Dyskusja na temat nowego zakończenia gry z Olimpem.

Status
Zamknięty.

DeletedUser13253

Guest
Widzisz. Nie potrafisz.
Nikt Miszczowi nie odmawia.
 

DeletedUser34098

Guest
Haszek, możesz mi oddać złote monetki, ja postaram się dobrze zagospodarować twoimi zapasami, skoro i tak znowu robisz sobie przerwę...
 

DeletedUser13253

Guest
Nie robię przerwy. Suma sumarum kolega miernota nie poprosił.
A ten Kacperek to co to? Bo w
2018 nie istniał.
 
No milego heheszku, jak bys znowu chciał wpompowac kilka pln żeby w cudowy sposob kliknac szare to zawolaj dzieciarnie po twojego golda, lepszy uzytek zrobia, milego weekendu
 

DeletedUser13253

Guest
Od zawsze cokolwiek zrobię to wszyscy są wdzięczni.
Czasami mam wrażenie że za to że się urodziłem są również wdzięczni. Taki los Miszcza.
 

DeletedUser34098

Guest
Już weekend na wykończeniu, więc daremne te twoje życzenia. Sam pewnie siedzisz pod pierzyna i doprowadzasz się do białej goraczki na widok nowego świata i myśli powrotu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Powtarzam raz jeszcze. Szare to ja mam tylko miliardy komórek.
Nie przypominam sobie bym w szarość poszedł w ostatnich serwerach na których grałem.
A dzieciarnia musi się nauczyć - że na złoto trzeba zapracować.
Ciężko.
Jestem ich pasterzem, nie będę rozpieszczał.
 

DeletedUser34098

Guest
Ty to pewnie już zapomniałeś jak się gra bez złota, przecież tak się nie da... :oops:
 
Z tymi milrardami to nie przesadzaj, wow gruba nowosc ze ty w szare nie poleciales, ale to moze winna poziomu na buntach dawno sie nie bylo wiec moze poważnie spadly blizej twojego
 

DeletedUser34098

Guest
Nie w tym rzecz że się nie da.
Problem to zniżanie się do poziomu plebsu i motłochu. Nie godzi się mi.

Skoro godność masz wysoka to co robisz na polskich serwerach? Przecież tu jest gorsza mentalność niż bieda i zadłużenia w Sudanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry