Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

,,gorsze" czyli brzydsze tak? Funkcjonalność przede wszystkim, nie wygląd powinien być priorytetem. Nie mówiąc o tym że pojęcia ,,ładne", ,,brzydkie" są względne i każdemu może podobać się co innego.
A z tą funkcjonalnością jest po prostu słabiutko... choćby słynna kręcąca się litera G o której wspominałeś
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jeśli uważasz że jest na poziomie to sprawdź ilość błędów naprawianych przy każdej aktualizacji ;) a pojawiają się nowe...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ktoś tutaj chyba posty pokasował, bo nie chce mi się wierzyć, że kolega sam ze sobą dyskusję prowadzi
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No nie, jeśli ktoś próbował pokazać, że mam rozdwojenie jaźni to oświadczam, że po prostu zostały skasowane posty... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W nowym opisie czaru "Opiekunka" nie ma kropki na końcu zdania
smiley_emoticons_klugscheisser2.gif


Poza tym ten opis jakiś taki... dziwny :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zgłaszałem irytujący błąd, i jak początkowy mi nie przeszkadzał, tak teraz z begiem czasu mam coraz mocniej napięte stosunki ze swoimi miastami :)
Zauważyłem, że nie został naprawiony...
Przypomnę się i zapisze ponownie czego dotyczy, a mianowicie:
- mam 0 wolnych mieszkańców,
- obrywam "Trzęsieniem Ziemi" i mur spada mi z poziomu 25 do poziomu 24,
- odzyskuje zaledwie 3 (a nie 4!) mieszkańców do gospodarstwa,
- jestem zmuszony wysłać do ataku na wioskę 1 jednostkę lądową bądź 88 jednostek na innego gracza, by mieć w sumie 4 wolnych mieszkańców na zbudowanie muru do poziomu 25,
- po tym jak już mam tę upragnioną czwórkę i zlecam budowę muru to zabiera mi tylko 3 wolnych mieszkańców i jeden zostaje luzem.
I gdzie jest tu sens?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie jest o tym wspomniane na liście zmian, ale w wersji 2.104 ma się odbyć druga część poprawek w liczbie mieszkańców, więc ten problem powinien zostać naprawiony w środę.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kolejna aktualizacja z bzdurami. Jakiś symulator śmieszny. Komu to potrzebne? Kretyństwo. Ciekaw jestem kiedy doczekamy się wreszcie w planerze ataków uwzględnienia bohaterów, co przy Urefonie jest absolutną koniecznością.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja tam planera nawet nie używam , jak mam za dużo ruchów do wysłania to spisuje na kartkę
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja tam planera nawet nie używam , jak mam za dużo ruchów do wysłania to spisuje na kartkę
smiley_emoticons_lol.gif

Jak się uczyłem i żółtodziób też nie używałem. Przy wersji PRO to nieodzowne. Za dwa-trzy lata sam się przekonasz...
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

przy 150 miastach tak robiłem , więc za 2-3 lata to może sobie inne kartki kupie i długopis zapewne
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja też nawet przy takiej ilości miast nie używam planera, ale czasy spisuję sobie w notatniku hehe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja przy 240 miastach obchodziłem się bez plenera, ale miałem nawet 19/20 wyspę opanowaną i wszystkie miasta w bardzo małym obszarze więc wyszedł kolon (nie dłuższy niż 30-45 min.) i tylko sobie wybierałem pobliskie miasta i zawsze jakiś deff i biremy wchodziły w tej samej sekundzie bądź 1s po klocku :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak ktoś ma dobrze pogrupowane miasta, to planer specjalnie potrzebny nie jest. Ja dam jednak ostatnio się do niego przekonałem i ułatwia sprawę przy robieniu synchro...a przygotowanie ataków nie zajmuje tyle czasu, co zapisywanie ich sobie po kolei na kartce:)

Także zgodzę się tutaj z Haszkiem...lepiej mogli zająć się wprowadzeniem bohaterów do samego planera, a nie tworzyć dodatkowy planer, który praktycznie nie będzie powszechnie stosowany. Oczywiście będzie można sobie dzięki niemu sprawdzić łatwiej, co do nas płynie/leci/idzie w ataku...tylko jak dla mnie, to lepiej brać się od razu za organizowanie obrony, a dopiero potem "sprawdzać" co leci do nas.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Także zgodzę się tutaj z Haszkiem..

Opanuj się, bo pomyślą że się lubimy...

Widzę że temat przy okazji służy do wyrażania swoich osiągnięć...
so....
Ja przy 395 miastach zawsze korzystałem z planera.. ja teraz jak mam na Zakros wyspę 20/20 to tym bardziej...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hehe...to by dopiero był ciekawy news:)

A tak serio, to ostatnio chciałem nawet dodać propozycję z dodaniem bohaterów do planera ataków, ale po tym, co tutaj widzę ostatnio jakoś mi się odechciało...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Opanuj się, bo pomyślą że się lubimy...

Widzę że temat przy okazji służy do wyrażania swoich osiągnięć...
so....
Ja przy 395 miastach zawsze korzystałem z planera.. ja teraz jak mam na Zakros wyspę 20/20 to tym bardziej...

a PW przy tylu miastach, skoro tak już się chwalimy? ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hehe...to by dopiero był ciekawy news:)

A tak serio, to ostatnio chciałem nawet dodać propozycję z dodaniem bohaterów do planera ataków, ale po tym, co tutaj widzę ostatnio jakoś mi się odechciało...

Nie trzeba tworzyć nowej propozycji na forum, ten pomysł został już przekazany do techników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry