Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

nie ma to jak sprzedać sojusz nie ...
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ekipa **AH** będziecie może jeszcze kiedyś grali na jakimś świecie ??? może teraz na tym nowym co wyjdzie we wrześniu...?
smiley_emoticons_idea2.gif

już jesteśmy na O:cool:lympii
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

no to tam wbijam
podaj zapro mi przez wiadomość
a michaelo10100 jest tam ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Marku Turgan nie ja wypisywalem 3 lata do ah i proponowalem Wam przejscia i zlote gory za to zrobilismy nawet slynny film z tej okazji do obejrzenia na YT zapraszam jesli nie widzieliscie go.Moje teorie spiskowe byly wklejane tu na forum i usuwane przez support kazda wypocina Wodzireja z ah byla tu wklejona duzo rozmow tez wiec kazda teoria sie sprawdzala.Fora to nie moje ulubione miejsca wole czysta gre ale jesli ktos tu wypisuje takie herezje jak niektorzy z ah to trzeba reagowac.
Co do Wiecha ciekawe co by powiedzieli Wasi dziadkowie kiedy Polske okupowali Niemcy i taki Wiechu sprzedal sie Niemcom widac brak u Was zasad moralnych dla Nas Judasz to Judasz tym sie roznimy.
Turgan nic nie musisz pisac :)) Koledzy z ah napisali juz o Tobie wszystko :)) Bardzo trafnie zreszta jak widac :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Marku Turgan nie ja wypisywalem 3 lata do ah i proponowalem Wam przejscia i zlote gory za to zrobilismy nawet slynny film z tej okazji do obejrzenia na YT zapraszam jesli nie widzieliscie go.

Skoro kierujesz te słowa do mnie, to daj dowód na moje notoryczne namawianie Waszych graczy do... w sumie sam nie wiem czego.

Co do Wiecha ciekawe co by powiedzieli Wasi dziadkowie kiedy Polske okupowali Niemcy i taki Wiechu sprzedal sie Niemcom widac brak u Was zasad moralnych dla Nas Judasz to Judasz tym sie roznimy.
Turgan nic nie musisz pisac :)) Koledzy z ah napisali juz o Tobie wszystko :)) Bardzo trafnie zreszta jak widac :)))

Czy dwa miesiące wakacji to nie za długo?

Gra – czynność o ustalonych zasadach, w której udział bierze jedna lub więcej osób. Od innych rozrywek grę oddziela istnienie ścisłego zbioru zasad gry, od innych skodyfikowanych czynności jej rozrywkowy charakter.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra

Strach z Tobą rozmawiać - nie odróżniasz rozrywki od reala i jeszcze śmiesz porównywać zwykłą grę do historii Polski - żałosne.
Gry mają to do siebie, że przeważnie polegają na podejmowaniu niemoralnych decyzji - rzadziej przeglądarkowe, ale tutaj również.

Ponadto - skoro on zrobił podobną rzecz do mojej (więc jestem Judaszem) to pomimo tego, że zostałem o wiele mniej "pojechany" to poświęcasz o wiele więcej uwagi tej dawno przedawnionej sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

W sojuszu mam 28 osób, którym ufam w stu procentach - to mi wystarcza.
AH to mój sojusznik - jeśli chodzi o współpracę - z mojej perspektywy była wzorowa.
Mój pobyt w tym sojuszu był przejściowy, nie współpracowałem militarnie z tymi graczami stąd też nie poznaliśmy się, aż tak dobrze, ponadto mijaliśmy się w działaniach - oni Cuda, ja podwórkowe bitwy. Więc inaczej potraktowaliby kogoś kto był w tym sojuszu od dawna, a inaczej gościa, który nie dość, że zawalił Cud to odłączył od sojuszu kilkanaście osób.
2 lata temu całe sojusze zdradzały inne - tutaj robisz aferę o błahe sprawy, które i tak są przedawnione.
Obnażasz tylko bardzo małe doświadczenie w tej grze, bo jeśli takie kwestie budzą u Ciebie takie emocje to mam wrażenie, że tylko budowałeś sobie domki na kilku wyspach, aż nagle obiło Ci się o uszy, co kto zrobił i teraz wylewasz to publicznie, a nikt nie odbiera Cię na poważnie.
I jeszcze raz podkreślę - to co napisze kilka osób nie świadczy o całym sojuszu. Choć z większością jak nie z wszystkimi, którzy tak o mnie pisali po kilku dniach, tygodniach wszystko sobie wyjaśniłem i mogłem normalnie pogadać, poprosić o pomoc i usłyszeć - ok nie ma sprawy, więc skończ już tę dyskusję, bo zajmujesz się sprawami, w które wcale Ciebie nie dotyczą i nie znasz szczegółów.

Edit: Wiadomość oczywiście do usuniętego wpisu draco.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19386

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

tak czy owak będę mile wspominał ten czas spędzony z Hanibalami na PHI........
pomijac fakt że aplikacja mobilna zabiła świat PHI i pozwoliła niektórym możnym kręcić wałki
nie ma co się użalać i trzeba się wódeczki napić w doborowym towarzystwie HANIBALI świata PHI

darius jak do mnie po raz n-ty pijesz, to zdradzę Ci tajemnicę z którą się dlugo ukrywałem :D. Mam Sony Ericssona k800i i to jest moj jedyny telefon, bez internetu ;). Czasami było cięzko przyznam, czasami potusek ratował jezeli chodzi o powiadomienia ...

NIE GRAŁEM NA MULTIKONTACH :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Dawno mnie tu nie było. Dzięki wszystkim za grę - mam nadzieje, że wszyscy się bawili równie dobrze jak ja. Zarówno wygrani jak i przegrani - jeżeli ktoś się czuje wygranym - gratulacje, jeżeli ktoś się czuje przegranym to niech się nie przejmuje. Celtic przy bilansie takim jak tutaj (1:6) też się czuje wygranym;)

Nie wchodząc już w przepychanki tylko napiszę, że chyba cały ten świat musiał Ciebie, drogi draco, bardzo boleć - przecież od opisywanych przez Ciebie sytuacji minęło ponad rok a Ty w każdym wpisie odwołujesz się do mojej skromnej osoby:) Chciałbym abyś wiedział, iż nie miałem zamiaru robić Tobie przykrości i sprawiać byś po ponad roku dalej nie mógł przejść do porządku dziennego nad tamtymi sprawami.

Co do szczegółów walki itd. to wszystko już jest historią - nasze i Wasze szpiegowanie etc. Każdy miał wzloty i upadki.

Na końcu napiszę tylko jedną rzecz odnośnie luka bo sobie obiecałem, iż to zrobię.

Luk - pamiętaj, iż mądrzy ludzie krytykują przeciwnika jak działa dobrze a chwalą go jak źle czyni. Często i gęsto Ciebie krytykowałem przy czym przyświecała mi sentencja z pierwszego zdania.

Powodzenia dla Ciebie i całej pozostałej gromady szeroko pojętego UA. Powodzenia na innych światach i w tym realnym:)

btw. organizujemy spotkanie (wyjazd do domków na weekend) i myślę, że nikt z AH nie będzie miał nic przeciwko jeżeli ktoś z drugiej strony mocy zdecydowałby się pojawić - więcej na priv.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Trzymajcie się wszyscy, mam nadzieje że jeszcze gdzieś się zobaczymy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dziękuję wszystkim za wspólną walkę.
Na koniec mała niespodzianka.... właśnie zabieramy Wam cudaka, a dokładniej Kolosa Rodyjskiego (szczegóły w dziale "Walki na świecie"). Okupacja kończy się tuż przed 23 więc można jeszcze rozbijać :)

Emocje były duże a walki wyglądały jak starcia szczypiorków...
Bullet atakował kolona biremami i deffem, a My broniliśmy czym się da... w połowie ogniami i offem :)

Wygląda na to że Turgan nie będzie jedynym aktywnym i czynnym do tej pory graczem który stracił cudaka :)
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dziękuję wszystkim za wspólną walkę.
Na koniec mała niespodzianka.... właśnie zabieramy Wam cudaka, a dokładniej Kolosa Rodyjskiego (szczegóły w dziale "Walki na świecie"). Okupacja kończy się tuż przed 23 więc można jeszcze rozbijać :)

Emocje były duże a walki wyglądały jak starcia szczypiorków...
Bullet atakował kolona biremami i deffem, a My broniliśmy czym się da... w połowie ogniami i offem :)

Wygląda na to że Turgan nie będzie jedynym aktywnym i czynnym do tej pory graczem który stracił cudaka :)

akcja przebiegła sama w sobie :confused: , wrzuć na fejsa albo twittera tam będzie więcej zainteresowanych:eek:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nieźle.. na koniec świata liczyłem na jakieś ataki od AH a z tego co widze to zaraz cudaka stracą.
Szkoda że dopiero teraz :p
 

DeletedUser20177

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

szacun misiu
BP712 napisał:
Jak pewnie wiecie:) [player]Okowita[/player] zablysnol bochaterstwem i oddaniem dla SOJUSZU i
zrobil WIELKA AKCJE KTORA zmieni losy tego swiata :)
klekajcie narody i sojusze !!! napisal mis:

|Ciach|

edit: zapomnialem dopisac : Koralgol ma morale 31% :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gracz ktory ma 2 ( slownie: dwa ) miasta :)
to jest jakis dowcip ? czy jest tam ktos myslacy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20177

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Po prostu zacytowalem ostatnia twoja wypowiedz, po ktorej mnie zablokowales :)
Jak wszyscy widza najwiekszym problemem Grepolis jest : MORALE :)
Jesli czyta to ktos myslacy to powinien to...przekazac dalej :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Okowita napisal: " są też i mocniejsze wyzwiska od innych Waszych graczy "
hehe:) a czego ty sie spodziewales ?


ps. dziekuje za pokazanie naszej koresodecji :)
kurcze to jest HIT :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry