Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A ja nawet nic o tym nie wiem i nie wiedziałem że są jakieś aktualizacje... jedynie to co mi listem napiszą o_O
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Chwilowe drobne problemy techniczne, z tego co mi wiadomo, to od razu po wylogowaniu z konta można było się ponownie zalogować :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Z tym to się zgodzę, od razu można było wejść do gry :)

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że mamy zamiar przenieść wszystkie usługi powiązane z grą na protokół SSL, co będzie miało wpływ na skrypty stworzone przez graczy. W momencie, gdy Grepolis będzie opierać się na SSL (https://...), nie będzie możliwości załadowania niezabezpieczonych treści (http://...). Dotyczy to także skryptów, które zawierają zewnętrzne elementy, takie jak obrazki, skrypty, iframe. Twórcy skryptów będą musieli się upewnić, że treści skryptów są zabezpieczone. Przez pewien czas Grepolis będzie dostępne przez SSL na żądanie. Później, gra zostanie całkowicie przeniesiona na SSL. SSL na żądanie powinno zostać wprowadzone pod koniec marca, aby dać twórcom skryptów wystarczająco dużo czasu, by dostosować się do tych zmian.
Znów pod górkę dla twórców skryptów :)

Ja mam pytanko - jaka jest różnica pomiędzy dwoma nawiasami w zacytowanym przeze mnie tekście?
I co taka zmiana będzie oznaczać dla przeciętnego gracza?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Znów pod górkę dla twórców skryptów :)

Ja mam pytanko - jaka jest różnica pomiędzy dwoma nawiasami w zacytowanym przeze mnie tekście?
I co taka zmiana będzie oznaczać dla przeciętnego gracza?

Poniekąd pod górkę, ale poinformowaliśmy o planowanych zmianach z dużym wyprzedzeniem właśnie ze względu na twórców skryptów, żeby mogli wszystko dopasować :)

Połączenie z Grepolis będzie szyfrowane, dzięki czemu logowanie będzie znacznie bezpieczniejsze i ciężej będzie wykraść hasło do konta.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No tak:) Tym razem informacja jest, co się chwali :)

Czyli ta zmiana będzie na lepsiejsze jak dobrze rozumiem? Ogólnie to w sumie może z raz słyszałam o kradzieży hasła, tak więc wielkiej zmiany w sumie to nie zrobi :)
A nie będzie to sprawiało żadnych problemów przy próbach logowania z innego IP? Bo niekiedy zdarza się tak, że gry mają opcję logowania z jednego IP, jeśli jest kilka, to trzeba zmieniać w opcjach bezpieczeństwo.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No tak:) Tym razem informacja jest, co się chwali :)

Czyli ta zmiana będzie na lepsiejsze jak dobrze rozumiem? Ogólnie to w sumie może z raz słyszałam o kradzieży hasła, tak więc wielkiej zmiany w sumie to nie zrobi :)
A nie będzie to sprawiało żadnych problemów przy próbach logowania z innego IP? Bo niekiedy zdarza się tak, że gry mają opcję logowania z jednego IP, jeśli jest kilka, to trzeba zmieniać w opcjach bezpieczeństwo.

Nie powinno to sprawiać żadnych problemów, przeciętny użytkownik nie zauważy różnicy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Podziekowac w takim razie za odpowiedzi:)
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No i dalej na mobilu nie ma powiadomień. Jedynie na apce o ataku i koniec. Ale za to jak ładnie doradcy wyglądają ...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie powiedzialabym, ze ladnie xD zarzadca jakos dziw ie wyglada teraz na tym pasku z pomagierami w przegladarce xD
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To akurat miała być drwina. Zajmowanie się bzdurami, zamiast grywalnością. To chyba się nazywa "przewaga formy nad treścią"
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

WIem co to było:) Ale odnoszę się do tego tak, że mi ta zmiana zarządcy jakoś nie do końca gra:D Za jasne tło ma w porównaniu do innych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

nichce nic mówić ale za odbiór złota za logowanie dostałem 3 wiadomości
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Fuj, co za paskudy zamiast doradców
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No i dalej zabawa z grafiką. A co z w/w powiadomieniami? Co z rekrutacją masową, która działa na słowo honoru? Wróćcie do wersji sprzed roku, kupcie sobie farbki i wszyscy będą zadowoleni.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No cóż wychodzi na to, że lepiej żeby dobrze wyglądalo niz dobrze działało.. taka ich logika. Poza tym i tak poprzednie obrazki doradców lepsze byly :p
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ładnie wyglądało ... Tak się składa, że u mnie podstawą gry jest tablet i dzięki tym ulepszeniom, to nawet z doradcami ciężko się gra.
Ale powiadomienia są. Super!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7962

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Po co w rankingu było zmieniane? lepiej wyglądało jak było wcześniej
Ulepszenia
- Poprawiono tytuły niektórych zakładek w rankingu, aby były bardziej zrozumiałe i spójne.

Jeśli to co było wcześniej było niezrozumiałe, to sory że to powiem, ale nie wiem jak można być tak tępym żeby nie zrozumieć co to jest np. "morskie sojusze"
 

DeletedUser24582

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mogłbym mi ktoś podać linka do tematów z gerosami bo miałem przerwę w grze i nie ogarniam xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry