Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11474

Guest
Jest i szefunio
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif

Siemanko;)
 

DeletedUser23967

Guest
i jeszcze elkretos i w 24h sami się zagryziemy :)))
a i jeszcze weteran ulubieniec kostka i forum wybuchłoby po godzinie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29362

Guest
Szukam fajnego sojka do gry ;) Jedną koronkę już mam, a teraz chciałbym drugą z nowego zakończenia :cool:
 

DeletedUser31527

Guest
Jak tu być w soju z kimś kto nie ma mózgu. Za danie jego " koleżanki" do rozbiórki, miałeś mieć ataki i kolony topione xD

Pozdrawiam Cie weteranie i Wdówkę

Wodzianka ty się tak nie spinaj, bo ci żyłka jakaś pęknie i trzeba będzie tutaj poszukać nowej rozrywki.
Trochę oklepane już te inwektywy z twojej strony w moim kierunku.
Zdecydowanie wolałem jak pisałeś, że: "mam siano zamiast mózgu" - przynajmniej echo mi nie przeszkadzało :p

A co do mojej Koleżanki, to uściślijmy, że wcale nie dałeś jej do rozbiórki. Traciłeś na potęgę własne miasta i postanowiłeś na siłę zabrać Jej, bo sam podbić czerwonego nie mogłeś. I niestety nie ja byłem tamtego dnia bohaterem a Tomaszek, który wyświadczył mi przysługę i zbił kolona. Ja tylko dałem słowo, że jak sie sytuacja powtórzy to Jej pomogę.
Szkoda, że nie miałeś wtedy tyle odwagi na Tebach i za to, że odszedłem z sojuszu nie postanowiłeś zgodnie ze swoim regulaminem mnie pozbawić miast albo podjąć próby z Jej kolejnym.
Widzę, że strasznie chcesz podbudować swoje ego moim kosztem.
Nie przejmuj się muszę ci przyznać, że i tak robisz postępy - na Tebach fejkowałeś Tomka biremkami na Dyme nauczyłeś się wysyłać już po jednym ogniu do mnie (niecały rok czasu i taki postęp). Oby tak dalej a za dziesięć lat nauczysz się układać akcje :D
 
Nawet 1 zdania nie potrafisz zrozumieć.
Ale co sie dziwić. I ja to usłyszałem od pewniej osóbki a nie pisze od Siebie
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry