[Naprawiony] Co się dzieje? (Ataki DDoS)

  • Rozpoczynający wątek Sara79
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W imieniu koleżanek i kolegów a także swoim, mam zaszczyt zadać pytanie : "co się dzieje z grą?"
Nie wczytuje nam poprawnie gry na serwerach juktas, sparta i retimno. Jak jest na innych, nie wiem.
Proszę mi nie kazać jeść ciastek, ani zmieniać przeglądarki,lub podejmować innych działań, bo problem na 99% jest u was.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: co sie dzieje?

Problem niby się rozwiązał, ale jakaś rekompensata być musi...trzy paczki ognia przed kolona szlag trafił:/
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: co sie dzieje?

Na Troji podobnie było,jak tu podesłać na czas deffa na okupację jak takie numery są?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I znowu to samo co wy wyprawiacie z tą grą ?
Jakoś nikt się nie kwapi do udzielenia odpowiedzi ?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: co sie dzieje?

Prosimy zachować spokój.
Pracujemy nad wyjaśnieniem sprawy i rozwiązaniem problemu, aby nie pojawił się ponownie.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: co sie dzieje?

Przyczyny zakłóceń nie są zależne od nas i naszych serwerów. Jeśli firma podejmie decyzje o kompensatach zostaniecie o tym powiadomieni.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: co sie dzieje?

Prosimy zachować spokój.
Pracujemy nad wyjaśnieniem sprawy i rozwiązaniem problemu, aby nie pojawił się ponownie.
wlasnie sie pojawil kolejny raz...
ale uprzedzic ludzi jakims komunikatem, ze moga byc problemy/prace renowacyjne to juz sie nie dalo...
czlowiek sobie cos zaplanuje, czesto wyda brylki, spac nie idzie, a tu lipa
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: co sie dzieje?

Nie da się uprzedzić przed czymś co zupełnie nie jest zależne od nas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: co sie dzieje?

znowu wam się coś popsuło tym razem na Troji :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: co sie dzieje?

Powtórka z rozrywki - nie widać gry. Właśnie ognie miałam wysyłać
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
. Jak już coś robicie, to wypadałoby uprzedzić klientów, że mogą wystąpić problemy z wejściem do gry.
smiley_emoticons_karte2_rot.gif
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: co sie dzieje?

Sparta to samo, ta gra staje sie loteria, bo plan uda sie zrealizowac albo nie, bo nie bedzie na to szans :(
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: co sie dzieje?

po prostu jest to znak, że zbliża się koniec świata
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: co sie dzieje?

Ja wogóle nie moge dostac sie do gry?! Nigdzie... ,,bad getway'' mi sie wyswietla i jakies glupoty pokazują... mam tak od dwoch dni... jak sie dostane to mam wielkie szczescie
 

DeletedUser23684

Guest
Odp: co sie dzieje?

no i powtórka
ciekawe czy bonus który sobie rzuciłem by plądrować co 5 min mi oddadzą?
[ciach]
nie pozdrawiam i życzę spapranego dnia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: co sie dzieje?

Ja nie moglem wejsc na troje a tera nie moge wejsc do gry... super.... ciekawe kto mi zwroci zloto za premium kore przepada i moje miasto ktorego nie moge odbic... no poprostu super
 

DeletedUser10966

Guest
Odp: co sie dzieje?

Po prostu trzeba zakończyć przygodę z tą grą, jak codziennie mają się dziać takie rzeczy to lepiej dać sobie spokój i nie szargać sobie nerwów.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: co sie dzieje?

Ja nie moglem wejsc na troje a tera nie moge wejsc do gry... super.... ciekawe kto mi zwroci zloto za premium kore przepada i moje miasto ktorego nie moge odbic... no poprostu super

tu masz odpowiedz:
Przyczyny zakłóceń nie są zależne od nas i naszych serwerów. Jeśli firma podejmie decyzje o kompensatach zostaniecie o tym powiadomieni.

a przyczyny zaklocen sa pewnie wywolane zloscia bogow hahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: co sie dzieje?

premka premka, ciekawe kto mi zwroci stracone miasto i ofy :/
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Do góry