tym kołem, czy więcej, bo jeśli więcej, to złoto musi pójść w ruch :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

No, ale przynajmniej Shannqa coś z tym zrobi :D (PS: Jeśli pomyliłem się w nicku to przepraszam)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Koło Fortuny? Spodziewałem się czegoś lepszego!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Nie jest takie złe to koło
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

A kiedy na wiki będą odznaczenia?

Już są :) Do maksymalnego poziomu wystarczy zakręcić Kołem 24 razy.

Żeby uprzedzić pytania - bonusy również powinny zostać niedługo dodane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

No wiem, ale powinno być coś lepszego :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Co według mnie byłoby lepsze? :p

Mnie, gdy coś wybierasz, a nie kręcisz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Tu kręcąc wybierasz
Jak Ci się kreci i klikniesz w odpowiednim momencie to masz co chciałeś
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Szkoda że następny event gdzie złotnicy mają ogromną przewagę..
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Oj gildon ty zuy ;P Jestem ciekawa po prostu, czy na 4 poziom odznaki potrzeba 24 razy tym kołem, czy więcej, bo jeśli więcej, to złoto musi pójść w ruch :)
Właśnie złoto nie ma po co iść w ruch, żeby otrzymać to odznaczenie. No, chyba że w jakimś dniu przeoczysz i wcale nie odbierzesz nagrody, to wtedy zaległy dzień będzie trzeba zaliczyć za 50 złota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Dzisiaj jedna z nagród wprawiła mnie w lekką konsternację. I chyba dobrze, że jej nie wylosowałam.
Chodzi o te 4 harpie. Z odłamkiem na dodatek.
Teoretycznie jeżeli ktoś z tej jednostki nie korzysta (ot, ma taki kaprys) lub nie ma możliwości korzystać (brak obranej Hery w miastach)... Co wtedy? Nagroda po prostu przepada?
[Nie oczekuję odpowiedzi w stylu: "To zacznij czcić" - nie o to wszak chodzi.]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Nagrodę możesz przechować w ekwipunku albo ją wyrzucić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

A kto by chciał jaką kolwiek nagrodę wyrzucić
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Dzisiaj jedna z nagród wprawiła mnie w lekką konsternację. I chyba dobrze, że jej nie wylosowałam.
Chodzi o te 4 harpie. Z odłamkiem na dodatek.
Teoretycznie jeżeli ktoś z tej jednostki nie korzysta (ot, ma taki kaprys) lub nie ma możliwości korzystać (brak obranej Hery w miastach)... Co wtedy? Nagroda po prostu przepada?
[Nie oczekuję odpowiedzi w stylu: "To zacznij czcić" - nie o to wszak chodzi.]

taka nagroda może sobie leżeć nieodebrana!!! masz czas do końca grudnia więc spokojnie pobije się miasto gdzie dać herę ewentualnie znajdziesz miejsce w ekwipunku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

taka nagroda może sobie leżeć nieodebrana!!! masz czas do końca grudnia więc spokojnie pobije się miasto gdzie dać herę ewentualnie znajdziesz miejsce w ekwipunku
Kochany, mam pewne podstawy podejrzewać, że jednak udało mi się przeczytać ze zrozumieniem zasady odbierania nagród... :)
Nie czuję wielkiej potrzeby posiadania Hery w swoich miastach. Na upartego zawsze na targu można się dogadać co do zaklęcia za bobasa, a dla szklanki mleka nie kalkuluję krowy karmić. Więc ponownie: "zacznij czcić" to jak rada "albinosie - kup farbę do włosów".
Na chwilę obecną zostaje manipulacja pancami, by takiego (w sensie czasem niechcianego) prezentu w kole nie trafić. Ogólnie mityczne są bardzo bardzo OK jako nagroda. Ale można dopisać do skryptu linijkę kodu z weryfikacją bogów czczonych w momencie losowania...
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Aspaazja, jak sama piszesz, dajesz teoretyczną sytuację. Gracz początkujący raczej zastosuje się do samouczka i nie będzie zmieniał Hery. Gracz bardziej doświadczony nawet jeśli w pierwszy mieście zmieni na innego boga, to potem i tak w 2 czy 3 mieście zapewne zdecyduje się na Herę choćby ze względu na przyśpieszenie rekrutacji w koszarach. Event trwa miesiąc, to wystarczająco dużo czasu dla doświadczonego gracza, żeby mieć co najmniej te 3 miasta. Jeśli chodzi o same jednostki, to zawsze można wysyłać je na farmienie aż zginą, jeśli ktoś nie chce z nich korzystać.

No a poza tym - prezenty też nie zawsze są udane, np. krawaty, kapcie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Mnie tam wystarczą wyższe koszary + boost z misji. Czasem zastaję w akademiach zbadanego instruktora, też ujdzie.
Teoretyzuję świadomie, acz nie złośliwie. Bez dziwacznych pomysłów gdybaczy świat stałby się niesamowicie nudny. Tak jak bez spiskowców ;-)
4 harpie i efektywne farmienie? Chyba tylko szaraka lub innej pustelni. Ładowne toto jest, ale skuteczne (na aktywnych) tylko w większych stadach.
To już wolę skarpetki pod choinkę :D
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

ja wolałbym krawat
ale to spisek przeciwko graczom że zmusza się ich do posiadania hery, podczas eventu z kociołkiem wyrobiłem sobie 3 zagrody
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Przyznawać się tu szybko kto zakręcił 6 razy kołem w ciągu dnia? :) Ile to kosztuje po kolejnym kręceniem?
Nie wiem jak u was, ale u mnie wychodzi że po zatrzymaniu koła przeskoczy jeszcze 10 pół, tak wiec jak kogoś interesuje konkretny bonus to niech odlicza 10 pól do tyłu i próbuje się wstrzelić :)
 
Do góry