[Ulepszenie] Cud - kto posłał najwięcej?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej propozycji


  • W sumie głosujących
    79
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Jestem za w innej grze przegladarkowej takie cos jest zastosowane przy rozbudowie PAŁACY i idealnie widac kto sle a kto nie takie cos powinno byc wprowadzone odrazu z cudami:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Jestem za. Całkiem przyjemny pomysł :) Przejrzyście podane, i chyba nie ma powodu żeby dać nie. Nawet jak ktoś nie korzysta to czemu miałoby to komuś przeszkadzać.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

W ogóle fajnie by było, jakby była gdzieś zakładka i lista dla całego sojuszu kto ile wysłał oraz w nawiasie policzona średnia na miasto.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Jestem za , założyciele mogli by opieprzać ociągających się graczy ,którym nie chce się wysyłać surki. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Może małe bonusiki by jeszcze dodać :) ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Ciekawa propozycja, jak wiadomo spowoduje to większą aktywność członków sojuszu i przyczyni się do szybszej budowy cudu gdyż każdy będzie chciał się znaleść na tej liście. Lecz z tą zakładką i miastem raczej niezbyt, bo po co komu informacja z którego miasta były wysłane surowce. (Chyba że coś źle zrozumiałem).

Jak by nie patrzeć, są plusy i minusy:

+ Mobilizacja członków sojuszu
+ Szybsza budowa cudu świata

- Większość surowców (Całość) pójdzie na budowe cudu, nie wojsk. Lecz wiadomo, gdy nie mamy co zrobić z surowcami to najlepiej przeznaczyć na budowe cudu.


Oczywiście ZA
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

No to chyba logiczne jest, że jak się zaczyna EC i wszyscy chcą postawić cudaki jak najszybciej, to całość surki idzie na nie?! Kto podczas budowy cudów pozwala sobie na wydawanie surowców/łask na wojsko...dla mnie to zupełnie irracjonalne. Podczas budowy liczy się najbardziej czas, kto pierwszy je postawi. A pierwszy postawi je ten, kto wyśle więcej surki w szybszym tempie, by po zapełnieniu magazynów puścić budowę i przy pomocy łask skracać jak najwięcej jej czas...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

No to chyba logiczne jest, że jak się zaczyna EC i wszyscy chcą postawić cudaki jak najszybciej, to całość surki idzie na nie?! Kto podczas budowy cudów pozwala sobie na wydawanie surowców/łask na wojsko...dla mnie to zupełnie irracjonalne. Podczas budowy liczy się najbardziej czas, kto pierwszy je postawi. A pierwszy postawi je ten, kto wyśle więcej surki w szybszym tempie, by po zapełnieniu magazynów puścić budowę i przy pomocy łask skracać jak najwięcej jej czas...

Dobrze wiesz, że są agenci, co wysyłają jej bardzo mało lub nic i ciężko jest czasem coś takiego sprawdzić...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Ależ ja wiem o tym bardzo dobrze i chyba się nie zrozumieliśmy:) Ja tylko odnosiłem się do powyższej wypowiedzi modka, a szczególnie:
- Większość surowców (Całość) pójdzie na budowe cudu, nie wojsk. Lecz wiadomo, gdy nie mamy co zrobić z surowcami to najlepiej przeznaczyć na budowe cudu.
którego nie jestem w stanie zrozumieć:) Po co komu te wojska podczas budowy cudów? Oczywiście można spróbować obalić cudaka podczas jego budowy, ale jak dla mnie jest to mało realne. Podczas budowy gracze w sojuszach są najbardziej skupieni na grze, a Ci mający miasta na wyspach gdzie rosną cudaki chyba najbardziej.

Może jeszcze mało widziałem, ale jak dla mnie, to od rozpoczęcia cudów najważniejsze jest postawienie cudaków, a dopiero potem zaczynają się walki i próby odbicia poszczególnych budowli...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aha i żeby nie było, to już dawno, jak tylko się pojawiła propozycja, to głosowałem za jej wprowadzeniem, także nie zamierzam tutaj negowac jej wprowadzenia:)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

wiesz, ostatnio na Pelli miałem agenta, co w pierwszym dniu EC nabił 55k w ataku...statystycznie całą surkę wysyła pewnie ok. 30% graczy, dobrze śle kolejne 30/40%, a reszta to co im zostanie po puszczenia wojska, festynów itd.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

którego nie jestem w stanie zrozumieć:) Po co komu te wojska podczas budowy cudów? Oczywiście można spróbować obalić cudaka podczas jego budowy, ale jak dla mnie jest to mało realne. Podczas budowy gracze w sojuszach są najbardziej skupieni na grze, a Ci mający miasta na wyspach gdzie rosną cudaki chyba najbardziej.

Może jeszcze mało widziałem, ale jak dla mnie, to od rozpoczęcia cudów najważniejsze jest postawienie cudaków, a dopiero potem zaczynają się walki i próby odbicia poszczególnych budowli...

To jeszcze mało widziałeś. Na Heraklionie Sojusz The Bille (dawna Psychoza) rozbił sporo cudów i głównie tym się zajął. Dzięki czemu pozwolił i pomógł sojuszowi TSUNAMI w wybudowaniu ich cudów. Zatem dobry sojusz potrafi rozbijać cuda, wiec nie mów, że są rzeczy niemożliwe bo jak zobaczył byś setki ataków na 1 mistao i jeszcze wiecej wsaprć to powodzenia. :)

Ale nie zbaczając z tematu jeśli już ktoś chce budować cuda to dobrze gdyby było widać kto ile wysłał, a kto się obija, z tym, że już od początku cuów ten temat jest omawiany i słabe szanse na zmianę w tej kwestii, tym bardziej, że prawdopodobnie planowana jest zmiana w zasadach kończenia świata bo cuda już się chyba troszkę znudziły.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Nie no, ja nie twierdzę, że widziałem już wszystko i wszystko wiem :)

No tak, tutaj się zgodzę...jak masz dwa sojusze, z których jeden buduje, a drugi rozbija i nie zależy im na wygrywaniu świata, to takie coś jest realne. W sumie na razie to tylko około setki ataków widziałem na własne miasto i drugie tyle wsparć, jednak zdaję sobie sprawę jak to musi wyglądać z perspektywy obrońcy takiego miasta pod cudem, które inny sojusz chce odbić.

Tylko, czy realne byłoby, aby jeden i ten sam sojusz był w stanie wybudować cuda jako pierwszy, a przy okazji, podczas budowy, rozbijał cudaki innych sojuszy, które wyprzedzają ten sojusz? Może i tak, ale wymagałoby to zaangażowania na 100% wszystkich członków dużego sojuszu :) Normalnie jednak, jak ktoś zaczyna budowę, to buduje, a nie rozbija innych cudaki...


PS: Dobra, to ja też kończę ten temat, bo za chwilę się jakieś ostrzeżenia posypią:)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Cud - kto posłał najwięcej?

Propozycja zaakceptowana. Przesłane przez inny kraj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry