Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15762

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Oddałem swój głos w ankiecie, ale mimo to uważam, że ankieta powinna tylko pomóc Teamowi Grepolis do ustalenia poziomów świata, a nie przesądzać o tych ustawieniach, ponieważ mechaniczne odwzorowanie ankiety ma swoje poważne wady!!

Po pierwsze uczestnikami forum są aktywni, czasem wręcz hardkorowi gracze, dlatego wyniki ankiety mogą nadreprezentować ww. graczy czyli prędkość na maksa, brak morale i krótki czas bonusa nocnego i ochrony dla początkujących.

Po drugie pewne elementy ustawień są ze sobą powiązne np. prędkość świata i czas ochrony dla początkujących (ewentualnie plus morale).

Po trzecie glosy mogą być "rozrzucone" po różnych opcjach czasami skrajnych np. prędkość świata - sporo głosów na extremalnie szybki i extremalnie wolny i co wtedy?

to tyle uwag, mam nadzieje, że wybierzecie takie ustawienia, które dadzą pograć ... choć dla mnie i tak najważniejsze jest to, czy świat będzie z morale czy bez i to zadecyduje, czy będę na nim grał czy nie :), ale w tym elemencie niestety prowadzą zwolennicy lania bezbronych i tych którzy zaczeli grę później :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W ankietach wypowiada się po 240-270 osób...a aktywnych forumowiczów to jest może ze dwudziestu-trzydziestu:)

Już nie mówiąc o tym, że wybrane ustawienia na chwilę obecną, to:
- najdłuższy bonus nocny (23-8)
- najdłuższa ochrona dla początkujących (7 dni)
- nieaktywne morale
- najmniejsza ilość osób w sojuszu (60 osób)...choć tutaj niewiele brakuje do tej największej możliwej liczby osób
- najszybszy świat (4-4-4) w kolejnej odsłonie po niezłej klapie ostatnio :)

Także nie demonizowałbym tych wyborów...a raczej nie miałbym pojęcia co na tym świecie robić przez tę ochronę dla początkujących. Podbój w 3-4 dni, a reszta?!
 

DeletedUser26885

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nowy świat - Idalium. Wybierz jego ustawienia!

A pod spodem:
Na świecie Idalium będzie obowiązywał nowy system podboju, ponieważ dwa ostatnie serwery miały stary system. Prosimy jednak, by miłośnicy starego systemu się nie zniechęcali - postaramy się w przyszłości stworzyć ankietę również dla Was!

Start: 16.03.2016
System podboju: nowy
Natychmiastowe ukończenie zlecenia: tak
Wioski z punktami walki: tak
Anty-timing: 10s


Dziękuje za taką ankietę.

Jak dla mnie to jest z tego powodu, że na forum są raczej starzy wyjadacze, i to byłoby pewne na 100% że byłby kolejny świat ze starym systemem podboju. Ja natomiast mogę grać na obu systemach, ale wolę te ustawienia które są na ten moment z prędkością x4, bo w tym momencie masz ten czas buntu na przygotowanie się (Nie pamiętam, 12 godzin bodajże). Nie wyobrażam sobie osobiście gry na prędkości x4 i starym systemie podboju, bo nie mam już tak dużo czasu jak kiedyś, a tutaj trzeba byłoby mieć dostęp do grepo 24/7.

Btw. Wiadomo jakie ekipy tu się wybierają?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czy ktoś znajomy się wybiera na ten świat i organizuje jakąś ekipę?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26901

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

50 tys złota kupione można startować ;)
 

DeletedUser21128

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak się jakiś dobry team tu wybiera poproszę wiadomość na PW chętnie bym zagrał w dobrym teamie :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To teraz zostaje czekać na pytania "Kiedy nowy świat ruszy" :).

Tak z czystej ciekawości. Jak podoba wam się taka formuła wyboru ustawień świata?
 

DeletedUser16121

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tak z czystej ciekawości. Jak podoba wam się taka formuła wyboru ustawień świata?

Niby dajecie taką możliwość wyboru... to czemu nie było ankiety z możliwością wyboru lub odrzucenia "Natychmiastowe ukończenie zlecenia" ? ;)
Raz na rok, dla urozmaicenia dobrze byłoby puścić taki świat. Są ludzie, którzy pamiętają światy bez aktywnego tego ustawienia. Raczej nikt by z tego powodu nie zbankrutował :)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To teraz zostaje czekać na pytania "Kiedy nowy świat ruszy" :).

Tak z czystej ciekawości. Jak podoba wam się taka formuła wyboru ustawień świata?

Zdania mogą być podzielone, niby fajne ale często z góry wiadomo jak ludzie będą głosować, czyli aby świat był szybszy, a ciągle tego samego lepiej nie grać, dlatego myślę że okazjonalne ankiety to dobry pomysł, ale na wybór każdego świata po kolei to już nie bardzo:) Chyba że w każdej przyszłej ankiecie możliwości wyboru ustawień będą różniły się od poprzedniej ankiety:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

idalium to strasznie nudny świat :mad: kto nie jest w Aby gieło ten jest przeciw nim :D

Więc - kiedy nowy świat ? :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser25436

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hejka
Bardzo chętnie powróciłabym do gry na nowym świecie ale byłoby idealnie dla mnie aby został otwarty Nowy podbój z prędkością prędkości x 1, ponieważ ludzie pracujący mają problem z graniem na światach x4.
Pozdrawiam,
Neferet
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jestem jak najbardziej za:) Dla pracujących i chcących pograć w wolnej chwili taki byłby idealny
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kiedy nowy świat...ciągle te same pytania
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
moim zdaniem nie prędzej jak rozpoczną się cudaki na geli, czyli jakieś 2 miesiące. prawdopodobnie będzie to świat ze starym systemem podboju.Jak dobrze pamiętam Inno obiecało graczom preferującym stary system możliwość wyboru ustawień w drodze ankiety - tak jak to było w przypadku Idalium..wydaje się więc, iż tak szybko nie doczekamy się świata wolnego o prędkości 1, przynajmniej nie będzie to następny otwarty świat - choć mogę się mylić
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja również skory byłbym do powrócenia do grepo. Jeśli świat byłby z prędkością 1 i nowym systemem podboju. Dlaczego takie ustawienia?
-świat z takimi ustawieniami był ponad rok temu jeśli się nie mylę to w listopadzie 2014
-o ile mi wiadomo to świat idealny dla graczy którzy mają mniej czasu na gre a chcieli by pograć nie martwiąc się że jak ich nie bedzie przez pół dnia i stracą(surowce/wojsko/miasto)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja jestem za światem z prędkością 1 bo już bardzo dawno temu taki powstał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry