Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Joł,joł stara pomywaro naczyń ;)

Chciałem Cię przywitać naszym staropolskim zwyczajem :D Ale że czyn groził możliwością bana to się powstrzymam.
Wacuś a miałeś nie grać w Grepo :eek: Reszta watahy też jest? Jak tak to nuda wam nie grozi tutaj.


Po roku mi przeszło i zaglądłem ponownie :D ale nie wiem na jak długo. Na temat reszty się nie wypowiadam bo niespodzianka się nie uda :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Nie sądze, że lepiej grasz ode mnie.. Jesteś dobrym politykiem a wszyscy wiemy, co to polityka..
Nawet teraz, piszesz tylko w tym celu, by mnie sprowokować..

Jestes zabawny... nigdy w ta gre nic nie osiagnales a na kazdyms wiecie gdzie zaczynasz konczysz jak farma lub cos podobnego. Obserwowalem po repkach jak walczysz i jestes totalnym amatoremw ta gre. Nie myslisz w grze nie wpsominajac juz bys sie czysm wykazywal ponad przecietna...

Mayam jest politykiem i to b dobrym co zapewne kazdy ktoz nami prowadzid yplomacje potwierdzi. Ale tez b dobrze gra i udowodnila to np na Tau gdzie byla na wiele trudniejszej wyspie niz ja mialem. Cala wyspa byla z bardzoa ktywnymi graczami co sie miedzy soba ostro ciezli.

Bez problemu sobie radzila mimo, ze byli tam dosc dobrzy gracze z samychs woich i innych wrogow.

Ty chlopie na omega miales duzo latwiejsza wyspe a mimo to zostales zjechany jak noob u po utracie jedynego miasta przybiegles na tens wiat robic na nowo kariere.

Takze wez najpierw pokaz cos zanim zaczniesz pisac o kims, ze jest tylko dyplomatka bo ta dyplomatka potrafi grac wiele lepiej od ciebie "wojowniku"

P.s. na Tau tez cie Mayam zlala sama wiec ja nie bardzo wiem z czym ty do ludzi. Jak na jakims swiecie rozwiniesz sie do kilku miasta nie zostaniesz farma to bedzie dobrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Muszą z tą rekrutacją , mój boże tylko napisać do sojuszu ja nie gram przez 24h staram się częściej dla nich to robić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

pewnie jesteś takim noobkiem, że nawet twojego miasta sie nie opłaca podbijać ze względu na to że ma za mało punktów. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

No i jak tam leci na Atenie? Jakieś ciekawe przygody? ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

Ciekawie jest co dnia jak się jest w Psychicznych Maskotkach ;)
My to się w ogóle nie nudzimy.
Pozdrowienia dla tych co nas zlekceważyli na początku i obrażali - wielu z nich już jest naszymi farmami ;)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Jak można było zlekceważyć Psychiczne Maskotki to tak jak by stwierdzić, że laleczka chucky jest cacy :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

Nie no, myślę, że już nieco sytuacja się na świecie wyklarowała.
Można wstępnie określi z kim warto się walczyć, by punktów nabić.
I tu nie mówię o rankingu punktowym sojuszy, a raczej rankingu atakujących sojuszy :)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Ja tam preferuje budowanie domków, wole pokój i miłość niż wojnę :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

Ja tam preferuje budowanie domków, wole pokój i miłość niż wojnę :)

Wacuś ciekawa będzie z Wami konfrontacja.
Maskotki przeciwko OXKL...

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ja jestem z Psychozy z Tau i kilku mam zajefajnych graczy również z Psychozy u mnie, a Ty tam też masz część Psychozy u siebie.

Przyjaciele na Tau - wrogowie na Atenie...

Oj będzie ciekawie myślę ;)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Nie znam Psychozy nie znam Tau nie mamy przyjaciół, samych wrogów :)
I wszyscy jesteśmy noobami.

Więc konfrontacja z nami nie będzie ciekawa to po prostu będzie nasz pogrom
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

Nie znam Psychozy nie znam Tau nie mamy przyjaciół, samych wrogów :)
I wszyscy jesteśmy noobami.

Więc konfrontacja z nami nie będzie ciekawa to po prostu będzie nasz pogrom
Heh niech i tak będzie :p

A tak na serio, to co Ty robisz, że tak domki szybko stawiasz?
Też noobem jestem, moje ludziki ciężko harują w kopalniach i już nie wyrabiają.
Może jakaś podpowiedź doświadczonego gracza? ;)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

A to już musisz zapytać jakiegoś doświadczonego gracza.
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Ateny - Party

O takie cóś to trzeba się Turka pytać)
 
Do góry