Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A mario1992 to w grze mario1970? Bo cóż...chyba go nasze ataki wypędziły z gry...
 

DeletedUser7039

Guest
Mario ma całkiem inny nick w grze,jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej to piszcie do niego :)
 

DeletedUser

Guest
Założyłem dawno, dawno temu konto MaRiO1992 :D
Ale jakoś pod koniec 2010 je oddałem i gram pod całkowicie innym nickiem :D
W sumie to pod dwoma :D Ostatnio możecie mnie znaleźć też na świecie Jota i Ny jako Jabol1992 :) Hehehe, tak wiem, mało kreatywny :D Ale na Alfie jeszcze przez krótki czas też będę pogrywał :) Liq88 a co ciebie tak moja osoba interesuje :D
 

DeletedUser

Guest
No i 10 wiosek jest kolonizowanych. Uuuuu tego gracza pewnie głowa boli, niech weźmie sobie Nurofen
 

DeletedUser

Guest
aaa i tomek znow wyautowany :)

Nurofen ma sie dobrze i jeszcze Was przezyje na Alfie :)
Wreszcie cos sie dzialo bo juz z nudno bylo.

Pozdrowienia dla reszty ocenzurowanego swiata w tym i dla wrogiego sojuszu Bad Devils od wolnego sojuszu NEVER majacego w szerokim powazaniu cenzure ;)
 

DeletedUser

Guest
hejka,

troche czasu sie nie odzywalem, ale dzisiaj sobie napisze i poddam do dyskusji.

Bardzo niepokoi mnie obecny podzial sil na alfie.

(Koalicja) Sojusze TOP 1-3 maja: 128,6 mln punktow
(Wrog) Sojusze TOP4-5,7 maja: 51,71 mln punktow
Sojusze TOP 4-50 maja: 146,91 mln punktow


Obecny podzial bardzo zle wplynie na dalszy rozwoj tego swiata. Jest to tak duza przewaga, ze nie daje temu swiatu rozowej przyszlosci.

Nie uwazacie, ze powinno sie cos z tym zrobic ...
 

DeletedUser

Guest
Mianowicie ?. :D

Chcesz by jeden z koalicjantów dołączył do wroga czy by sojusze od 4-50 podpisały z Never PON :D ?. hehehe :D
 

DeletedUser

Guest
Możemy zagrać w "dorwać lidera" ;p
Próby zmiany układu sił były. KM chciało się połączyć z TH. Co im proponowaliśmy? To o co teoretycznie powinno nam wszystkim tu chodzić - o wojnę. Mogli przyjmując nas zaryzykować, albo wybrać bezpieczne rozwiązanie czyli pozostać w swoich szeregach. A wybrali (nie tyle co ich władze te poszły na urlop gdy to się działo) rozwiązanie wegetacyjne. nic nie muszą robić poza trwaniem, nie wiem co im to za frajdę daje.

Te statystki co podał dzemol są jeszcze mniej równe - część graczy KM jest na M83 nie biorą udziału w walkach więc.

Pytanie takie mam: czy DDC bądź Roninowie byliby w stanie zaryzykować obecny bezpieczny, gwarantujący kolejne miasta rozkład sił?

Wątpię ;)

edycja: o właśnie zauważyłem że roninów nie ma a wszyscy w ddc;p Może się zbierzcie do kupy w NN?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wątpie by D.D.C.R. odważyło się na taki krok :D Zresztą bliżej im chyba do Nas (BD) jak do NN :D

Ale gdyby tak się stało to sytuacja faktycznie zmieniła by się diametralnie :> :D
 

DeletedUser

Guest
ooo.. nie dostalem nastepnego bana :eek:

czyzby odwilz w filtrowaniu tresci? :confused: :D


pogadajcie sobie ile chcecie, my NEVER bedziemy sie bic do konca (checi do gry lub ostatniego miasta) bo wiemy ze nic sie nie zmieni, naszych slabych graczy wyliminuje wrog, reszta da sobie rade liczymy wylacznie na siebie.
Uklad sil sie nie zmieni bo kazdy sie boi o swoja d... :) jakby to real byl,
a niektorzy wielcy w statach gracze potrafia tylko slac ogniki przez cale morza..
a gdy ich zaatakowac z bliska nie maja pojecia jak sie bronic.. bo nigdy tego nie musieli robic..

Przewaga punktowa wrogich sil bedzie rosnac, rosna takze nowe mlode sily, ktorym jesli sie nie znudzi moze namieszaja troche na wlasny rachunek a nie na oslanianie wlasnego tylka :)
 

DeletedUser4218

Guest
Yupi coraz ciekawiej na alfie ;)

Może czas trochę namieszać i potrząsnąć tym światem?
W końcu ja należę do tych młodych sił, którym się nie nudzi w mieszaniu :)
Tak więc zobaczymy co się da zrobić :p
 

DeletedUser

Guest
Sisi :D Dawno Cię na forum nie widziałem :)

Swoją drogą może faktycznie warto coś zmienić :) Nervowym przydał by się sojusznik :D ... choć cholera ostatnim razy podczas akcji na Nurofenka mojego kolona zatopili >.< :p hehehe :D
 

DeletedUser

Guest
rosna takze nowe mlode sily,

pewnie, ze rosna...juz w polowie lutego zauwazylem potencjal w sojuszu POMPEJA. Zaproponowalem im jak byli malutcy polaczenie, ale odmowili :/ Ten sojusz moze jeszcze namieszac, bo oni maja bardzo duzo checi, a nam jej juz brakuje lub juz zabraklo.
 

DeletedUser

Guest
O a ja coś podobnego zrobiłem z sojuszem na M83. Tylko że mi się udało i jak ładnie M83 teraz wygląda :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry