bład przy próbie wpłaty w jaskini więcej niż 1000 srebra

  • Rozpoczynający wątek romulusek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam jaskinię na poziomie 1
wpłaciłem już 1000 srebra
Przy próbie wpłacenia klejnej kasy pojawia się okno, gdzie na czerwonym pasku jest napis "możesz przechowywać maksymalnie 1000"
oraz okno przeglądarki z komunikatam:

Program Internet eksplorer (v.7.0) nie może otworzyć miejsca internetowego:
http:/... (tu adtes spodstrony)

Oprecaj przerwana.

Naciśniecei przycisku Ok w oknie tego komunikatu powoduje wyjście z gry i przejście do ekranu gdzie IE wskazuje, że nie moze otworzyć strony wyszukiwania. Aby wróćić do gry trzeba ponownie się zalogować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
Skrytka na 1 poziomie pozwala przechować maksymalnie 1000 jednostek srebra, dlatego nie możesz wpłacić więcej.
A co do błędu przeglądarki IE to polecam ją zmienić, bo IE to program do pobierania przeglądarek a nie przeglądarka.
Lub możesz zgłosić to supportowi wysyłając ticketa.
 

DeletedUser

Guest
Wiem dobrze, że w jaskini poziomu 1 można wpłacić tylko 1000 srebra,
wiem również że IE nie jest najlepszą z przeglądarek.

To sa sprawy oczywiste, ale łącząc się z grą z pracy nie mam możliwości łączyć się z przeglądarki innej niż IE, wynika to ze specyfiki administrowania komputerami w korporacji. W domu korzystam z firefoxa.


Nie zgłosiłem tego błędu, po to żeby usłyszeć lakoniczną odpowiedź, bo tyle to sam wiem, tylko, żeby wskazać twórcom gry błąd, który oni być może zechcą poprawić, żeby użytkownicy nie zrażali się do gry tylko przyciągali kolejnych graczy
 

DeletedUser77

Guest
W takim przypadku zgłoś to bezpośrednio supportowi poprzez grę, opisz dokładnie co się dzieje, w jakim momencie oraz jaką akcję wykonujesz aby to się stało.
Wysłanie ticketu dotrze bezpośrednio opiekuna i będzie on mógł od razu przekazać je dalej w celu naprawienia.
 

DeletedUser

Guest
tak naprawdę to czemu można niby wpłacać jak nie można wpłacać bo jest limit?
jakoś jednostek nie można kupować ponad limit bo pasek jest ograniczony do wartości a tu???
 
Do góry