Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ze względu, że ostatnie ustawienia świata były totalnie do bani a mi osobiście zabroniono robienia ankiet na temat ustawień nowego świata - proszę każdego z was kto pograł by sobie na nowym świecie o wpisanie ustawień świata na jakim byście chcieli grac -- Każdy głos jest ważny bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba.

moje ustawienia to takie:

Prędkość 3/3/3 dla wszystkiego. uważam za bzdurę żeby coś było wolniejsze - już nie raz widziałem świat z handlarzem wolnym co było niedorzeczne. Prędkość razy 3 jest dobra i przy takiej można na spokojnie sobie pograć.

Morale - oczywiście wyłączone. zapewne każdy z wam miał tak że farmił sobie wioskę ale w pewnym momencie na farmie mamy 30% i ginie nam masę wojska mimo że farma się nie broni - co jest niedorzeczne

Bonus nocny - proponuje od 23 by nie zarywać nocki do około 6 rano. Choć wg mnie najlepiej żeby wcale go nie było. Ale bonusy do 9 rano zabierają totalne zaskoczenie ataku w tej grze.

System podboju = oczywiście potrafię grac na każdym systemie i lubię każdy ale jakoś mam wielką ochotę zagrać na NOWYM systemie podboju (ten gdzie się podburza).

Dodam bo to bardzo ważne że takich ustawień nigdy nie było. Raz był świat z szybkością taką ale tam były morale na TAK i był stary system podboju.



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ps. jak by ktoś chciał sobie pograć ze mną lub przeciwko mnie to zapraszam do wpisywania się. Na tych ustawieniach będę grał i można mnie tam farmie do woli.

ps2. nie żebym się skarżył ale chce sobie pograć na fajnych ustawieniach i jak tu nie będą to zbieram ekipę i idę na angielski serwer - chętnych zapraszam na o ile z tego nic nie wyjdzie.

Tak samo jak powyzej :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ale jaja, no ja nie mogę :D

Adrian oberwie Ci się za to. Nie wolno tak Manfredowi pomagać!!

Co do ustawień:

Prędkość mi pasuje, morale też.
Bonus przesunęłabym o godzinkę 24 - 7.
System podboju? Wolę stary, ale nowy też mi się zaczyna podobać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

7 to za późno
6 wsam raz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi sie tez podoba swiat 3x3x3 jestem za
pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Maniek ustawienia genialne ale mam jedno male "ale" ja preferuje stary system podboju :rolleyes: nowy mi jakoś nie podchodzi :p

Więc :

Prędkość - 3/3/3
Morale - BRAK
Bonus nocny - 23 do 6
System podboju - STARY :rolleyes:

Moze się doczekam takiego świata jeszcze :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie wiedziałem, że tak dużo osób preferuje nowy system podboju - dla mnie zdecydowanie lepszy jest STARY - ale to pewnie kwestia tego, iż "wychowałem" się na starym:)

Prędkość świata mi w zasadzie obojętna - przy ponad 100 miastach i na x1 jest co robić:)

Morale - oczywiście bez.

Co do bonusu to bardzo chętnie bym spróbował zagrać na świecie o drastycznie skróconym (np. 3-6) lub bez niego.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie wiedziałem, że tak dużo osób preferuje nowy system podboju - dla mnie zdecydowanie lepszy jest STARY - ale to pewnie kwestia tego, iż "wychowałem" się na starym:)

Prędkość świata mi w zasadzie obojętna - przy ponad 100 miastach i na x1 jest co robić:)

Morale - oczywiście bez.

Co do bonusu to bardzo chętnie bym spróbował zagrać na świecie o drastycznie skróconym (np. 3-6) lub bez niego.

No widzisz ja wychowałem się na starym systemie a wole nowy - ale system podoboju jest dla mnie ostatnim elementem do wyboru, zagram na kazdym.

Co do prędkości - są predkości na których nie zagram
Morale - nie chce grac jak są aktywne
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Maniek ustawienia genialne ale mam jedno male "ale" ja preferuje stary system podboju :rolleyes: nowy mi jakoś nie podchodzi :p

Więc :

Prędkość - 3/3/3
Morale - BRAK
Bonus nocny - 23 do 6
System podboju - STARY :rolleyes:

Moze się doczekam takiego świata jeszcze :confused:
jak 17 przy nicku zamieni się na 71
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dochód jest oczywiście większy mimo tego , że mniej ludzi gra.
Skracanie jednostek i budynków jest tym bardziej potrzebne im wolniejszy świat.Do tego dłużej się gra toczy ,więc kolejna kaska niedługo wypuszczą z prędkością na minusie...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

OSzczep ale głupoty gadasz :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

OSzczep ale głupoty gadasz :D


Sisi załatwcie fajne ustawienia na nowy świat - tego oczekujemy, tego oczekuje duża grupa ludzi.

Jeśli jako osoby moderujące serwer polski macie choć trochę władzy to zróbcie to - piszcie do Niemców może da radę coś załatwić.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Manfred jakby to ode mnie zależało to miałbyś ten świat od razu ;)

Myślę, że głos na temat Waszych propozycji na pewno dotrze do Innogames.
Jaka będzie decyzja - to już nie wiem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Myślę, że głos na temat Waszych propozycji na pewno dotrze do Innogames.
.

Na tym mi najbardziej zależy i myśle że i innym graczom - żeby właśnie wstawić się za naszą sprawę do INNO. Nie ważne już z jakim sukcesem ważne że się wstawicie i że my walczymy o swoje.
Ważne też jest by osoby odpowiedzialne za to chciały to pociągnąć i widziały w tym sens

Jaka będzie decyzja - to już nie wiem.
Trzeba byc dobrej myśli.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Fajnie by było jakby jeszcze w tym roku świat wystartował.. zima idzie, można popykać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Widzę macie chrapkę na nowy świat ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Widzę macie chrapkę na nowy świat ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no ja myślę że duże prawdopodobieństwo jest żeby świat wystartował koło 10-15 grudnia.

Ale największe zmartwienie jest dla mnie że mogą nie być ustawienia takie jakie byśmy chcieli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie,zawsze jest tak jak się chce ;(
Ale nadzieję trza mieć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ze względu, że ostatnie ustawienia świata były totalnie do bani a mi osobiście zabroniono robienia ankiet na temat ustawień nowego świata - proszę każdego z was kto pograł by sobie na nowym świecie o wpisanie ustawień świata na jakim byście chcieli grac -- Każdy głos jest ważny bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba.

moje ustawienia to takie:

Prędkość 3/3/3 dla wszystkiego. uważam za bzdurę żeby coś było wolniejsze - już nie raz widziałem świat z handlarzem wolnym co było niedorzeczne. Prędkość razy 3 jest dobra i przy takiej można na spokojnie sobie pograć.

Morale - oczywiście wyłączone. zapewne każdy z wam miał tak że farmił sobie wioskę ale w pewnym momencie na farmie mamy 30% i ginie nam masę wojska mimo że farma się nie broni - co jest niedorzeczne

Bonus nocny - proponuje od 23 by nie zarywać nocki do około 6 rano. Choć wg mnie najlepiej żeby wcale go nie było. Ale bonusy do 9 rano zabierają totalne zaskoczenie ataku w tej grze.

System podboju = oczywiście potrafię grac na każdym systemie i lubię każdy ale jakoś mam wielką ochotę zagrać na NOWYM systemie podboju (ten gdzie się podburza).

Dodam bo to bardzo ważne że takich ustawień nigdy nie było. Raz był świat z szybkością taką ale tam były morale na TAK i był stary system podboju.



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ps. jak by ktoś chciał sobie pograć ze mną lub przeciwko mnie to zapraszam do wpisywania się. Na tych ustawieniach będę grał i można mnie tam farmie do woli.

ps2. nie żebym się skarżył ale chce sobie pograć na fajnych ustawieniach i jak tu nie będą to zbieram ekipę i idę na angielski serwer - chętnych zapraszam na o ile z tego nic nie wyjdzie.

Na taki świat to mogę wbić :D ale jedyne co bym zmienił to x2 handel - gruba przesada by była z x3/3/3 :p
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

3/3/3 dobrze jest :)

ja wbije manfred ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dla mnie taki świat byłby za szybki
 
Status
Zamknięty.
Do góry