Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

  • Rozpoczynający wątek RaAskhabov
  • Data rozpoczęcia

Czy chcemy zaktualizować Czat gry ?


  • W sumie głosujących
    107

DeletedUser15461

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Ja tam jestem na nie. Uważam, że czat nie wymaga zmian.
W dodatku było już wiele takich propozycji, więc raczej Inno się nie zgodzi :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Ja tam jestem na nie. Uważam, że czat nie wymaga zmian.
W dodatku było już wiele takich propozycji, więc raczej Inno się nie zgodzi :(

Ale zawsze można popróbować :D jeśli będzie bardzo dużo głosów za, i dodatkowo dożo komentarzy, to może coś z tego będzie. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Haahah.. A to dobre... Spójrz na komentarze, spójrz ile osób jest na TAK i ty mi wmawiasz, że ankieta nie ma sensu?! Owszem ma i to ogromny! Dlaczego? Bo dziesiątki a nawet setki graczy np. z Hiperborei i Achilles i inne (...) czekają na ten moment aż czat Wreszcie będzie funkcjonował poprawnie jak należy. W tej grze najbardziej wciągające nie są podboje lecz pisanie do innego człowieka a jak tu można pisać skoro czat zamula jak eghem :confused:

No i myślisz że co pójdzie do IG? Zlepek poprawek? Powiedz mi za którą poprawką dany gracz głosował na 'tak'. Każda propozycja typu "Ej co myślicie o tym aby dodać nowego boga?" jest kasowana. Nawet gdyby pojawiło się kilka propozycji pod spodem. Z jednego tylko powodu - to nie jest propozycja tylko dyskusja o potrzebnych zmianach. Gracze mogą ten sam problem próbować rozwiązać na 10 sposobów i co w tedy do IG prześlemy? "Macie tu 100 rozwiązań graczy do 10 problemów, wybierzcie coś sobie"?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

No i myślisz że co pójdzie do IG? Zlepek poprawek? Powiedz mi za którą poprawką dany gracz głosował na 'tak'. Każda propozycja typu "Ej co myślicie o tym aby dodać nowego boga?" jest kasowana. Nawet gdyby pojawiło się kilka propozycji pod spodem. Z jednego tylko powodu - to nie jest propozycja tylko dyskusja o potrzebnych zmianach. Gracze mogą ten sam problem próbować rozwiązać na 10 sposobów i co w tedy do IG prześlemy? "Macie tu 100 rozwiązań graczy do 10 problemów, wybierzcie coś sobie"?

Aha. To zasady są ważniejsze od wymogów graczy? No dobra skoro uważasz, że ankieta się nadaje do śmietnika to skasuj ją. Lecz nie długo będzie zapodany konkret (dokładnych wymaganych zmian w czacie) no i zobaczymy ile jest na tak a ilu na nie. MAM NADZIEJĘ, że jak na tak będzie powiedzmy ze 100 osób to ty lub jakiś inny mud rozpatrzycie moją propozycję i skierujecie ją następnie do IG. Mamy wielką nadzieję, że jak będzie ona rozpatrzona to (ojej) dużo będzie u was nowych graczy.

"Alternatywą dla gracza to jest komunikacja"

pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Jestem na tak ponieważ podoba mi się pomysł ,,kanałów ,, na czacie ;) A niestety w sojuszach rzadko się tego używa .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Ja czat ulepszył bym tak:
1. Czatu pilnują specjalni moderatorzy, którzy mogą dać wyciszenia (tzw.muty) na dany okres czasu.
2. Emotki byłyby tam (jakiś pasek z nimi, jak na forum).
3. Dodano by czat ogólny serwerów (czyli że każdy z danego świata może tam pisać)
4. Było by więcej czatów: ogólny, sojuszu i prywatny.


A teraz więcej do moderatorów czatu:
*Wybierano by ich poprzez podanie (każdy gracz mógłby napisać podanie dlaczego akurat on, na jakim świecie chce nim być itp)
*Mogli by dawać muty od 1h do 72h.
*Mogli by pisać pogrubioną czerwoną czcionką, gdy inni pisali by normalnie.
*Staż moderatora czatu miałoby się na dany świecie (na jaki napisało by się podanie)

Uważam, że to jest najważniejsza i nejlepsza propozycja zmian na Czacie.

Wybacz RaAskhabov ale wymieniłeś kupę dodatków których i tak nikt nie użyje.
Przykładowo: Video rozmowy... Od tego masz Skype, GG, Fb.
Ale co do kanałów na czacie to najlepiej by było zrobić takie:

-Sojusz + Można zaprosić osoby z paktu
-Ukryty/rada (widzą Ci co widzą ukryte fora)
-Morze
-Świat

Nic więcej nie trzeba ew. powinno wychodzić powiadomienie (Np. w formie dymka - np. "YYY Napisał na kanale ZZZ" - można ustawić powiadomienie w panelu/profilu)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Uważam, że to jest najważniejsza i nejlepsza propozycja zmian na Czacie.

Wybacz RaAskhabov ale wymieniłeś kupę dodatków których i tak nikt nie użyje.
Przykładowo: Video rozmowy... Od tego masz Skype, GG, Fb.
Ale co do kanałów na czacie to najlepiej by było zrobić takie:

-Sojusz + Można zaprosić osoby z paktu
-Ukryty/rada (widzą Ci co widzą ukryte fora)
-Morze
-Świat

Nic więcej nie trzeba ew. powinno wychodzić powiadomienie (Np. w formie dymka - np. "YYY Napisał na kanale ZZZ" - można ustawić powiadomienie w panelu/profilu)

Skoro tak mówisz to po jakie cztery litery mamy wogle ulepszać Czat mój przyjacielu?

Przecież mój patent polegał na tym aby nie korzystać ani z Ts'u, ani facebook, ani Gadu-Gadu, ani Skype :)

Potrzebne nam są i kanały i te dodatki jak np. emotikony i video oraz innych rzeczy co wymieniłem w swojej propozycji.

Jeżeli uważasz, że są potrzebne tylko kanały... To sorry ale to w takim razie nie ma sensu "ulepszanie czatu".

Co więcej dam słowo, że jeśli czat zostanie rozbudowany tak jak to zapodałem w swojej propozycji to ta gra będzie hitem wśród gier strategicznych ;) Number One Of World ^^

mamy dość korzystania z fb, sp, gg, ts i innych EGHEM :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Wybacz, ale tylko to, że ty masz dość to żaden powód.
Wiesz jak bardzo obciąży serwery Video Czat?
Kanały oraz powiadomienia o aktywności na czacie (zmiana jego umiejscowienia) to jedyne czego trzeba na jego poprawę...

Kto normalny wchodzi na grepolis aby gadać z sojuszem godzinami...
Wchodzi się po to, aby sprawdzic raporty/wiadomości ogarnąć ataki/budowle itp itd i się wychodzi a nie ślęczy godzinami (No chyba, że nie masz życia osobistego a to już nawet czat ci nie może pomóc)
 

DeletedUser18155

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

To taka moja mała propozycja...

Wyglądać miało to by tak:
7959877.jpg


Górne zakładki to miejsca na -Trade, Word Chat, Help, Forum sojuszu, PW graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Genialne :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Zanim się obrazisz chciałbym uświadomić, że nie zamierzałem Ciebie obrazić :)

PS: To co proponujesz to się nazywa odwracanie kota ogonem :D

Powiększyłeś tylko okno czatu i dodałeś kanały i nic więcej :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wybacz, ale tylko to, że ty masz dość to żaden powód.
Wiesz jak bardzo obciąży serwery Video Czat?
Kanały oraz powiadomienia o aktywności na czacie (zmiana jego umiejscowienia) to jedyne czego trzeba na jego poprawę...

Kto normalny wchodzi na grepolis aby gadać z sojuszem godzinami...
Wchodzi się po to, aby sprawdzic raporty/wiadomości ogarnąć ataki/budowle itp itd i się wychodzi a nie ślęczy godzinami (No chyba, że nie masz życia osobistego a to już nawet czat ci nie może pomóc)





Mówię (w tej chwili sam za siebie). Osobiście jestem graczem uzależnionym od te gry. To czy jestem taki a nie inny to nie twoja sprawa tylko moja prywatna proszę Ciebie nie mów za innych jak "nie znasz statystyk gry". Poszperałem trochę co nie co w grepolis np. wiki, time i inne pirdułki ale powiem ci, że jak nie wiesz ilu i to ILU osób jest uzależnionych od tej gry to wejdź sobie np. na świat Hiperborei i dołącz do sojusz *SPARTA* i się sam dowiesz co i jak :D

Co więcej odpowiem ci na pytanie, które zadałeś...: Kto niby miałby ochotę siedzieć godzinami na grze, na czacie z Vide'em.
Powiem ci kto np. JAM RASUL oraz wszyscy moi znajomi a ich (uwierz mi na słowo na grepo) ich nie mało jest :)

Na samym początku to co zaproponowałem to powinno odmienić losy grepo na amen a państwo Support, Team Grepolis oraz InnoGames będzie miało sporo nowych klientów ^^

pozdro

RASUL :]

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To taka moja mała propozycja...

Wyglądać miało to by tak:
7959877.jpg


Górne zakładki to miejsca na -Trade, Word Chat, Help, Forum sojuszu, PW graczy.

Zanim się obrazisz chciałbym uświadomić, że nie zamierzałem Ciebie obrazić :)

PS: To co proponujesz to się nazywa odwracanie kota ogonem :D

Powiększyłeś tylko okno czatu i dodałeś kanały i nic więcej :p

"Alternatywą gracza to jest komunikacja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Zanim się obrazisz chciałbym uświadomić, że nie zamierzałem Ciebie obrazić :)

PS: To co proponujesz to się nazywa odwracanie kota ogonem :D

Powiększyłeś tylko okno czatu i dodałeś kanały i nic więcej :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -







Mówię (w tej chwili sam za siebie). Osobiście jestem graczem uzależnionym od te gry. To czy jestem taki a nie inny to nie twoja sprawa tylko moja prywatna proszę Ciebie nie mów za innych jak "nie znasz statystyk gry". Poszperałem trochę co nie co w grepolis np. wiki, time i inne pirdułki ale powiem ci, że jak nie wiesz ilu i to ILU osób jest uzależnionych od tej gry to wejdź sobie np. na świat Hiperborei i dołącz do sojusz *SPARTA* i się sam dowiesz co i jak :D

Co więcej odpowiem ci na pytanie, które zadałeś...: Kto niby miałby ochotę siedzieć godzinami na grze, na czacie z Vide'em.
Powiem ci kto np. JAM RASUL oraz wszyscy moi znajomi a ich (uwierz mi na słowo na grepo) ich nie mało jest :)

Na samym początku to co zaproponowałem to powinno odmienić losy grepo na amen a państwo Support, Team Grepolis oraz InnoGames będzie miało sporo nowych klientów ^^

pozdro

RASUL :]

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Zanim się obrazisz chciałbym uświadomić, że nie zamierzałem Ciebie obrazić :)

PS: To co proponujesz to się nazywa odwracanie kota ogonem :D

Powiększyłeś tylko okno czatu i dodałeś kanały i nic więcej :p

"Alternatywą gracza to jest komunikacja

To co ty proponujesz i tak nie wejdzie w życie więc czym się kierujesz?
Inno odmówiło głupiego statusu online czy czegoś takiego bo za bardzo obciąża serwery a ty tu chcesz zrobić komunikator ?
Powiększenie okna czatu i dodanie kanałów to i tak wielki postęp i coś lepszego niż obecne <ciach>

//edit: Przypominam, że nawet wykropkowany wulgaryzm nadal jest wulgaryzmem. Red Slayer.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Hmmm spoko :)

Ale pamiętaj ja tylko proponuję.

A ty komentujesz.

Twoje i Moje opinie = również są postępami

pozdro

Rasul :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Czat - Brak jego aktualizacji/ulepszenia od lat (weź udział w debacie) !

Propozycja zaakceptowana. :)
 
Do góry