Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A ja jestem "za" w związku z tymi animacjami. Jeśli będą one zrobione na wysokim poziomie to czemu nie? :)
Gra poprzez przeglądarkę nigdy mi nie "muliła" więc tutaj w odróżnieniu od aplikacji mobilnej mogą ulepszać grafikę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzięki Bogu będzie można to na wstępie wyłączyć, uff może ta aktualizacja nie zepsuje tym razem aż tak bardzo gry...
się nie zdziwił
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a BŁad w apce jak byl tak jest i nie macie zamiar naprawiac.. przeciez jak dostaje powiadomienie ze idzie atak wchodze na apke i go nie widze to wgl nie jest to zaden problem i nie utrudnia to wogole gry wiec lepiej zajac sie animacjami miasta :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a BŁad w apce jak byl tak jest i nie macie zamiar naprawiac.. przeciez jak dostaje powiadomienie ze idzie atak wchodze na apke i go nie widze to wgl nie jest to zaden problem i nie utrudnia to wogole gry wiec lepiej zajac sie animacjami miasta :confused:

Takich postów były już setki, szkoda czasu :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A ja jestem "za" w związku z tymi animacjami. Jeśli będą one zrobione na wysokim poziomie to czemu nie? :)
Gra poprzez przeglądarkę nigdy mi nie "muliła" więc tutaj w odróżnieniu od aplikacji mobilnej mogą ulepszać grafikę.

hehe sporo osób chyba nie podziela Twojego zdania, wśród nich ja, im więcej bajerów, tym ledwo co gra chodzi:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ta gra już teraz nie chodzi zbyt płynnie, a im więcej miast się ma, tym jest gorzej pod tym względem. A teraz dojdą jeszcze animacje, które dodatkowo obciążą grę. Plus jest jednak taki, że będzie można to wyłączyć od razu i może zwolnienie nie będzie zauważalne.

Widać, w którą stronę zmierzają programiści Inno. Zamiast zwiększać grywalność i płynność gry, cały czas by ją niepotrzebnie (jak dla mnie) upiększali...a to chyba nie jest aż takie ważne?!
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Za chwilę dojdzie do tego, że podobnie jak w przypadku Stanów Zjednoczonych, które straszą inne państwa "wprowadzeniem demokracji", tak Inno za chwilę powie do graczy "nie narzekać, bo wprowadzimy wam nową dużą aktualizację gry"...
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

aktualizacje ......
smiley_emoticons_confusednew.gif


chmurki nad miastem .... od ALFY na to czekałem , trzeba było 45 światów otworzyć żebym w końcu mógł cieszyć oczy widokiem chmurek nad miastem
najlepsza aktualizacja jaką inno mogło by zrobić to powrót do wersji np 1.08
wywalić ekwipunki, misje wyspowe , bohaterów itp zamulacze i cieszyć się śmigającą płynnie grą a nie widzieć kręcące się G
 

DeletedUser22970

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja dla odmiany oprócz kręcącego się G mam teraz jeszcze atak widmo ;)
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

aktualizacje ......
smiley_emoticons_confusednew.gif


chmurki nad miastem .... od ALFY na to czekałem , trzeba było 45 światów otworzyć żebym w końcu mógł cieszyć oczy widokiem chmurek nad miastem
najlepsza aktualizacja jaką inno mogło by zrobić to powrót do wersji np 1.08
wywalić ekwipunki, misje wyspowe , bohaterów itp zamulacze i cieszyć się śmigającą płynnie grą a nie widzieć kręcące się G

Popieram! Wersja 1.xx była najbardziej grywalna. Niestety to nie przejdzie. W 1-nce prawie nie było opcji złotko w 2-cie przy każdej możliwej operacji masz taką opcje. Ciesz oczy ciesz z chmurek póki nie mają opcji za złoto :cool:
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ciesz oczy ciesz z chmurek póki nie mają opcji za złoto - hmmm wiesz to nie taki zły pomysł. A poważnie, możemy narzekać na premium, ale bez tego nie byłoby gry.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dlaczego miałoby nie być gry?
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ciesz oczy ciesz z chmurek póki nie mają opcji za złoto - hmmm wiesz to nie taki zły pomysł. A poważnie, możemy narzekać na premium, ale bez tego nie byłoby gry.

a kto powiedział że bez premium ?
wywalić misje i bohaterów a to na pewno sporo odciążyło by grę
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ciesz oczy ciesz z chmurek póki nie mają opcji za złoto - hmmm wiesz to nie taki zły pomysł. A poważnie, możemy narzekać na premium, ale bez tego nie byłoby gry.
Nie zrozumiałeś co chciałem przekazać - moja wina za duży skrót myślowy. Miałem na myśli to, że po kilku aktualizacjach przy chmurkach pojawi się opcja za złoto - tu co takiego zależy od kreatywności inno. Mnie nasuwa się kilka możliwości:
a) chmurka więc coś lotniczego, np wysyłamy harpię, mantykorę czy jakieś inne latające stworzenie i mamy zwiad lotniczy, po co wysyłać "darmowego" szpiega jak długo idzie i nie zawsze raport będzie
b) abonament przed a) w końcu mamy zeusa, a chmurka to para wodna, zeus ma błyskawice, a prąd+woda to zwiadu lotniczego nie ma
c) chmurka może schować kilka stworzeń latających, a po co je wysyłać na pustaka (to nie ekonomiczne) wyposażmy je w kamienie i mamy nalot dywanowy, skuteczność nalotu będzie uzależniona od skuteczności złocenia
Ad1-wszej części wypowiedzi.
Co do 2-giej.
Nic do premium nie mam. W założeniu to miała być gra darmowa i tak się grepo reklamuje/reklamowało. Sam za swoją pracę oczekuje wynagrodzenia które pozwoli na coś więcej niż życie od 1-go do 1-go. Opcje premium w 2.xx przekroczyły już dawno granice dobrego smaku jak i zdrowego rozsądku (to moja opinia i zaryzykuje, że sporo osób się pod nią podpisze). Osoby które grały w 1.xx i 2.xx mają porównanie co do złotka i co do płynności w grze. Co ciekawe za 1.xx nie spotkałem się z głosami na forum, że bez złota nie ma grania czy osiągnięcia dobrego rezultatu w grze. Premium w 1.xx sprawiało, że było się 2-3 kroki przed graczami bez premium. Jak wygląda to w 2.xx wystarczy poczytać forum. Nie przypominam sobie aktualizacji co by w 1.xx uniemożliwiała grę a 2.xx:eek:.
Do płynności w 1.xx wystarczał "kalkulator" w 2.xx stacja graficzna może da radę. Bajerów w 1.xx nie uświadczysz, podczas gdy w 2.xx masz tyle co członków rodziny z PSL'u na państwowych posadkach. Tylko co to daje nam gaczom ja gra nie działa.
Aktualizacje mają podnosić jakość i usprawniać to co nie działa lub nie działa tak jak powinno, czy to robią...
Jako, że niedługo mamy Weihnachten :cool: fajnie by było, aby inno wypuściło 4 światy jednocześnie. Po 2 w 2.xx i 1.xx z nowym i starym systemem podboju na świat w danej wersji. Ciekawi mnie jak by się kształtowała ilość graczy na 2.xx i 1.xx
Narazie pozostaje sobie życzyć by osoby grające mogły grać, a kolejne aktualizacje i bajery im w tym nie przeszkadzały.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może nie w temacie ale czemu wszędzie jest forumdisplay? Po kliknięciu w ten napis pojawia się 404?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Z tego co było w ogłoszeniach miała być jakaś aktualizacja forum, czy coś w tym stylu:) Pewnie dlatego, może trafiłeś właśńie na przerwę w działaniu FO.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak to jest z tą aktualizacją? Być, była. Notatnik się zwiększył faktycznie. Pytanie, co z ekwipunkiem. Na forum wzmianki o nim nie ma, za to na fb podano, że się on powiększył. Czyli jak to jest z nim?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ekwipunek mial sie zwiekszyc?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W noworocznym odcinku InnoGames TV wspominali, że się zwiększy. Jednak nie podali konkretnego terminu i po tym jak na forum została ogłoszona lista zmian założyłem, że ekwipunek powiększą przy którejś z następnych aktualizacji. Później jednak wchodzę na fb, a tam dodany post na fp Grepo, że ekwipunek został powiększony...no i teraz nie wiem, co o tym myśleć, dlatego też zadałem to pytanie. Zakładam jednak, że ktoś się pomylił pisząc news na fp, a nie tutaj:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Fb naszej wersji grepo? Czy może jakieś z bety doczytałeś?:)
Jeżeli z naszej to troszkę dziwnie wyszło.
Myślę, że najlepiej kierować się informacjami podawanymi przez Shani w ogłoszeniach o aktualizacji:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry