Czy armia się szkoli podczas urlopu?

  • Rozpoczynający wątek pamatama
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy podczas urlopu koszary oraz port pracują?
Powiedzmy, że ktoś mnie ciągle atakuje, więc ja klikam urlop i przez 48h zbieram jak najwięcej surowców, ustawiam kolejkę na kilkadziesiąt godzin. Urlop się aktywuje, a ja wchodzę na konto dopiero jak się armia wybuduje. Dzięki temu mam spokój na kilka dni, a wojsko i tak będzie gotowe.
 

DeletedUser17

Guest
nie zostaje przerwana rekrutacja wojsk ani rozbudowa budynków,

To z wiki.


A więc, rekrutacja jest nadal włączona, z tym, ze przez 48 godzin przed włączeniem urlopu jesteś narażony na ataki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dzięki doczytałem tylko o kopalniach.

Pytam o to, bo mój szanowny "kolega" jak tylko zostanie zjechany to klika urlop i wraca za dwa, trzy dni. Zostanie ponownie zjechany i znowu klika urlop, więc zastanawiam się czy nie robi tego o czym piszę powyżej. Trwa to już kilka tygodni i lekko mnie zaczyna denerwować.

Dlatego muszę to ustalić, by dać propozycję o ograniczeniu częstotliwości włączenia urlopu, np maksymalnie raz w tygodniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dlatego muszę to ustalić, by dać propozycję o ograniczeniu częstotliwości włączenia urlopu, np maksymalnie raz w tygodniu.

to akurat jest zbyteczne, bo można wykorzystać tylko 42 dni urlopu na rok gry, więc jak tak będzie robić to szybko mu się on skończy.
 

DeletedUser

Guest
No nie tak szybko. Jeśli bierze urlop na dwa dni to dodając 48h przed urlopem może sobie pozwolić na 21 takich "sesji" co trwa prawie trzy miesiące, a nie uśmiecha mi się tyle z nim użerać. A kilka osób u nas też na to narzekało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry