Cześć! | QBEY

Cześć,

mam na imię Radek oraz mam 25 lat. W ową gierkę miałem okazje zagrać bardzo dawno temu, nawet pamięcią nie sięgam jaki to mógł być okres czasowy, stety lub niestety były to chwilowe epizody. Jakiś czas temu przeglądając różne portale internetowe natknąłem się na tą nazwę i stwierdziłem, że wejdę, zobaczę, spróbuję. Mimo, że nie wiele się zmieniło, to muszę stwierdzić, że jakoś bardziej mnie zainteresowała sama rozgrywka i tryb jaki ona wprowadza. Z pewnością zostanę na dłużej, jak nie pokusić się o stwierdzenie - na dużo dłużej! Założyłem sojusz, spróbuję go poprowadzić jak należy, może się uda (na co liczę), jeżeli nie, mam nadzieję, że ktoś będzie na tyle uprzejmy, że przyjmie mnie z otwartymi ramionami i wspólnie będziemy mogli kontynuować rozgrywkę. Coś więcej o mnie? Na co dzień pracuje jako technik AGD, aczkolwiek swoje kroki kieruje pomalutku w kierunku Wojska Polskiego, jeżeli wszystko co zaplanowałem ładnie się uiści - jeżeli nie, mam opcje wyjazdu na stałe za granice. Interesuję się elektronikom, strzelectwem, szeroko pojętym sportem oraz tym wszystkim co mnie zaciekawi. Pochodzę z województwa Kujawsko - Pomorskiego, tam się urodziłem i tam do chwili obecnej mieszkam. Co więcej mogę dodać? Nic dodać nic ująć! Jeżeli są jakieś pytanka, chętnie odpowiem, chętnie się przywitam, podyskutuje, a nawet jeżeli ktoś ma ochotę to porozmawiam na jakimś komunikatorze głosowym. To tyle.

Pozdrawiam, Radek. :)
 

DeletedUser35664

Guest
Czy bedziesz grał na najbliższym serwerze wraz ze swoją ekipą?
 
Do góry