Diablo II

  • Rozpoczynający wątek poxop
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zapraszam do dyskusji na temat jednej z najwiekszych gier Blizzardu, mianowicie - Diablo :)

Ktos gra/gral w Diablo ? Czym ?:)

Aktualnie gram na nowym modzie pod patcha 1.12 - Median XI ^^ gram tym razem druidem, ze wzgledu na zepsute umiejetnosci nekromanty ;)

Wiadomo - oczekuje Diablo III :p
 

DeletedUser

Guest
Coz, ta gre juz zjadlem dawno temu. Wszyskie chary wymaxowane, z full eq i max questow. Nie mam po co juz grac. A szkoda bo stracilem konto z anni, moglem sprzedac na allegro ;P
 

DeletedUser

Guest
witam ja w diablo gram na Batku i na Lanie z kolegami dosc fajna gra ale grac na questy szybko sie nudzi lepiej robic PvP jest o wiele ciekawiej
 

DeletedUser17

Guest
Przyznam szczerze, że kiedyś byłem wręcz fanatykiem Diablo II LoD...

Nie było dnia abym w to nie grał, nie było chwili abym o tym nie myślał ( no może lekko przesadziłem :) )

Tak czy siak, była to pierwsza gra, która wciągnęła mnie na dobre kilka miesięcy, tyle możliwości zrobienia postaci, wyekwipowania ich i ta możliwość rywalizacji.

Gra zasługuje wg. mnie na godnego następce w postaci Diablo III, które (być może) ukaże się w najbliższych latach.

Zastanawia mnie, dlaczego tak długo Blizzard nad nim pracuje :/ Jednak najważniejsze jest, aby Diablo III nie okazało się klapą :)
 

DeletedUser

Guest
gra byla zajefajna i te misjeciekawe.Moj tato w to gral i nabil od 1 lvla do 70 cos takiego niepamietam ale mial paladyna:D katakumby jakies pamietam byly i rozne inne lokacje ale gra wciaga i to ostro
 

DeletedUser

Guest
Dobra super stara gierka.
Grałem w Diablo dwa nawet za czasów PS1
Polecam ją wszystkim gorąco.

Szkoda, ze nie udało mi się nigdy przez neta w nią pograć :(
 

DeletedUser

Guest
Gra serio wciąga gralem nekrem ale w glupi sposób go usunąłem ostatnio gralem druidem wilkolakiem ;P
 

DeletedUser4737

Guest
gra świetna lepsza będzie trójeczka ale dopiero za rok więc jeszcze pogram rok w grepolis potem przychodzie na diablo :))
 

DeletedUser17

Guest
Czy będzie za rok to się okaże, bo premierę odkładają sukcesywnie, więc może i kilka następnych lat poczekamy :)
 

DeletedUser

Guest
Ja gram juz 6 lat ;) i dalej czasami gram jak cos to pisz zawsze pomoge :):p
 

DeletedUser

Guest
Grałem i powiem szczerze przeszedłem tą grę każdą postacią i na każdym poziomie ;]
A na Battle necie skromnie bo 52 assasska ;[
 

DeletedUser

Guest
Grałem z kolego i przeszedłem teraz czekam z kolego na d:Diablo 3
 

DeletedUser

Guest
To ktoś z was jeszcze pamieta diablo II ? :D byly czasy, ze sporo w to gralem na polskim otwartym battle necie. Oczywiscie wszyscy mieli wtedy boty do gry ale też każdy udawał, że go nie ma :D
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio Przeszedłem Barbem..To moja pierwsza taka gra w którą mogłem grać i grać;D Aż się przypominają stare dobre czasy;D;D Zacząłem grać Paladynem i Czarodziejką :) Najgorzej było zabić Rade Na Szczycie Arreat :) Pozdrawiam Graczy D2:):D:D:D Mam nadzieje że III nie bedzie Totalnym DNEM!
 

DeletedUser

Guest
Też mam taką nadzieję :D Ja tam zawsze grałem barbarzyńcą bo mi się podobał xD Co ciekawe Diablo II to moja jedyna gra za którą dałem więcej niż 50zł :D
 

DeletedUser

Guest
Ja jak nie miałem teraz ostatnio neta bo mi się skończyła umowa z erą.. od razu przestrzegam nie bierzcie neta z ery;D;D to cały czas grałem barbem:) Barb zawsze wydawał mi się najlepszy:):)
 

DeletedUser

Guest
A ja tą grę przechodziłam wszystkimi kobietami, ale najbardziej podobała mi się czarodziejka i zabójczyni. Amazonką tak troszkę dziwnie mi się grało :))

Wspomnienia z dzieciństwa wracają ^^
 

DeletedUser4737

Guest
oj ja gram nawet teraz przeszedłem nawet poziom koszmar z zabójczynią ale piekiełko to nie koszmar kto wie jak runy zakłada się do tarczy odpowiedniej kolejności bo nie pamiętam jak to było i czy ktoś przechodzić tajemniczy poziom też fajnie się tam gra ale najlepiej to doświadczenie zdobywa się w akt v :)
 
Do góry