Czy można...?

  • Rozpoczynający wątek Eresan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Idę dzisiaj na obiad do rodziców kochanych moich. Rodzi się więc pytanie pierwsze:

1. Czy jak włączę Ich komputer i zadziałam coś w swoim polis, będzie mogło być to powodem podpadnięcia w grze?

Później idę poszaleć do Gniazda Piratów, skąd wracam z kolegą, który także gra w Grepolis na tym samym świecie. Oczywiście wiąże się z tym pytanie drugie:

2. Czy jeśli ów kolega wejdzie na moim komputerze do gry i ustawi coś w swoim polis, będzie mogło być to powodem podpadnięcia w grze?


Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Twoj kolega mieszka z Twoimi rodzicami? :F
Jesli ustawisz dzielenie lacza to nie podpadniesz..
 

DeletedUser

Guest
Nie, spotkamy się w GP :p

Czyli jeżeli nie ustawię dzielenia a on chociaż raz się pojawi z mojego komputera - wpadka?

A co z odpaleniem gry u rodziców?

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
ty możesz się łączyć z setek ip -ale jeżeli potem ktoś inny się z jednego z nich lognie i jeszcze będzie wspólna akcja to masz urlopik :eek:
 

DeletedUser

Guest
Kolega jest z drugiego końca mapy i obaj nie mamy jeszcze statków, więc wspólna akcja z pewnością jest niemożliwa.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser17

Guest
Zasada ta dotyczy wszystkich, którzy graja z jednego komputera albo z tego samego łącza internetowego. Nie ma znaczenia, czy dzieje się tak jednorazowo, czy regularnie.

Jeżeli masz świadomość że macie takie samo łącze chociaż przez chwilę, to masz obowiązek zgłosić to w dzieleniu łącza, lecz po po 3 dniach po aktywacji dzielenia łącza, możesz je unieważnić, pod warunkiem, że nie macie już wspólnego łącza.
 

DeletedUser

Guest
No to chyba wiem już wszystko. Bardzo dziękuje tym, którzy zechcieli mnie uświadomić.

Pozdrwiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry